Menu strony

Być pięknym, czyli o możliwościach, jakie oferuje nam medycyna estetyczna

Większość z nas chce żyć wiecznie, a przynajmniej zachować młodość. Czy jest to możliwe? Posiadając wiele zer na koncie, można skutecznie dbać o siebie i swoje ciało. Medycyna estetyczna jest już rozwinięta na takim poziomie, że jesteśmy w stanie przedłużyć młody wygląd o kilkadziesiąt lat. Jednak czy dbałość o urodę nie będzie miało wpływu na nasze zdrowie?

Co nam daje medycyna estetyczna?

Panie troszczą się o urodę i podążają za utartymi kanonami piękna. Medycyna estetyczna ( http://royalclinic.eu/ ) umożliwia poprawienie niektórych części ciała, które wprawiają panie w kompleksy. Powszechne stało się dzisiaj powiększanie biustu, ust czy pośladków. Już od kilkudziesięciu lat także praktykowane jest wypełnianie zmarszczek czy korzystanie z zastrzyków z botoksu (zapraszam do lektury). Poprawianie ciała dla niektórych stanowi obsesję. Trzeba uważać, aby nie uzależnić się oraz wciąż nie przesiadywać w gabinecie kosmetycznym.
depilacja laserowa

Zobacz przykłady: MediDerm.

Depilacja laserowa – skuteczny sposób na wyeliminowanie nadmiernego owłosienia?

Ewolucja nie pozbawiła nas niektórych cech, typowych dla ludzi pierwotnych. Należy do nich przykładowo owłosienie nóg i rąk. Kobiety walczą z włosami na nogach, stosując kremy do depilacji, pianki i żele do golenia lub plastry z woskiem.

Są to jednak rozwiązania tymczasowe – trwały efekt daje wykorzystanie depilacji laserowej. Zabieg ten nie jest bolesny, ale powinieneś zdać sobie sprawę, że laser upośledza mieszki włosowe. Nie oznacza to jednak, że włosy nie odrastają. Są za to słabsze i nie tak widoczne. Zabieg należy powtórzyć kilka razy, aby pozbyć się problemu nadmiernego owłosienia. Depilacja laserowa może pozbawić się jednego z drażniących cię problemów.
2018/06/02