Menu strony

Jedzenie na wynos - sposób na głód

Niebawem impreza...godzina 16:00, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, więc 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego mieszkania. Jednak jeżeli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale minimum razy 4. Najpierw kąpiel może i golenie, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
Pizza
W drodze do znajomych zarówno kobieta jak i facet muszą zajść do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami wejść nie wypada. Przy kasie wszystkie chwyty dozwolone: wódka, piwo, wino, koniak, whiskey, likier, nalewka, drinki itd. itp.

Tak samo zajmujące artykuły są opublikowane w podobnym serwisie. Jeżeli chcesz je przeczytać - zobacz pod linkiem śmieci radom, który jest tu.

Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się zakłopotanym, gdy nasz znajomy zaglądnie przez judasza, aby sprawdzić kogo niesie i z czym. Jest godzina 18 pukamy do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni "nowym" (oczywiście po 5 minutach i tak nic nie kojarzymy) no i pierwsze koty za płoty, imprezę czas zacząć.

I taki właśnie klimat panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie znajdziemy, nikt tutaj się nie nauczy jak postępować przed spotkaniem. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na 100%. Dobra impreza to dobre towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz pyszne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na potrawy spoza jego mieszkania. Tutaj na przeciw wychodzi pizza i zamówienia na dowóz!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najdoskonalsze spotkanie towarzyskie. My polecamy najlepsze pizzerie w dużych miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Przykładowo dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki "pizza nocą Szczecin". Mieszkańcy Gdańska zjedzą po wpisaniu "pizza nocna Gdańsk". Osoby z Poznania skorzystają z "pizza na zamówienie (zobacz babeczki na zamówienie warszawa) Poznań" a mieszkańcy miasta Wrocław mogą zaglądnąć pod "pizza wrocław 24h".


Sprawdź też

Jakie informacje warto przeczytać o szampanie?

Od pewnego czasu możemy w naszej ojczyźnie zauważyć wielkie zainteresowanie tematyką winiarską. Wiele osób woli zakup dobrego wina do obiadu, w miejsce ukochanego piwa albo pozostałych, tak lubianych w naszym kraju, alkoholi.
2020/06/18