Menu strony

Czy musimy korzystać z usług profesjonalnych, żeby usunąć męczące włoski? Czy domowe depilowanie wystarczy?

Coraz większą ilość kosmetycznych zabiegów jesteśmy w stanie robić samodzielnie w domu. Jednym z tych zabiegów jest depilacja laserowa, chociaż do niedawna kojarzona była z gabinetem lekarskim jak i specjalistycznym osprzętem. Całe szczęście dobrej jakości urządzenia są już do nabycia dla zwykłych konsumentek. Lasery kosmetyczne być może nie są najtańsze, lecz na pewno w cenach bardziej korzystniejszych, aniżeli dawniej.
Uciążliwe włoski, z jakimi musimy męczyć się raz na parę, kilkanaście dni, to faktycznie nic przyjemnego, tak samo jak pozostałe po goleniu podrażnienia. Jakąś alternatywą jest zabieg u kosmetyczki, jednakże jest on trudny i niezbyt korzystny z dwóch powodów. Po pierwsze trochę kosztuje, bo taki zabieg to wydatek kilkuset złotych, natomiast do pełnego pozbycia się włosków potrzeba kilku wizyt. Z tego też powodu pozostaje mało dostępny dla większości z nas.

zabieg kosmetyczny
Z drugiej strony ciężkie jest funkcjonowanie, jak mamy następne umówione wizyty, bo tak naprawdę lepiej można wykorzystać nasz czas. Koszt depilacji laserowej w salonie jest duży, gdyż sprzęt, jaki jest w stanie usunąć kilkaset włosów w jednym czasie całkiem sporo jest warty, do tego pojedyncza wizyta to mało - będzie trzeba odwiedzić taki gabinet parę razy - laser do depilacji hurtownia - sprawdź . Sprzęty, które zakupić może każda osoba, nie mają jednak takiej mocy, jak te w profesjonalnych gabinetach. Takie sprzęty usuną w związku z tym około dwieście włosków jednocześnie, a i to jest zależne od mocy. Jednak, jak tylko mamy czas, to możemy powtórzyć zabieg tak często, jak to tylko możliwe, i to bez dodatkowych wydatkowych.


Sprawdź też

Poszukujesz dobrego fryzjera w Poznaniu? Przeglądnij dostępne w internecie opinie

wizyta u fryzjera
Na obecną chwilę ludzie kierują wielką atencję na to jak się prezentują i jak odbierani są przez innych. Atrakcyjna stylizacja, doskonały make-up i dostosowana fryzura to elementy, które spędzają sen z powiek zwłaszcza paniom. Nie sposób ukryć, że to właśnie dziewczyny poświęcają temu tematowi największą część czasu.
1 2