Menu strony

Piękną być

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest w ostatnim czasie coraz bardziej trendy. Usta to jeden z istotniejszych fragmentów kobiecej buzi, a również ciała, gdzie wydatne wargi uważane są za bardziej atrakcyjne i ponętne. Zabieg zwiększania warg trwa prawie 30 minut, jest nieomal bezbolesny oraz zawsze stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

kriolipoliza
Współcześnie na rynku popularność zyskuje kwas hialuronowy do ust, jaki poprawia elastyczność tkanek - więcej opcji. Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym rekonstruuje gęstość tkanek dookoła ust a także powiększa usta. Koryguje kontur ust i profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza troszkę bruzdy a także zmarszczki, ujmuje także nieco lat. Do zabiegu nie potrzeba się specjalnie szykować a także nie są wymagane nadzwyczajne badania, choć lekarz może wymagać ich wykonania, jeżeli uzna, iż to stosowne.

Nie zwlekaj oraz sprawdź w najnowszej treści, w jaki sposób podchodzi do omawianego tematu inny redaktor - ten post również jest bardzo interesujący!

Powiększenie ust przebiega w znieczuleniu punktowym – najczęściej z użyciem kremu przeciwbólowego.

Sprawdź też

Zabieg liposukcji pozwoli kobiecie prezentować i czuć się rewelacyjnie, a może nawet zdobyć wymarzony zawód

szczupła sylwetka
Kobieca uroda wydaje się pozostawać dzisiaj na głównym miejscu. Zresztą co tu ukrywać, ludzie atrakcyjni mają w życiu łatwiej - to stwierdzenie udowodniono naukowo. Jeśli daną postać widzimy pierwszy raz w życiu, to zwracamy uwagę na jej aparycję. W końcu nie mamy innych argumentów, aby zaproponować ocenę. Kobietom bardzo zależy na powabnym wyglądzie i potrafią dużo wycierpieć, by mieć zgrabny nos i wydatny biust. Jednym z takich upiększających zabiegów jest liposukcja, czyli inaczej usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej.


Zabieg trwa paręnaście minut, pozwala na przeprowadzenie dostrzegalnej korekty ust. Wynik jest niestety przejściowy i utrzymywać się będzie około pół roku, gdzie po upływie tego czasu pacjenta czeka niezbędność kolejnego zabiegu na powiększenie warg. Kriolipoliza jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnie redukującym tłuszczową tkankę. Przeznaczony jest do kształtowania figury, lecz nie w celach pozbycia się otyłości. Poprzez terapię punktowego chłodzenia redukuje nadwyżkę tłuszczowej tkanki – bryczesy, kolana, boki tułowia. Kriolipoliza jest zjawiskiem uszkadzania komórek tłuszczowych przez niską temperaturę.

Pasjonuje Cię tego rodzaju problematyka? Jeśli tak, to zobacz propozycję (serwisfryz-kos.pl/) podobnych postów, ponieważ one niewątpliwie również okażą się warte Twojej uwagi.

Przez określony czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddawana schładzaniu bez niszczenia sąsiednich tkanek. Statystyki wykazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki następuje po około 3 miesiącach.

Okres ów wynika z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednak efekt utrzymuje się poprzez około pół roku, a włączając czynnik dietetyczny na stałe. Widoczne efekty po zabiegu są uzależnione od rozległości oraz stanu tkanki poddawanej chłodzeniu. Pacjenci chcący powtórzyć zabieg w celu utrzymania jak też zwiększenia efektu mogą uczynić to, nie wcześniej niż po kolejnych 3 miesiącach. 100 procent z nich spostrzega różnice po przebytym zabiegu. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, rozlegle rany na skórze.
2020/08/01