Menu strony

Tradycyjne usuwanie zarostu posiada same zalety!

Człowiek w aktualnej rzeczywistości jest ciągle zabiegany i nie zauważa mnóstwa małych radości, których doświadcza każdego dnia. Czasami warto na chwilę przystopować, czerpiąc radość z codziennych drobiazgów. Mężczyźni na pewno będą oczarowani możliwością realizowania tradycyjnych męskich obrzędów.

Brzytwa
Odkąd świat przejęły jednorazowe maszynki do golenia oraz tanie, powszechnie dostępne specyfiki kosmetyczne, golenie stało się prędką, pozbawioną głębszego znaczenia czynnością higieniczną. Warto jednak wybrać starsze rozwiązania, pozwalające na delektowanie się klasyczną pielęgnacją ciała i o wiele lepszą jakością wykorzystywanych niegdyś przyrządów. Tanie, plastikowe maszynki zazwyczaj wystarczają tylko na jedno użycie, a komfort golenia pozostawia wiele do życzenia.

Stosowane mydła do golenia oraz płyny po goleniu posiadają mnóstwo sztucznych składników, powodując podrażnienia na delikatnej skórze twarzy. Wszystko to powoduje, iż wielu panów nie lubi się golić i traktuje tę czynność jako przykry obowiązek. Może być inaczej! Wystarczy sięgnąć po tradycyjne żyletki do golenia, popularne we wszystkich zakątkach świata derby extra , żeby golenie stało się bardziej komfortowe i szybsze. Idąc jeszcze dalej, może warto zainwestować w profesjonalny sprzęt, który spowoduje, iż usuwanie zarostu stanie się ogromną przyjemnością?

W sklepach dostępne są niezawodne przyrządy oraz kosmetyki renomowanych marek z wieloletnią tradycją, jak Taylor of Old Bond Street . Krytycy klasycznych rozwiązań mogą używać argumentu, że brzytwa wymaga nabycia dodatkowych akcesoriów, jak pasek do ostrzenia brzytwy, albo równie dobry pędzel, warto jednak zauważyć, ze zakup tych produktów to jednorazowa inwestycja.

Większość mężczyzn obawia się tradycyjnego usuwania zarostu brzytwą, uważając je za skomplikowane, wymagające wiele czasu i niebezpieczne. Jeśli kupimy dobrą brzytwę, zrobioną z doskonałych materiałów, jak te z Old Bond Street, niewątpliwie szybko przyswoimy technikę odpowiedniego golenia.

Trzeba pamiętać, że potrzebny jest także pasek do ostrzenia brzytwy, ponieważ bez niego brzytwa stanie się nierówna, a mikrokorozja spowoduje, że usuwanie zbędnego owłosienia stanie się nieprzyjemne. Opłaca się zainwestować także w dobre kosmetyki do golenia, najlepiej te, które zostały stworzone z naturalnych składników. A jeśli brzytwa nas nie pociąga, wciąż pozostaje jeszcze jedna sensowna alternatywa dla jednorazówek – żyletki derby extra, które są wyjściem o wiele bardziej atrakcyjnym finansowo.
2018/06/22