Menu strony

Dobierz zapach do swojego stylu

Chłopczyca, panienka, rockmenka, hipiska, kobieta romantyczna. Każda z nas jest jakaś i każda ma określony styl ubierania się. Powłóczyste spódnice, adidasy bejsbolówki,szyfon, glany, ramoneski, to wszystko na co dzień w widoczny sposób nas określa i stawowi niejako o nas. Ubieramy się tak jak lubimy. Pragniemy czuć się dobrze w noszonych ubraniach. Często też dany ciuch pokazuje naszą osobowość.
A jak działa zapach. Jaki jest dla nas tym właściwym? Który komponuje się z naszym stylem, a co za tym idzie do nas . Mamy dla Was kilka propozycji, dość różnorodnych tak, aby każda z pań odnalazła wśród nich coś dla siebie.

Perfumy Armani to istota delikatności. Jego Acqua di Gio to mix mięty, limonki. Wszystko to składa się na jedyne w swoim rodzaju harmonijne połączenie, które przypomina rozgrzane plaże, wzburzone morze i parny klimat. Nuty zapachowe tych perfum przypadną do gustu każdej kobiecie, która odnajduje się w zwiewnych sukienkach, a na głowie ma pokręcone romantycznie loki. versace vanitas – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant początkowo zadziwiał strojem, do dziś zaś raduje nasze zmysły także i zapachem. Zapach zdecydowanie uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Jednocześnie piekielnie kobiecy! Stworzony dla chłopczycy, która dla równowagi, chciałaby podkreślić swój styl lub też oczekuje na przebudzenie niczym z zimowego snu. A może dzięki niemu zmieni się z brzydkiego kaczątka w Kopciuszka?

Gdy słyszę perfumy perfumy 212 (dalsze informacje) pierwsze co wpadnie mi do głowy to wyjątkowy zapach. I niech nie zmyli was jego iście romantyczny flakonik, ten zapach jest jakiś: zdecydowany, w sam razdla takich samych kobiet. Kojarzy się z orientem: barwny nieoswojony, pełen tajemnic. Takie też bywają kobiety lubiące skóry, glany i dlatego kobieta, i Blue Lagoon te pasują do siebie jak ulał. Anielska gwiazda Angel olśni swoim wnętrzem niejedną z nas.


Sprawdź też

Jakimi metodami stać się niejako bardziej wyjątkową kobietą?

Rudowłosa kobieta
Często panie niby chcą być wspanialsze, ale z różnych powodów poprzestają tylko na celach. Cóż, istotnie to jest tak, że istotnie to typowo ludzkie rozumowanie.


Perfumy Dolce Gabbana to to w zasadzie Femme. Inspirowane były gwiazdami światowego kina i swoją nutą kojarzą się z szykiem i wykwintnością. Zapach jest uwodzicielski. Możliwości jest dużo, ale nasze zmysły zawsze znajdą ukojenie jakiejś nucie. Dlatego niezwłocznie lećcie do sklepu po swój idealny zapach.
2017/09/18