Menu strony

Właściwości kamieni ozdobnych, szczególnie tak przypadającego do gustu jak Cytryn

Kamienie szlachetne i ozdobne nosimy dla przyjemności, z miłości do piękna. Mniemamy też, że mają wpływ na nasze zdrowie i urodę, pomyślność i majątek. Kamienie w biżuterii powinny być dobierane do charakteru i indywidualności. Jednym z atrakcyjnych i sporadycznie występującym kamieniem jest cytryn.
Jest to żółta odmiana kwarcu. Jest to kamień przezroczysty, a jego żółte zabarwienie pochodzi od minimalnych ilości żelaza zalegającego jako domieszka w jego budowie. Najwyżej cenione cytryny mają odcień ciemnopomarańczowy. Może je zobaczyć w tym miejscu gemeo.plCytryn jest kamieniem, jaki sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej, również satysfakcji z życia zawodowego. Cytryn przeznaczony jest dla wszelkich ludzi zaradnych, które czują się odpowiednio przy obszernej ilości obowiązków i wiecznych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach przydatna jest śmiałość, siła przebicia, zdolności nakłaniania, logiczne myślenie i mocna motywacja duchowa.

Sprawdź też

Aktywność fizyczna i zdrowa dieta to nie wszystko. Odchudzanie można skutecznie wspomóc odpowiednimi suplementami!

dieta
Nadwaga stanowi dzisiaj jeden z większych problemów społecznych. Za jego główną przyczynę uznaje się przede wszystkim siedzący tryb pracy oraz niezdrową i przetworzoną żywność. W związku z tym, że dodatkowe kilogramy wiążą się z licznymi dolegliwościami lekarze i organizacje prozdrowotne biją na alarm.


[IMG=54919a6f12ea3___flickr_15533087299.jpg|R|W=200|ALT=cytryny w ofercie Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych. Wskazane jest ubrać się w biżuterię z cytrynem w dniu istotnych rozmów zawodowych, albo ciężkich postanowień do podjęcia. Dlatego że żółte odcienie cytrynu jest bardzo rzadko spotykane w naturze, jubilerzy wytwarzają kamienie niezwykle zbliżone do kamienia naturalnego. Jednak tylko prawdziwy cytryn jest idealny dla ludzi, którzy nie znajdują się na stanowiskach pracy z rutynowymi, powtarzanymi i mało pomysłowymi czynnościami, bądź wypełnionymi obarczonymi z góry funkcjami. Ów kamień jest dla tych, którzy odbierając w sobie spore pokłady energii kreatywnej chcą zestawiać pracę zawodową ze swą pasją i jedynie wtedy czerpią z niej satysfak www.gemeo.pl taki? Kup tutaj .


Cytryn jest również kamieniem dobrobytu. Pociąga dużo właściwych okazji, bądź wydarzeń, także odpowiednich ludzi potrzebnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy, czy w wyjściu z kryzysu pieniężnego.
Wedle medycyny ludowej cytryn podnosi zdolności regeneracyjne organizmu w czasie choroby. Obniża wysoki poziom cholesterolu we krwi, oraz gwarantuje szybkie uśnięcie i zdrowy, mocny sen. Usprawnia dodatkowo pracę układu trawiennego, zmniejsza dolegliwości żołądkowe i jelitowe.
2018/07/12