Menu strony

Właściwości kamieni ozdobnych, szczególnie tak przypadającego do gustu jak Cytryn

Kamienie szlachetne i ozdobne nosimy dla przyjemności, z miłości do piękna. Mniemamy też, że mają wpływ na nasze zdrowie i urodę, pomyślność i majątek. Kamienie w biżuterii powinny być dobierane do charakteru i indywidualności. Jednym z atrakcyjnych i sporadycznie występującym kamieniem jest cytryn.
Jest to żółta odmiana kwarcu. Jest to kamień przezroczysty, a jego żółte zabarwienie pochodzi od minimalnych ilości żelaza zalegającego jako domieszka w jego budowie. Najwyżej cenione cytryny mają odcień ciemnopomarańczowy. Może je zobaczyć w tym miejscu gemeo.pl. Cytryn jest kamieniem, jaki sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej, również satysfakcji z życia zawodowego. Cytryn przeznaczony jest dla wszelkich ludzi zaradnych, które czują się odpowiednio przy obszernej ilości obowiązków i wiecznych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach przydatna jest śmiałość, siła przebicia, zdolności nakłaniania, logiczne myślenie i mocna motywacja duchowa.

Sprawdź też

Czym są degażówki, jakie są ich typy oraz do jakiego celu się ich co jakiś okres używa?

degażówki
Czy rozumiesz, że fachowcy do pielęgnowania szczeciny różnorodnych zwierzaków, np. psiaków czy kotów stosują do takiego celu specjalnych nożyc? Oczywiście jest to wyłącznie wersja tego typu, których używa się przy obcinaniu zwykłego, człowieczego owłosienia, jednak fakt pozostaje prawdą.


Styliści fryzur używają do tego specjalnych nożyczek.


cytryny w ofercie gemeo.pl
Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych. Wskazane jest ubrać się w biżuterię z cytrynem w dniu istotnych rozmów zawodowych, albo ciężkich postanowień do podjęcia. Dlatego że żółte odcienie cytrynu jest bardzo rzadko spotykane w naturze, jubilerzy wytwarzają kamienie niezwykle zbliżone do kamienia naturalnego. Jednak tylko prawdziwy cytryn jest idealny dla ludzi, którzy nie znajdują się na stanowiskach pracy z rutynowymi, powtarzanymi i mało pomysłowymi czynnościami, bądź wypełnionymi obarczonymi z góry funkcjami. Ów kamień jest dla tych, którzy odbierając w sobie spore pokłady energii kreatywnej chcą zestawiać pracę zawodową ze swą pasją i jedynie wtedy czerpią z niej satysfakcję. Jesteś taki? Kup tutaj www.gemeo.pl.
1 2