Menu strony

Właściwości kamieni ozdobnych, szczególnie tak przypadającego do gustu jak Cytryn

Kamienie szlachetne i ozdobne nosimy dla przyjemności, z miłości do piękna. Mniemamy też, że mają wpływ na nasze zdrowie i urodę, pomyślność i majątek. Kamienie w biżuterii powinny być dobierane do charakteru i indywidualności. Jednym z atrakcyjnych i sporadycznie występującym kamieniem jest cytryn.
Jest to żółta odmiana kwarcu. Jest to kamień przezroczysty, a jego żółte zabarwienie pochodzi od minimalnych ilości żelaza zalegającego jako domieszka w jego budowie. Najwyżej cenione cytryny mają odcień ciemnopomarańczowy. Może je zobaczyć w tym miejscu gemeo.pl. Cytryn jest kamieniem, jaki sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej, również satysfakcji z życia zawodowego. Cytryn przeznaczony jest dla wszelkich ludzi zaradnych, które czują się odpowiednio przy obszernej ilości obowiązków i wiecznych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach przydatna jest śmiałość, siła przebicia, zdolności nakłaniania, logiczne myślenie i mocna motywacja duchowa.

Sprawdź też

Ekologia a rozwój nowoczesnej nauki – dlaczego te dwie kwestie idą ze sobą cały czas w parze od wielu lat?

watchman anywhere
Środowisko przyrodnicze oraz jego stan to obecnie temat politycznych debat. Czemu? Z reguły przez wzgląd na fakt, że stan przyrody bez przerwy się pogarsza oraz da się zauważyć już wiele złych skutków ingerowania człowieka w dotychczasowy ekosystem


cytryny w ofercie gemeo.pl
Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych. Wskazane jest ubrać się w biżuterię z cytrynem w dniu istotnych rozmów zawodowych, albo ciężkich postanowień do podjęcia. Dlatego że żółte odcienie cytrynu jest bardzo rzadko spotykane w naturze, jubilerzy wytwarzają kamienie niezwykle zbliżone do kamienia naturalnego. Jednak tylko prawdziwy cytryn jest idealny dla ludzi, którzy nie znajdują się na stanowiskach pracy z rutynowymi, powtarzanymi i mało pomysłowymi czynnościami, bądź wypełnionymi obarczonymi z góry funkcjami. Ów kamień jest dla tych, którzy odbierając w sobie spore pokłady energii kreatywnej chcą zestawiać pracę zawodową ze swą pasją i jedynie wtedy czerpią z niej satysfakcję. Jesteś taki? Kup tutaj www.gemeo.pl.
1 2