Menu strony

Cena wszechobecnego kultu młodości i możliwości estetycznej medycyny.

Kult młodości jest na stałe wpisany w funkcjonowanie bogatych i rozwiniętych krajów. Coraz bardziej nie do pomyślenia jest, żeby kobieta wychodziła z domu z siwą głową, albo pozwoliła sobie na eksponowanie zmarszczek.

botox
Nawet jeśli te ostatnie są wynikiem jej pogodnego usposobienia i zaczęły się pojawiać na skutek ciepłego uśmiechu, który jej prawie nie schodził z twarzy. Ta obsesja także zaczyna dopadać panów, jacy jeszcze niedawno dzielnie bronili się przed wszelkimi kosmetycznymi zabiegami (np. dodatkowe info), choćby chodziło tylko o usunięcie nieestetycznych pryszczy. Ich wyjaśnienia mówiące o dojrzałości i męskości, za którą stoi odpowiedzialność i stateczność coraz słabiej się słyszy. Za to w gabinetach kosmetycznych kolejki zaczynają się wydłużać nie tylko o kolejne kobiety. Rosnącą grupę klientów zaczynają stanowić właśnie panowie, którzy decydują się na bardziej zaawansowane eksperymenty mające poprawić ich samopoczucie oraz wygląd.

Sprawdź też

Podstawowe powody tworzenia się zmarszczek na skórze, jak sprawnie można dać sobie z nimi radę.

kobieca twarz
Zmarszczki to koszmar większości pań które się zbliżają do czterdziestu lat. Ktoś, kto by wynalazł naprawdę skuteczny sposób na ich całkowite pozbycie się, pewnie by został najbogatszym człowiekiem na świecie. Jednak póki co się na to nie zanosi, choć sporo metod radzenia sobie ze zmarszczkami uważanych jest za naprawdę dobrze działające i skuteczne. Lecz i one nie są w stanie powstrzymać naturalnych procesów które zachodzą w skórze, która pod wpływem wieku zaczyna się deformować i naciągać, powodując właśnie powiększające się fałdki zwane zmarszczkami. Na szybkość z jaką zmarszczki się pojawiają ma wpływ wiele czynników, z pewnością spore znaczenie ma redukująca się z upływającym czasem ilość substancji typu elastyna, kolagen czy kwas hialuronowy warszawa.


O ile jeszcze parę lat wstecz najbardziej interwencyjnymi zabiegami stosowanymi powszechnie było wypełnianie zmarszczek Warszawa (http://bezzmarszczek.com.pl/wypelnianie-zmarszczek.html), eliminacja różnych przebarwień, blizn, czy botoks Warszawa (http://bezzmarszczek.com.pl/zabiegi-z-uzyciem-botoxu.html), o tyle dzisiaj coraz częściej zaczyna się sięgać po znacznie bardziej radykalne techniki. Będzie tu chodzić o chirurgię plastyczną i niebywałe możliwości, które może dać. Zabieg napinania skóry twarzy polega przykładowo na przycięciu skóry za uszami i przeszyciu jej tak, że napnie się ona na policzkach. Unoszenie powiek górnych będzie się opierać na podobnej metodzie. Po prostu rozcina się skórę nad okiem i wycina mały klin, a później zszywa się nacięte fragmenty. Sprawdź też lifting twarzy Warszawa.
1 2