Menu strony

Nadzwyczaj prosty zestaw i antybakteryjne własności mydła Aleppo

mydło Aleppo nie jest kolorowym, urzekającym kosmetykiem, ale jego własności rekompensują prezencję. Posiada brązowy odcień, a w środku ciemną zieleń. Jest twardsze od typowego mydła i zwykle występuje w bardzo dużych rozmiarach, które należałoby po nabyciu przekroić gorącym nożem.


pielęgnacja włosów


Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme


Sprawdź też

Co może dać kobiecie dobranie należytego kremu usuwającego zmarszczki?

paznokcie
Cera w koło oczu jest bardzo cienka oraz nie ma w sobie gruczołów łojowych. Bardzo łatwo zatem robią się tam zmarszczki oraz obrzęki. Dzisiaj w drogeriach jest do nabycia dużo kosmetyków, jakie sprawią, że cera pod oczyma będzie jędrna oraz będzie zachowywała długo młody wygląd.


Mydło Aleppo powstaje przez zmieszanie oliwy z oliwek z wodorotlenkiem sodu i wodą, a w następnej kolejności po podgrzaniu ulega hydrolizie. W takim stanie materiał oczekuje około tygodnia, po czym łączy się ją z ustaloną ilością oleju laurowego. Działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne zależy od wielkości dodanego do produkcji oleju laurowego, a to charakteryzuje procent jego zawartości. Im obszerniejszy procent owego czynnika, tym bardziej antyseptyczne i ściągające będzie mydło. Olej laurowy odpowiedzialny jest za cechy antyseptyczne mydła, toteż towar jest wskazany do mycia twarzy. Całkowicie oczyszcza pory, powstrzymuje pojawianie się wągrów i pryszczy, pomaga też goić rany po zaskórnikach. Bardzo dobrze sprawdza się przy tłustej cerze, albowiem redukuje świecenie do minimum, nawet w tak problematycznych punktach jak nos, czoło i broda. Równolegle mocno ściąga skórę, dzięki czemu zwęża wcześniej zdezynfekowane pory.


Lody


Do ulepszonych odmian mydła dołączane są środki pielęgnujące takie jak czerwona glinka, jaśmin, błoto z morza martwego, również ekstrakty kwiatowe i ziołowe. Ma zapach oliwki i mocno się pieni.
1 2