Menu strony

Proste pasma włosów bywają bardzo eleganckie, na szczęście teraz są już bezpieczne metody prostowania

Kobiety pragną pięknie wyglądać pod każdym względem, także fryzura musi być nieskazitelna. W dzisiejszych czasach wielkim wzięciem cieszy się prostowanie pasm. Można to wykonać za pomocą zwyczajnej prostownicy, lub w salonie fryzjerskim.
naturalne prostowanie włosów


Na szczęście istnieją już bezpieczne zabiegi prostujące z użyciem naturalnej keratyny.


Z keratyną włosy staną się gładkie oraz proste


keratyna do prostowania włosów


Dużo pań chce posiadać proste i gładkie pasma, ponieważ przedstawiają się one bardzo ładnie. Uważa się, że wyprostowane włosy są łatwiejsze do modelowania fryzury, poza tym panie nie lubią mieć nieładu na głowie, a właśnie tak bywa z loczkami. Niestety domowe zabiegi prostujące bywają dość szkodliwe dla pasm, ponieważ włosy znacząco niszczą się podczas kontaktu z prostownicą. Coraz znaczniejszym uznaniem wśród klientek cieszy się keratyna do prostowania włosów - (sprawdź keratynę do prostowania włosów). Działania z użyciem keratyny nie tylko gwarantują wspaniałe, proste włosy na kilka tygodni, lecz również dbają o kondycję pasm.


Naturalne prostowanie włosów – czy to w ogóle jest możliwe (link referencyjny)?


tonik


Dziś bardzo dużo kobiet patrzy na to, by stosować naturalne kosmetyki, gdyż są one dla cery i włosów bezpieczne. Prostowanie włosów z użyciem keratyny świetnie wpisuje się w te trendy, bo keratyna to naturalny składnik. Wspomniane prostowanie włosów okaże się idealne dla tych kobiet, które mają włosy trudne do ułożenia oraz oporne na modelowanie lub wygładzanie.
W wypadku, kiedy ma się podobne włosy ułożenie pięknej fryzurki jest praktycznie niemożliwe, bo już po krótkiej chwili, włosy żyją własnym życiem oraz rozsypują się, jak chcą. Po zabiegu z keratyną można przez długi okres cieszyć się gładkimi oraz przyjemnymi w dotyku włosami, jak także wygodą czesania fryzury.
2018/02/02