Menu strony

Czworonożny partner człowieka - czyli kiedy jest dobra chwila na przygarnięcie szczeniaka

Psy od zawsze były nieodłącznymi przyjaciółmi ludzi. Każdy, kto raz doświadczył życia z Czworonogiem, nie może wyobrazić już sobie funkcjonowania w samotności. Jak się okazuje, ma to swoje solidne podstawy.


O fakcie, iż nie ma bardziej oddanego przyjaciela niż pies wiemy od dawna.
hodowla labradorów


Jednak, kim był człowiek, który zauważył to jako pierwszy? Otóż George Graham Vest, który obejmował pozycję senatorską w Ameryce zwrócił uwagę opinii publicznej bystrym stwierdzeniem ( Breed Hodowla). Człowiek ten zasiadał w parlamencie przez okres 24 lat, a mimo swojej długoletniej kariery i udzielaniu się w życiu publicznym, zapamiętany został jako osoba kochająca zwierzęta. Publicznie stwierdził, że nawet najbliższy przyjaciel tudzież kochający niegdyś rodzic może nas zdradzić. Natomiast tylko i wyłącznie pies, w tym przepełnionym egoizmem świecie, jest wierny na zawsze. Jeżeli rozmyślamy o nabyciu czworonoga, hodowla (alpakoterapia Bujenka) labradorów powinna nas szczególnie zaciekawić. Są to psy bardzo towarzyskie. Uwielbiają długie Spacery i szaleństwa na świeżym powietrzu. Co więcej, przedstawiciele tej rasy mają bardzo łagodne usposobienie. W związku z tym jest to wymarzony zwierzak dla wielodzietnych rodzin. Jeżeli jednak chodzi o psa typu labrador cena może nas nieprzyjemnie zaskoczyć (). Prawdę mówiąc jest wysoka, ale jeśli zainwestujemy w zakup czworonoga z potwierdzonej hodowli, możemy być pewni, że naszego pupila nie będą męczyły żadne choroby genetyczne.


Korzyści wynikające z posiadania psa jest mnóstwo.
Lista zdaje się nie mieć końca. Radość, jaką daje właścicielowi jego czworonożny pupil z pewnością przerasta wszystkie wyrzeczenia wynikające z udomowieniem zwierzaka.
2019/08/30