Menu strony

Warianty działań plastycznych, które pomagają w skuteczny i możliwe najmniej bolesny sposób zniwelować wstydliwy problem

Nietrzymanie moczu oraz zbyt luźna pochwa to nierzadkie problemy intymne pań, które pojawiają się na skutek wielokrotnych porodów, urazów bądź zwyczajnie w wyniku starzenia się.
Na szczęście dzisiejsza medycyna, a ściślej ginekologia estetyczna proponuje kobiet wiele zabiegów.


nietrzymanie moczu leczenie laserem


Problem nietrzymania moczu dotyczy wielu kobiet, w każdym wieku. Wysiłkowe nietrzymanie moczu daje Objawy polegające na mimowolnym wyciekaniu moczu, na przykład podczas wysiłku, kichania lub kaszlu. Utrata kontroli nad utrzymaniem moczu wiąże się z dużym dyskomfortem w codziennym funkcjonowaniu, jak też wpływa na pogorszenie życia seksualnego i komfort psychiczny kobiety. Jak tego uniknąć? Jeżeli chodzi o nietrzymanie moczu leczenie laserem okazuje się wyjątkowo skuteczne. Laseroterapia to doskonała alternatywa dla chirurgicznych metod leczenia nietrzymanie moczu leczenie laserem.

Jeżeli chcesz poczytać więcej na opisywany temat, kliknij na odnośnik do wpisu (https://plock.centrumdemed.pl/ortodonta-ortodoncja/) - informacje tu zawarte są bardzo fascynujące.

Nowoczesne lasery wykorzystywane w tego typu zabiegach pozwalają pozbyć się intymnych problemów w szybszy i mniej inwazyjny sposób, tak by kobieta mogła powrócić do normalnej aktywności zaraz po odbyciu zabiegu.


Laseroterapia wykorzystywana jest współcześnie także do leczenia innych kobiecych problemów takich jak luźna pochwa. Tego rodzaju zabiegi zazwyczaj spotyka się pod nazwą obkurczanie pochwy czy rewitalizacja pochwy. Jak w tym przypadku działa laser? Poprzez ciepło emitowane przez urządzenie następuje podgrzanie kolagenu. W efekcie polepsza się napięcie tkanek, błona śluzowa staje się bardziej elastyczna oraz pochwa jest lepiej nawilżona obkurczanie pochwy.
Pacjentka po takim zabiegu może cieszyć się poprawą doznań w trakcie seksu oraz polepszeniem jakości życia.

Jeżeli po przestudiowaniu omawianego problemu, będziesz mieć ochotę na więcej danych, to kliknij i przeczytaj, jakie porządne informacje ma ten tekst.

Zabieg ten także zapobiega wystąpieniu wcześniej opisanego wysiłkowego nietrzymania moczu.
2019/10/25