Menu strony

Dziewczęta to elegantki, kochają dobrej marki ubrania i markowe perfumy

Zapotrzebowania dziewcząt nie okazują się znikome i z pewnością świetnie zdają sobie z tego sprawę panowie, którzy pozostają w kilkunastoletnich związkach.


Czasem bardzo trudno mężczyznom zrozumieć, jak to się dzieje, że potrzebne bywają nam w takich ilościach zarówno kosmetyki, odzież, jak i obuwie.
garderoba


kosmetyki


Panowie, tak czy owak, nie okazują się to nasze grymasy, taka bywa zwyczajnie niezbędność. Kilka par butów to za dużo? Skądże - przecież każde jedne z nich są dopasowane do innych torebek lub też szalików - zwyczajnie - na jednej parze niemożliwe byłoby dłuższe funkcjonowanie. Podobnie wygląda sprawa, jeśli chodzi o kosmetyki. Każdy jeden z nich jest przecież przeznaczony do czegoś innego, każdy ma inne działanie. Niemożliwe zatem jest, by kosmetyki dla kobiety ograniczały się jedynie do kremu i balsamu do ciała. Bywają przecież specjalne kosmetyki do pozbywania się martwego naskórka, do nawilżania cery - to bywa niezbędne minimum dziewczyny i z tego normalnie nie sposób zrezygnować. To, że dokładnie takie kosmetyki są nam niezbędne i do tego w takich ilościach to nie bywa absolutnie kaprys - to normalnie konieczność. Przyznajcie zgodnie z prawdą kochani mężczyźni, że takie właśnie nas kochacie - schludne, pachnące, prawie doskonałe.
Nim zatem następnym razem zaczniecie krytykować takie z pozornie niepotrzebne wydatki miejcie na uwadze to, że my to wszystko robimy także dla Was. Doceńcie to, zamiast nas ganić i przypisywać szastanie pieniędzmi.
2021/03/09