Menu strony

Szeroka paleta żeli do mycia

Każdy, kto dba o swoją skórę nie kupuje kosmetyków, jakie akurat są w promocji, lub te które są tanie. Nie oznacza to jednakże, że tańsze kosmetyki muszą być złej jakości.


Współcześnie w ofercie handlowej odnajdziemy bardzo obszerną gamę towarów określonych do mycia całego ciała.
Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa


żel pod prysznic


Kluczem do wyboru powinna być nasza indywidualność, również typ skóry. Żele na bazie olejków zawierają w swojej recepturze olejek, który w czasie mycia natłuszcza skórę.


Przydaje się dla wszystkich osób posiadających kłopot z przesuszoną skórą i kochających rozwiązania powiązane. Są doskonałe na każdą porę roku.


Nawilżający żel pod prysznic to nadzwyczaj znana wersja żeli, które posiadają w swym składzie substancje delikatnie myjące, ale też nawilżające do głębi skórę. Mają zazwyczaj łagodne, przyjemne zapachy i bardzo dobrze się pienią. Te produkty przydają się idealnie dla całej rodziny. Żele peelingujące spajają działanie żelu do mycia z peelingiem złuszczając w trakcie mycia. Martwy naskórek w trakcie mycia jest delikatnie eliminowany. Jego postępowanie jest zazwyczaj na tyle łagodne, że jest możliwość go używać każdego dnia. Poświęcany jest dla osób, które mają problem z poblakłą, mało jędrną cerą i cellulitem. Bardzo pachnące żele pod prysznic są oparte zwykle na nutach owocowych i kwiatowych zostawiają delikatny zapach na skórze.
Żele kojące to na ogół produkty bezzapachowe, pozbawione konserwantów, barwników i różnych surowców mogących podrażniać, bądź uczulać skórę. Posiadają łagodne myjące działanie i równocześnie zmniejszają będące już podrażnienia. Przeznaczone są głównie dla osób o bardzo delikatnej skórze.
2019/03/10