Menu strony

Popraw swoje życie seksualne decydując się na profesjonalne zabiegi ginekologiczne

W obecnych czasach chirurgia plastyczna rozwija się w bardzo szybkim tempie. Do tej dziedziny chirurgii należy również ginekologia plastyczna, która co roku zyskuje coraz większą popularność wśród kobiet. Po porodzie nasze ciało nie będzie już takie samo. Czasami zdarza się, że narządy rozrodcze mogą utracić swoją jędrność po porodzie. Oprócz kwestii estetycznych kobiety mogą mieć z tego tytułu problemy z doznaniami seksualnymi ze względu na małą elastyczność pochwy.


operacja
W tym celu dokonuje się zabiegów, które mają na celu poprawienie wyglądu narządów płciowych jak również ich ujędrnienie. Ginekologia (przejdź dalej ginekologia estetyczna wrocław) plastyczna ma w swojej ofercie przykładowo zabiegi pomniejszania warg sromowych, jeżeli są zdeformowane albo asymetryczne (strona głowna). Niekiedy utrudnia to pacjentkom na przykład wykonywanie sportów jak na przykład jazda na rowerze. Często wykonywanym zabiegiem jest plastyka pochwy. Po zabiegach pochwa będzie węższa i będzie lepiej funkcjonowała, co z pewnością przekłada się na zadowolenie z naszego życia seksualnego.

Często stosowanym zabiegiem przykładowo w Stanach Zjednoczonych jest rekonstrukcja błony dziewiczej u pań. Związana jest ona głownie ze względami religijnymi, ale niekiedy małżonkowie decydują się na tego typu zabieg w celu powtórzenia na przykład nocy poślubnej. Czasami na zabieg decydują się osoby zgwałcone, aby całkowicie zerwać z tragiczną przeszłością oraz rozpocząć życie intymne od nowa. Istnieje też zabieg w odwrotną stronę, czyli usuwanie błony dziewiczej.

Czy myślisz o dokładniejszym zgłębieniu analizowanego tutaj materiału? Jeśli tak, to zweryfikuj stronę (https://www.quick-gym.pl/ems-sopot/), która również niewątpliwie przyciągnie Twój wzrok.

Robiony jest, jeżeli błona pacjentki jest wyjątkowo twarda, co bardzo utrudnia stosunek z partnerem.


operacja
Także w przypadku lęku przed bólem tudzież krwawieniem podczas pierwszego stosunku można usunąć błonę. Po każdym zabiegu trzeba zachować minimum dwutygodniową wstrzemięźliwość od współżycia, aż do wygojenia się ran po operacji (poznaj szczegóły). Ginekologia plastyczna proponuje mnóstwo możliwości, żeby polepszyć nasze życie intymne, ale również pozbyć się dyskomfortu z powodu przykładowo asymetrii naszego ciała. Jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które boją się, że po urodzeniu dziecka ich narządy płciowe staną się mało elastyczne oraz nieatrakcyjne dla partnera.
2020/02/14