Menu strony

Tłoczony sok jabłkowy - wprowadź go do codziennej diety swoich dzieci, a szybko dostrzeżesz różnicę

Dzieci są oczkiem w głowie dla rodziców. Każdego dnia chcą dać im radosne dzieciństwo, nie tylko spędzając z nimi miłe chwile, kupując im dobrej jakości odzież, książki oraz zabawki czy urzeczywistniając ich pragnienia, jak również zapewniając stosowną dietę. Poza smakowitymi, pełnymi warzyw posiłkami, musimy również zastąpić tak uwielbiane przez maluchów gazowane napoje oraz wybrać tłoczony sok jabłkowy.
owoce
Tłoczone soki jabłkowe robione są tylko ze świeżych owoców. Niejednokrotnie dodawane są do nich różne sezonowe gatunki wiśni, aronii czy porzeczek, które dodatkowo ubogacają ich smak. Dzieci jednak na ogół przepadają za sokiem jabłkowym, bez żadnych dodatków, ponieważ najbardziej im smakuje. Sok można zabrać ze sobą i do szkoły, i na wycieczkę czy przechadzkę. Chociaż najczęściej kupujemy je w większych, 5-litrowych kartonach, to nie ma żadnej przeszkody, by nalać je do innej butelki, właściwej dla maluszka. Tłoczony sok jabłkowy jest wyjątkowo istotnym elementem codziennej diety, gdyż zawiera sporo wartościowych witamin, w tym witaminę C, jaka jest szczególnie niezbędna w czasie zimowym, gdy z łatwością można zachorować.

Soki jabłkowe przeciwdziałają też problemom z brzuszkiem, ponieważ poprawiają przemianę materii. Dzięki temu, iż mają pyszny, nie uatrakcyjniany cukrami smak, dzieciaki chętnie go piją oraz wielokrotnie same rezygnują z uwielbianej do tej pory coli, ponieważ smak jabłek jest dla nich
owoce
o wiele lepszy. Jeżeli pomimo wszystko wolą napoje z bąbelkami, odstawiajmy je po trochu, aż z czasem uda nam się całkiem z nich zrezygnować. Są niezdrowe nie tylko przez zawartość chemii, lecz także dlatego, iż powodują niszczenie szkliwa, przez co dzieci muszą częściej borykać się z niechcianymi problemami z zębami.


Sprawdź też

Jaką ofertę ma dla nas producent soków?

sok
Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że ilość wypijanych przez nas płynów posiada ogromne znaczenie dla jakości naszego zdrowia. Dlatego właśnie powinniśmy dołożyć wszystkich starań, żeby w ciągu dnia jak najwięcej wypijać, ponieważ tylko wtedy nasz organizm będzie miał właściwą ilość składników mineralnych i odżywczych, a nasza skóra będzie właściwie odżywiona od środka.


Wybierając naturalne soki możesz nie tylko zapewnić swojemu dziecku zdrowie, ale także dajesz mu dużo przyjemności z picia naturalnych napojów. Chociaż to woda jest promowana jako najzdrowsza oraz najlepsza dla organizmu, to naturalne soki dają mu ważne do jego odpowiedniego funkcjonowania składniki. Nie zapominaj, by nie wybierać soczków z koncentratów, ponieważ owocowe nektary wytwarzane są najczęściej z owoców przetworzonych, jakie tracą zdecydowaną część swoich walorów odżywczych. Tłoczony sok jabłkowy ze świeżych owoców to doskonały napój dla całej rodziny.
2018/10/02