Menu strony

Jakiego rodzaju myjnia dezynfekator jest najlepsza? Jakiego dokonać wyboru? Jakie cechy powinien posiadać taki sprzęt?

Aktualnie najbardziej nowatorski sprzęt to norma, z tego względu należy inwestować w technologię, która zagwarantuje najlepszą jakość. Szczególnie tyczy to się branż, w których niezwykle istotne są najbardziej nowoczesne technologie. Tak jest na pewno w dziedzinie sanitariów. Potrzeba rzeczywiście właściwego sprzętu, by nadążyć za normami i dzięki temu zapewnić najbardziej nowoczesną usługę. Jaka myjnia dezynfektor to gwarantuje? Prześledźmy to zagadnienie na przykładzie Meiko Topline 20, jaki służy do dezynfekcji naczyń sanitarnych – utensyliów.


To rzeczywiście rewelacyjny, świetnie wykonany produkt, z pewnością przyszłościowy, gdyż zapewniający zaawansowaną technologię mycia i dezynfekcji naczyń szpitalnych. Chociaż wygląd jest bardzo piękny, to nie jest to najbardziej istotne, ponieważ to co najistotniejsze jest skryte w środku: rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Jest tam nowy, niezwykle efektywny system czyszczący, niezwykłe rozwiązania techniczne wzbogacone oryginalnymi i innowacyjnymi komponentami. Wszystko to w pakiecie z nowym zintegrowanym panelem kontrolnym, który czyni pracę łatwiejszą. Służy do opróżniania, mycia i dezynfekcji, takich naczyń szpitalnych, jak pokrywki pojemników, kaczki szpitalne, baseny szpitalne, pojemniki na stolec, nerki szpitalne i pozostałe pojemniki na mocz. Jak to działa?

szpital
Naczynia szpitalne, rzecz jasna, powinny być ustawione we właściwej pozycji, a to oznacza, że ich miejsce znajduje się na uchwycie znajdującym się na drzwiach komory myjącej. Po zamknięciu drzwi następuje opróżnienie naczyń szpitalnych, zaś przez dotknięcie odpowiedniego przycisku inicjujemy proces mycia (zobacz informacje na znam.swidnica.pl). Drzwi komory są całkowicie bezpiecznie zablokowane aż do prawidłowego zakończenia cyklu mycia. W trakcie każdego cyklu naczynia się na początku płukane zimną wodą, a później są myte w ciepłej wodzie. Dysze są tak ustawione, że mycie jest w najwyższym stopniu niezawodne. Na końcu, już po myciu, naczynia są właściwie i dokładnie dezynfekowane. Termiczna dezynfekcja to działanie wysokich wartości temperatury w odpowiednim czasie.

Myjnie dezynfekatory TopLine z dezynfekcją termiczną mają system chłodzenia, który jest włączany w ostatniej fazie każdego programu. Umożliwia to także na suszenie naczyń szpitalnych. Po zakończeniu danego programu, drzwi zostają odblokowane, a naczynia są gotowe do użycia (-> sprawdź).

Jeśli masz ochotę zdobyć większą ilość informacji na opisywany temat, to notka z serwisu (respivent24.pl/) także takie dane zawiera, więc kliknij tu, żeby je przeczytać.

To urządzenie faktycznie poprawi komfort pracy.
2020/05/17