Menu strony

Jonizacja minusami, czyli wychodźmy po burzy, organizujmy ogniska, kupujmy nawilżacze powietrza

Nawilżanie powietrza ma istotny wpływ na poprawę funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Duża „suchość” powoduje, że w powietrzu unosi się wiele pyłu i roztoczy, które – zwłaszcza u alergików – powodują katar i kaszel. Przeważnie mierzymy się właśnie z problemem niedoboru wilgoci. Rekompensatą jest dla nas urządzenie do oczyszczania powietrza.

Warto w tym miejscu uświadomić sobie, że odpowiednia wilgotność powietrza nie może być „na chwilę”. Wytworzenie warunków idealnych wyłącznie na czas pracy, przy zupełnym pominięciu warunków czystego powietrza po niej, nie przyczyni się do poprawy własnego samopoczucia. Równa liczba jonów powinna otaczać nas przy spaniu, pracy i odpoczynku.

Sprawdź też

Ekologiczne torby - gdzie je znaleźć

Cały świat próbuje teraz postępować według zasad ekologii. Trzeba tak czynić, by ratować naszą planetę przed zniszczeniem. Aktywność człowieka niestety nie była pożyteczna dla Ziemi i dzisiaj trzeba robić wszystko, co tylko możemy, by zapobiec kolejnym dewastacjom.


source
Wilgotność jest ściśle powiązana z jonizacją powietrza. To niezwykle istotna, ale co gorsza - bagatelizowana kwestia. Przesiadujemy przed różnymi monitorami (telewizory, komputery, laptopy) zdarza się że nawet powyżej ośmiu godzin dziennie.

Pragniemy Cię nakłonić do przeczytania naszego kolejnego wpisu. Po prostu kliknij odnośnik (www.apteczka-madrali.pl/91-mukowiscydoza) i czytaj bez problemu to, co stworzyliśmy.

Takie sprzęty przyczyniają się do wyemitowania w naszą stronę tylu dodatnich jonów, których nie przyjęlibyśmy od środowiska naturalnego. Będąc za bardzo „na plusie” nie funkcjonujemy tak jak powinniśmy.

Nawilżacz powietrza to sprzęt, który wytwarza przede wszystkim jony ujemne, które równają ilość jonów przyjmowanych przez nasz organizm do wartości neutralnej. Jakie są zalety takich nawilżaczy? Będąc w środowisku, w którym działają ujemne jony, stajemy się bardziej skoncentrowani; rany także szybciej zaczynają się goić. W przeciwieństwie do jonów dodatnich przyspieszeniu ulegają też reakcje biologiczne.

Jeżeli jesteś otwarty na nowe informacje na opisywane zagadnienia, to przenieść się do portalu (www.novamedis.pl/testy-alergiczne-odczulanie/), a znajdziesz tam ważne wiadomości, które okażą się niezwykle użyteczne.

Skuteczności nawilżaczom dodają dobierane według gustów olejki eteryczne. Ich zapach pozwala lepiej zrelaksować się, zniwelować codzienny stres, poprawić nastrój.

Oczyszczacz powietrza - airnaturel.pl
Można też jonizować organizm w sposób naturalny. Taki który spowoduje, że nie będziemy musieli pytać ile kosztują nawilżacze ultradźwiękowe i na parę, np. zobacz. Uwaga, jeśli mieszkamy w regionie częstych opadów deszczu to mamy przewagę! Wyspiarska pogoda nie zrekompensuje nam dnia ze słońcem, niemniej jednak pozwoli na wyrównanie jonów, ważnych dla zdrowego funkcjonowania organizmu. Innym sposobem na pobudzenie się „minusami” pod dniu pełnym elektronicznych „plusów” jest zorganizowanie ogniska, grilla. A więc jak najbliżej kolejnego żywiołu, którym tym razem jest ogień.
2021/04/29