Menu strony

Fachowy ortodonta w Tomaszowie Mazowieckim.

Gabinet ortodontyczny w Katowicach zajmuje się fachowym i kompleksowym leczeniem wad zgryzu u osób dorosłych, dzieci i młodzieży. W gabinecie stosuje się nowoczesne aparaty stałe oraz wyjmowane jak i skuteczne sposoby leczenia.
Gabinet od lat specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym zapewniając Pacjentom najwyższą jakość usług jak i najlepszą estetykę.


wizyta u ortodonty
Ortodoncja jest to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką jak i niwelowaniem wad zgryzu zarówno u dzieci, młodzieży i osób dorosłych - polecamy tego stomatologa dziecięcego. Wada zgryzu, a także inne nieprawidłowości w zakresie położenia zębów to nie tylko i wyłącznie problem estetyczny, ale także poważny problem zdrowotny, którym zajmuje się współczesna ortodoncja. Prawidłowe ustawienie zębów, dzięki poprawie wyglądu i lepszemu samopoczuciu zapewnia sukces w życiu zawodowym i prywatnym, ale też niweluje skłonność do próchnicy, tendencji do chorób przyzębia. Leczenie u ortodonty często może również usuwać wady wymowy, ale również poprawić jakość gryzienia. Powiększające się wymagania do do lecznictwa i estetyki - społeczeństwa, powodują napływ dużej ilości pacjentów w różnorakim wieku jak i poziomu nieprawidłowości estetyczno-zgryzowych. Rozwinięcie się ortodoncji w ostatnich latach pozwala na ulepszanie używanych technik i tworzyw. Na pierwszej wizycie ortodonta (4dent) będzie miał możliwość ocenić stan zgryzu i na tej podstawie opracować plan, sposoby leczenia oraz pokazać działania profilaktyczne, mające na celu zapobiegać dalszemu rozwijaniu się wady zgryzu.


Sprawdź też

Trądzik zdarza się nawet u dorosłych osób, na szczęście teraz można zastosować skuteczne leczenie pod nadzorem lekarza

leczenie trądziku dorosłych
Wbrew obiegowej opinii trądzik nie tyczy tylko pacjentów nastoletnich, chociaż w tym okresie rzeczywiście najczęściej się pojawia. Niedoskonałości na cerze często dokuczają też osobom dorosłym, głównie paniom.
1 2