Menu strony

Jak oszczędzić pieniądze jeśli lubimy palić papierosy? Robić je własnoręcznie!

Choć od kilkunastu lat trwa nieustająca kampania mająca zniechęcać ludzi do palenia, a miejsce palaczy w przestrzeni publicznej zostało ograniczone do minimum, liczba osób, które lubią sobie puścić dymka nadal jest dość wysoka. Jednym z elementów, które mają przekonać nałogowców do porzucenia tego szkodliwego zwyczaju i zrażać potencjalnych palaczy do kupna pierwszej paczki papierosów jest jej wysoki koszt. Jeśli palimy raz na czas nie stanowi to dla nas aż tak wielkiego problemu. Jeśli jednak papierosy towarzyszą nam przez cały dzień, odbije się to dość mocno w naszej kieszeni.
Jedyną możliwością ograniczenia kosztów palenia jest własnoręczne robienie papierosów. By móc je wykonywać w domu należy mieć porządny tytoń, maszynka do papierosów oraz glizy lub tak zwane bletki ( do papierosów). Gliza to nic innego jak pusta papierowa tubka z filtrem, do której wkłada się wybraną mieszankę tytoniową. Spośród produktów tego rodzaju szczególnie poleca się glizy Dark Horse, które produkowane są jedynie w Europie, a ich znakiem charakterystycznym jest doskonały filtr i idealne wykończenie (gilzy marki dark horse).


Sprawdź też

Akcesoria kuchenne i melbowe - w trosce o środowisko

segregacja śmieci
Odpowiedni wybór elementów wyposażenia wnętrz wbrew panującej opinii nie jest rzeczą łatwą. Wielu z nas jest przekonana, że nie wymaga to absolutnie żadnych umiejętności.


ortopeda
Aby odpowiednio wypełnić glizę glizy musimy posiadać dobry sprzęt. W sklepach z gadżetami dla palących znajdziemy różne rodzaje nabijarek do papierosów. W sprzedaży dostępne są nabijarki ręczne i automatyczne. Niezależnie od tego, co wybierzemy, powinniśmy pamiętać, iż nabijarka do papierosów ma być przede wszystkim niezawodna i efektywna (niezawodna nabijarka do papierosów).
Kupno maszynki do papierosów to korzystna inwestycja dzięki glizom i nabijarkom możemy mieć papierosy z wybranym przez siebie tytoniem smakowym.
2019/04/05