Menu strony

Wyzwól własne piękno i przedłuż rezultat - karnawał nadchodzi szybko!

Coraz bliżej święta, jak powiada sławetna piosenka reklamowa. Tuż po nich maszeruje bal sylwestrowy, a jeszcze dalej cały mięsopust, w ciągu którego - jak liczymy - czeka nas niejedna upojna balanga.


Jak najlepiej zadbać o swój image w tym czasie?


Biżuteria diva na letnie dni


zdrowie - migawka


Dla pań, poza sylwetką i kreacją, niezwykle ważkie są makijaż i uczesanie. Bez wątpienia najkorzystniejsze uczesanie zapewni nam dobry fryzjer. Z makijażem jest podobnie. Stosowna wizażystka dopasuje kolory odpowiednio do rodzaju naszej urody i nałoży wszystkie kosmetyki w ten sposób, by twarz prezentowała się naturalnie. Biorąc wszakże pod uwagę, ile tych okazji się nadarzy, może lepiej będzie zdecydować się na jakąś długookresową, trwałą opcję - czytaj o makijażu. Makijaż permanentny oczu nie jest już drogą rozrywką, a rezultat, który dzięki niemu wydobędziemy, umożliwi nam zaoszczędzić dużo czasu i kasy na wizytach u makijażystki. Pomnijmy jedynie, ażeby wybrać godziwy, bezpieczny salon, w którym specjaliści będą doskonale pewni, co i jak wykonać, iżby nasza fizjonomia była rzeczywiście piękniejsza. To znaczy, zdecydujmy się na punkt, w którym pracują prawdziwi artyści make-upu. Pragniemy przecież wszystkich oszołomić, nieprawdaż? - makijaż permanentny oczu.


Abstrahując od oczu makijaż trwały może tyczyć się także ust. Tak czy inaczej, umożliwia on wizualnie skorygować małe braki, a dodatkowo wydobyć i zaznaczyć mocne strony naszej urody. Trzyma się parę tygodni i nie wymaga stałego odświeżania - jakkolwiek kobiety, które kiedyś spróbowały, przeważnie wykonują go potem po wielokroć.


Sprawdź też

To co pijasz ma znaczenie, więc wybieraj kawę albo herbatę z wysokiej półki, z pewnością smakuje wyśmienicie.

ziarna kaway i filiżanka
Polacy to wielcy amatorzy kawy, napój ten bywa spożywany do posiłków, jak również dla czystej przyjemności i relaksu. Spożywa się zarówno kawę parzoną, jak także rozpuszczalną. Zawsze warto nabywać wysokiej klasy artykuły, których niejednokrotnie brakuje w tradycyjnych sklepach spożywczych. Pomyślnie można je zakupić w innych punktach handlowych.
1 2