Menu strony

Zadbaj o paznokcie, czyli elegancki manicure na ślub

Ślub bierze się raz na całe życie. Tak mówią. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego jedynego w swoim rodzaju dnia właściwie przygotować. Pannie młodej nie daje spokoju gównie suknia, potem garnitur pana młodego i prawidłowe umieszczenie gości. W głowie krążą myśli o fryzurze dobranej do sukienki, weselu. Jak to całość zgrać i żeby ceremonia poszła dobrze. W ferworze przygotowań nie zapomnijmy o drobnym, ale jakże ważnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej niewygodnego niż chwila, w której pan młody wkłada obrączkę swojej kobiecie, a na pierwszy plan wysuwa się obgryziony paznokieć.
Salon piękności
Dlatego drogie Panie, aby uniknąć krępujących wypadków powinno się zawczasu pomyśleć o odpowiednim manicure. Wizyta w salonie kosmetycznym jest skutecznym rozwiązaniem dla kobiet, które pragną aby ten dzień był wymarzony. Przeważnie proponowane jest kilka rozwiązań, spośród których stylistka wybierze odpowiednie dla naszego paznokcia.

Paznokcie żelowe polecane są Paniom, którym natura poskąpiła kształtnych paznokci. Profilowanie paznokci taką metodą pozwala na ich przedłużenie, korektę ich budowy, a także wzrost ich wytrzymałości. Dzięki tym zabiegom, lakier nie będzie już odchodził, a paznokcie nie będą takie kruche. Więcej w tym temacie znajdziesz tu: alterna do włosów.

Salon urody
Tipsy - witryna- złap promocje na tipsyzobaczysz na http://marchewkowestudio.slupsk.pl/stylizacja-paznokci-zelowych-dla-poczatkujacych-2-dni/ -, czyli potocznie sztuczne paznokcie. Tworzone są ze syntetycznej nakładki imitującej paznokieć, którą następnie nakleja się na płytkę paznokcia. Mogą być akrylowe lub żelowe. Żeby utrzymać efekt powinno się je korygować regularnie. Skutecznie zrobiony zabieg nakładania i usuwania tipsów nie zaszkodzi paznokciom. Dopasowuje się je do naturalnego odcienia paznokcia. Stosowanie tipsów jest proponowane kobietom, których paznokcie mają nieregularną budowę. Coś dla zainteresowanych: jednak nie chcemy za bardzo ingerować w kształt swoich paznokci (więcej o manicure ostrów wielkopolski ) lub są one w całkiem dobrym stanie i nie chcemy ich zmieniać, zdecydujmy się na manicure hybrydowy. Jest to położenie na paznokciu kliku warstw lakieru i a następnie utwardzenie lampą UV. Lakier ten należy zmyć po trzech tygodniach w stylistki paznokci. Dzięki temu zabiegowi, paznokcie wyglądają idealnie przez cały okres, lakier nie kruszy się, a poza tym są zdrowsze niż po użyciu chemicznych sposobów. Kobiet zadowolonych ze stanu swoich paznokci możemy policzyć na palcach jednej ręki, jednak dzięki nowoczesnym technikom możemy zrobić bardzo dużo, aby w dniu naszego ślubu, wyglądały wspaniale.


Sprawdź też

Manicure pasujący do okazji

Jednym z najchętniej zamawianych zabiegów w gabinetach kosmetycznych jest manicure. Zabieg ten polega w dużej mierze na pielęgnacji paznokci u rąk oraz na usuwaniu skórek. W większości przypadków również przy okazji ozdabia się paznokcie za pomocą lakieru lub innymi środkami.
2019/04/10