Menu strony

Dieta kopenhaska – dowiedz się czy to dieta dla wszystkich?

Jeśli szczupła sylwetka jest bezustannie twoim pragnieniem, musisz w końcu znaleźć dietę, jaka umożliwi ci pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Nie da się ukryć, iż nie jest to proste zadanie, lecz w osiągnięciu celu pomoże ci dieta kopenhaska. Co musisz o niej wiedzieć, zanim zdecydujesz się wprowadzić ją w życie?


Makaron w służbie bezmięsnych
Po pierwsze, czas trwania kuracji to trzynaście dni, a znana jest także pod nazwą dieta szwedzka. Liczenie kalorii jest w niej podstawą, gdyż na dzień można ich spożywać jedynie od 500 do 900. To niezwykle duży wymóg, z jakim ciężko jest zmierzyć się osobom, jakie do tej pory zjadały dużo więcej. Jednakże dla zmotywowanych ludzi nic nie jest trudnością, także to, zwłaszcza iż można na niej zrzucić nawet dziesięć kilogramów.

Osoba, która zdecyduje się na dietę kopenhaską, może spożywać trzy posiłki dziennie – śniadanie, najlepiej ok. godziny 8, obiad, pomiędzy 12 a 14 oraz kolację, maksimum o godzinie 18. Dieta kopenhaska jest związana ze skrupulatnym jadłospisem i trzeba się go wiernie zachowywać. Posiłki składają się przede wszystkim z chudego mięsa, jajek i warzyw. Produkty mleczne spożywa się w bardzo małej ilości. Musimy za to pić choć 2 litry wody dziennie, którą można doprawiać sokiem cytrynowym. Zupełnie zakazane jest używanie soli i żucie gumy, co dla niejednej osoby stanowi swoisty nałóg. Diety nie można przeciągać ani dnia dłużej, na 14 dzień zaczynamy jeść tak jak wcześniej, a efekty, które uzyskaliśmy, powinny się utrzymać przez następne miesiące, a nawet do dwóch lat, ponieważ nasz metabolizm zaczął lepiej pracować.

Czy masz ochotę poszerzyć swoją wiedzę na powyższy temat? W takim razie chcielibyśmy nakłonić Cię do naszych kolejnych artykułów - wejdź w hiperłącze do artykułu (https://novamedis.pl/).

Potem wystarczy jeść z głową, a już nigdy nie wrócimy do swojej poprzedniej wagi. Warto też kupić sobie produkty witaminowe, ponieważ przedstawiana dieta jest ogromnym wysiłkiem dla organizmu, więc dobrze jest właściwie o niego zadbać, by nie stracić odporności. Jednakże pamiętaj – jeśli chociaż raz nie zastosujemy się do jej wymagań, będziemy zmuszeni przerwać dietę odchudzającą. Niestety możemy ją znowu rozpocząć dopiero za trzy miesiące.

Niesamowicie interesuje Cię rozpatrywana w tym miejscu tematyka? Jeżeli tak, to ponadto wejdź na ten odnośnik i zdobądź cenne informacje (http://www.medicus.ie/pl)!Dieta kopenhaska to niewątpliwie wyzwanie, zatem należy mieć naprawdę dużą motywację, by w niej wytrzymać - tu znajdziesz. Z tej racji przemyśl czy to faktycznie wyjście dla ciebie. Jeśli tak – niedługo zmieścisz się w swoje ulubione spodnie.
2021/09/03