Menu strony

Śliczny wygląd bez skalpela i wysokich kosztów - o fotoodmładzaniu i innych rozwiązaniach medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to jeden z działów tak zwanej estetologii kosmetycznej, która zawiera się w dziedzinie, jaką jest medycyna. Zabiegi w jej zakresie przeprowadzać może tylko lekarz mający prawo do wykonywania zawodu. Jej głównym zdaniem jest polepszenie jakości życia pacjentów.
salon kosmetyczny
Jak? Przede wszystkim poprzez działania zapobiegające powstawaniu niedoskonałości, które przekładają się na satysfakcję z własnego wyglądu - zgodnie ze złotą zasadą: "lepiej zapobiegać niż leczyć". Nie oznacza to, że nie naprawia zaawansowanych zmian - wręcz odwrotnie, medycyna estetyczna obejmuje też ciąg lekko inwazyjnych (lub całościowo nieinwazyjnych) zabiegów, które kasują takie niedoskonałości jak między innymi blizny, cellulit, rozstępy, a także usuwanie tatuażu koszt tego jest przeróżny zarówno w zależności od kliniki, jak zarówno oraz sposobów przez niego używanych, wielkie znaczenie ma niewątpliwie też wielkość tatuażu.


Sprawdź też

Zabiegi medycyny estetycznej – czy to stosowny pomysł? A może lepiej zainwestować w pielęgnację naturalną?

serum
Każda kobieta chce prezentować się pięknie. Podobać się zarówno sobie, jak i innym ludziom. Nieraz jednak taki rezultat wymaga mrowia włożonej pracy, trudu. Także jeżeli dana osoba z natury jest ładna, to i tak zawsze znajdzie się coś, nad czym można pracować, co można polepszyć. Większość ludzi ma jakieś mankamenty, coś, co w ich wyglądzie w szczególności spędza im sen z powiek.
1 2