Menu strony
Hodowanie kiełków

Kiełki – odkrycie starożytności

Obecnie kiełki to tylko suplement naszej diety, jednak ze względu na swoje szczególne właściwości i wartości odżywcze, należy je spożywać. Dodatkowo są estetyczną osobą każdej potrawy, nadają nowy smak. Oprócz tego są niskokaloryczne, a jednocześnie energetyczne.
warzywa

Zbilansowana dieta dla każdego

Jak powiada polska przypowieść „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Każdy chce czuć się dobrze i nie posiadać problemów zdrowotnych. Jaki tryb życia powinniśmy prowadzić, aby nasze ciało było zdrowe? Co poczynić, aby nasze dzieci pragnęły jeść smaczne dania? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne zagadnienie dopasowanego trybu żywienia.
Pieczywo

Co sprawia że dobrze jest konsumować chleb eco?

Nie od dzisiaj wiemy, iż żywność ma oczywisty wpływ na nasz organizm. Jednym z produktów, które spożywamy zwykle, jest pieczywo. Towarzyszy nam w trakcie śniadania, jest doskonałym dodatkiem do wielu dań na obiad, jak również nadaje się do smakowitych kanapek na kolację.
rozmowa z lekarzem

Suplementy diety - czy dobrze jest w nie inwestować pracując nad własnym ciałem?

Obecnie kult postawnej, umięśnionej figury jest nadzwyczaj powszechny. Zmiana złych nawyków jest zawsze korzystna, dobrze jest jednak podjeść do tego ze zdrowym rozumem.
na diecie

Doskonałe rozwiązanie dla nieumiarkowanych pasjonatów, którzy nigdy nie mają dość.

Zbliżająca się wiosna motywuje do metamorfoz. Czas zimowy to chwila, kiedy niekoniecznie mamy ochotę na jakiekolwiek zajęcia sportowe, czy diety cud. Chłód, śnieg oraz zawierucha za szybą dostarczają nam wyłącznie sił do chwycenia po filiżankę kakao i książkę bądź film. Szczęśliwie nadchodzące jasne dni wszystko zmienią. Każdego roku o tej samej porze wszelkie damskie kolorowe pisma przedstawiają na swoich barwnych stronach nowe maseczki oraz peelingi, ogólnie kosmetyki, które przywrócą damskiej skórze koloryt i sprężystość po smutnej oraz szarej zimie.
Jabłka

Jabłka do przetworów

Sezon letni w pełni, a to znaczy, że można rzucić się w wir robienia przetworów. To dowiedzione - żaden kupiony dżem nie smakuje tak jak własnoręcznie przygotowany. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze doskonałe małosolne albo kiszone ogórki - raj dla podniebienia. Aby rozpocząć domową produkcję pyszności trzeba przedtem zaopatrzyć się w produkty. Jest wiele opcji. Można udać się na pobliski bazarek, możemy kupić owoce prosto od sadownika, lecz najprostsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.

Domowa siłownia sposobem na odstresowanie

Fitness to ostatnio bardzo popularny – szczególnie wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, aby udoskonalić formę plus pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i w tym miejscu urzeczywistnia zaplanowane zamiary.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie czworonożnych przyjaciół

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o własnego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego pupila. Odpowiednia pielęgnacja jego sierści, uzębienia oraz racjonalna dieta w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby sierść naszego czworonoga była piękna i lśniąca musimy dobrze o nią zadbać oraz dobierać kosmetyki przeznaczone dla czworonogów. Nigdy nie korzystajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Należy się zaopatrzyć specjalistyczny odpowiedni szampon dla psów.

Porady na mnóstwo tematów

Internet jest symbolem najnowocześniejszej technologii. Jest jednym z głównych sposobów komunikacji, zdobywania rozmaitych wiadomości oraz nabywania wyrobów. Każdego dnia w Internecie ukazuje się mnóstwo nowych rzeczy. Nad właściwym jego funkcjonowaniem pracuje setki informatyków. Napędza on rynek bowiem dzięki jego rozwojowi mogło powstać dużo niewielkich przedsiębiorstw tworzących strony internetowe, grafiki czy też reklamy oraz dużo innych.
Olej lniany

Olej z kokosa, olej z lnu

Len znany jest ze swoich walorów już od czasów starożytnych. Dzisiaj olej z nasion lnu tłoczony na zimno, stosowany jest do celów leczniczych, kosmetycznych, kulinarnych. Jednakże wyciskany na gorąco, ma przeznaczenie techniczne do wytwórczości farb, lakierów, pigmentów, kitu i kalafonii artystycznych.