Menu strony
rozmowa z lekarzem

Suplementy diety - czy dobrze jest w nie inwestować pracując nad własnym ciałem?

W obecnych czasach kult atletycznej, umięśnionej figury jest nadzwyczaj powszechny. Zmiana złych nawyków jest zawsze sprzyjająca, warto jednak podjeść do tego ze zdrowym rozsądkiem.
zdrowe zęby

Fachowy ortodonta w Tomaszowie Mazowieckim.

Ortodonta w Katowicach para się fachowym i całościowym leczeniem ortodontycznym dorosłych, dzieci i młodzieży. W gabinecie używa się nowoczesne aparaty stałe i zdejmowane oraz skuteczne metod leczenia.
Gabinet specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym gwarantując Pacjentom wysoką jakość usług jak i najlepszą estetykę uzyskanych wyników leczenia.
Zabiegi usuwania żylaków

Przepuklina: przyczyny a także przejawy. Jak wygląda leczenie przepukliny?

Przepuklina to przemieszczenie się organów czy ich części z lokalizacji prawidłowej pod skórę lub do przyległych jam ciała.


Przepuklina: przyczyny a także przejawy. Jak wygląda leczenie przepukliny?

Przepuklinę, przyjmującą formę uwydatnienia można zauważyć i zbadać dotykiem.
zdjęcie RTG kolana

Rekonstrukcja więzadła powinna być przeprowadzana jak najszybciej

W niektórych sytuacjach polecana jest artroskopia kolana. Kolano to jedno z tych części naszego organizmu, które powinno jak najlepiej funkcjonować, kiedy nie chcemy odczuwać najmniejszych dolegliwości w czasie maszerowania.
dobre na diecie

Trafiona dieta na rozbudowę wzrost masy

Poprawnie ułożona dieta na masę stanowi uzupełnienie treningu na masę. Dzięki niej dużo prędzej pojawią się wyniki naszych treningów. Poddając organizm wysiłkowi cielesnemu powiększa się jego popyt na kalorie. To, ile będziemy musieli dostarczyć dodatkowych kalorii jest materią indywidualną jak też zależną od intensywności treningu, naszych osobistych uwarunkowań.
jedzenie wegetariańskie

W jaki sposób zająć się jadłospisem na imprezę w domu? Jakie istnieją możliwości?

Przy okazji różnego rodzaju domowych imprez często martwimy się o przygotowanie menu. Rzecz jasna im więcej ludzi zaproszonych, jak również im bardziej ważna okazja, tym większa trudność w zorganizowaniu przyjęcia. Jakie są na to pomysły?
choroba trzustki

Choroba trzustki może okazać się niezwykle uporczywa, zatem nie lekceważ pojawiających się objawów

Istnieje dużo chorób związanych z okolicą brzucha, większość z nich objawia się przy występowaniu bólu, nudności albo biegunek. W pewnych przypadkach nie są one niebezpieczne, ale i tak nie warto ich lekceważyć, ponieważ mówią o tym, że w organizmie człowieka dzieje się coś niedobrego.
kręgosłup

Schorzenia kręgosłupa jako najczęściej występujące schorzenia z jakimi ma do czynienia ortopeda

Ortopeda zajmuje się zagadnieniami połączonymi z diagnozowaniem, leczeniem i rehabilitacją schorzeń narządu ruchu. Jest to kuracja urazów narządu ruchu w szczególności złamań kości, zwichnięć stawów, amputacji i protezowania kończyn, rozróżniania, a także leczenia kręgosłupa, rozpoznawaniem wrodzonych i nabytych schorzeń tkanki kostnej, oraz defektów postawy. Zazwyczaj występującymi schorzeniami z którymi ma do czynienia ortopeda są schorzenia kręgosłupa. Najbardziej popularnym schorzeniem powiązanym z nieprawidłowością kręgosłupa jest skolioza. W tym przypadku ważne jest, aby jak najszybciej rozpocząć prawidłowe leczenie.
szpital

Jak i czy efektywnie można uchronić się przed chorobami oczu? Prezentujemy parę wskazówek dotyczących choroby AMD

Czy wiesz, czym jest AMD? Zwykle nie mamy zbyt sporej wiedzy na temat dolegliwości oczu, choć dotykają one coraz większej ilości osób. Zazwyczaj zaczynamy interesować się opcjami leczenia dopiero wtedy, gdy już dopadnie nas schorzenie - jednakże warto zdać sobie sprawę z tego, że niejednokrotnie wtedy jest już za późno.
lampy

Immunocal - wspaniały sposób na to, aby cieszyć się dobrym zdrowiem długie lata

Żyjemy w bezustannym biegu. Chroniczny pośpiech, stres, natłok codziennych obowiązków, brak wolnego czasu, niewłaściwa dieta, niekończące się godziny spędzone przed komputerem - to wszystko niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie i przyśpiesza procesy starzenia się organizmu.


Immunocal - wspaniały sposób na to, aby cieszyć się dobrym zdrowiem długie lata

Rodzi się pytanie: jak sobie z tym radzić? Trzeba sięgnąć po Immunocal.