Menu strony
jedzenie

Zdrowo jemy gdy ciepło

Dzisiejszy styl życia bardzo szkodzi naszemu zdrowiu. Zbyt dużo czasu siedzimy w pracy, jesteśmy przemęczeni i rozdrażnieni. Taki stan ma niekorzystny wpływ na nasze kłopoty ze snem. Zmęczenie staramy się zlikwidować wielkimi ilościami napojów energetyzujących. W dodatku, nasza dieta pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy za dużo przetworzonych produktów. Rezygnujemy ze zdrowego, domowego jedzenia na rzecz szybkich posiłków na mieście. W naszym codziennym planie dnia brak czasu na aktywność fizyczną i odpoczynek.
warzywa ekologiczne

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Wciąż mało czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie stale przyspiesza i czasem trudno za nim nadążyć. Z drugiej strony zapanowała moda na slow life i powrót do natury. Mnóstwo osób chce móc więcej dać rodzinie azarówno troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend priorytetowo wpisuje się naturalne jedzenie. Jak to pojednać? Wyjściem jest ekologiczny sklep internetowy.
rozmowa z lekarzem

Suplementy diety - czy dobrze jest w nie inwestować pracując nad własnym ciałem?

W obecnych czasach kult wysportowanej, umięśnionej figury jest nadzwyczaj powszechny. Zmiana złych nawyków jest zawsze sprzyjająca, dobrze jest jednak podjeść do tego ze zdrowym rozsądkiem.
szpital

Jak i czy efektywnie można uchronić się przed chorobami oczu? Prezentujemy parę wskazówek dotyczących choroby AMD

Czy wiesz, czym jest AMD? Zazwyczaj nie mamy zbyt dużej wiedzy na temat schorzeń oczu, choć dotyczą one coraz większej ilości osób. Najczęściej zaczynamy interesować się możliwościami leczenia dopiero wówczas, gdy już dopadnie nas choroba - jednak warto zdać sobie sprawę z tego, że niejednokrotnie wtedy jest już za późno.
zdrowie - fotogram

Rzuć okulary - dowiedz się, Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku? Laserowa korekcja wzroku coraz bardziej stosowaną metodą leczenia wady wzroku.

Masz już dość noszenia okularów i szkieł kontaktowych, jednak masz za dużą wadę wzroku, która uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie na co dzień? Laserowa korekcja wzroku rozwiąże Twój problem
.
oko

Wada wzroku – jakie są wykorzystywane na chwilę obecną sposoby leczenia?

Zmysł wzroku, czyli umiejętność odbierania bodźców wywołanych przez światło widzialne, jest jednym z najbardziej istotnych zmysłów ludzkiego organizmu. Z tego powodu musimy dbać o oczy i kiedy tylko pojawi się taka konieczność poddawać się profesjonalnego leczeniu, które sprawi, że przez długie lata będziemy mogli cieszyć się doskonałym wzrokiem. Do najpoważniejszych wad wzroku należą różnego rodzaju schorzenia siatkówki, dalekowzroczność, krótkowzroczność czy astygmatyzm.
Piękne i zdrowe włosy

Jak najrozsądniej powinno się dbać o swoje włosy?

Włosy muszą być ładne - w sumie w wielu przypadkach nie jesteśmy usatysfakcjonowani z wyglądu własnego nosa czy wzrostu, lecz gdy w grę akurat wchodzą włosy to trudno przyjąć do informacji, że najzupełniej ignorujemy jakże istotne ich znaczenie.
kliknij

Jakie zabiegi z wykorzystaniem laserów wyróżniają się dziś największą popularnością?

Współczesny człowiek próbuje dbać o własny wygląd zewnętrzny. Koncerny kosmetyczne bądź marki odzieżowe zarabiają ogromne sumy, w szczególności kiedy ich wyroby są popularne i mają już ustabilizowaną sytuację na rynku. Presja młodości i atrakcyjności wizualnej sprawia, że ciągle pojawiają się nowe rozwiązania, jakie są coraz bardziej skuteczne. Jednym z nich są zabiegi z użyciem lasera, obecnie powszechnie dostępne chociażby w gabinetach medycyny estetycznej. Które z nich cieszą się największym zainteresowaniem klientów?
ABC zabiegów wolumetrycznych

Jak wygląda obecna oferta centrum dermatologii estetycznej?

Obecna kultura bardzo dużą wagę przywiązuje do piękna i młodości. Pomału w zapomnienie odchodzi ideał leciwego człowieka jako zwieńczenia jego rozkwitu. Na nieszczęście dzisiaj w wyższym stopniu liczy się wygląd zewnętrzny niż to co istota ludzka do przekazania. Cóż, takie czasy nadeszły. Najlepiej obrazują to dane ekonomiczne. Rynek kosmetyków w Polsce to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijający się segmentów gospodarki. W roku 2013 osiągnął on 2% skok (do dwudziestu miliardów złotych).

Naucz się pomocy przedmedycznej

Wszyscy uczniowie szkoły średniej a także każdy, kto starał się o prawo jazdy, ma świadomość czym jest pierwsza pomoc przedmedyczna. Przedmiot określany jako Przysposobienie Obronne miał obowiązek wpoić młodzieży zasady ratowania ludzkiego życia. Jako pomocny rekwizyt służyły m.in. fantomy i demonstrowane na nich oddychanie metodą usta-usta oraz masaż serca.