Menu strony
Potrawy
grillowanie, grill

Kup właściwy rodzaj grilla

Nadchodzi taki czas, że zaczynamy planować grilla. Każdy chciałby po prostu w okresie wiosenno-letnim trochę sobie grillować. To świetny sposób na spotkania z przyjaciółmi. I co niezmiernie istotne nie musimy stać i gotować nie wiadomo, jakich potraw, bo trzeba po prostu wrzucić fajnie zamarynowane mięso na grilla.
restauracja

O czym powinniśmy pamiętać kupując posiłek w restauracji? Które miejsca są najbardziej godne uwagi?

Nie od dziś wiemy, jak istotną funkcję spełnia zdrowa dieta zapewniająca niezbędne składniki odżywcze. Przyrządzając posiłki w domu mamy możliwość, aby dobrać rozmaite produkty tak, by były one szczególnie przyjazne dla naszego zdrowia. Chociaż często najsmaczniejsze wydają nam się posiłki przyrządzane w domu, szerokie grono osób ciągle decyduje się na goszczenie w restauracjach i korzystanie z cateringu- kiedy można mieć pewność, iż kupione potrawy są w stanie spełnić wszelkie standardy?
Pizza

Jedzenie na wynos - sposób na głód

Niebawem impreza...godzina 16, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na imprezę ze znajomymi, zatem 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować około 20 min. od momentu wykąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego mieszkania. Jednak jeżeli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale jakieś razy 4. Najpierw kąpiel może i golenie, potem suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.

Zrób coś nowego - zacznij gotować

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną i ile mamy lat na karku gdyż cel jest jeden - ugotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze ktoś to robił za nas. Mogła to być opiekuńcza mamusia, niezastąpiona małżonka czy też zakochany w gotowaniu mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na dowóz ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to pozostaje samodzielne gotowanie.
Pizza

Ciekawe propozycje na oryginalne potrawy

Pizza jest takim daniem, które lubią niemalże wszyscy. Zamawianie jej przez telefon jest już normą w wielu państwach. Nie brak również amatorów, którzy pizzę robią własnoręcznie w swym domu. Wbrew temu co by się mogło wydawać nie jest to trudne zadanie.
święty mikołaj fitness

W jaki sposób bezproblemowo zrzucić zbędne kilogramy po świątecznej przerwie ?

Święta to wspaniała okazja do wielu rzeczy, na które nie można przyzwolić sobie w innych dniach roku. Mamy w przeciągu roku co najmniej dwa takie dni, szczególnie związane z religią chrześcijańską, ale tak silnie zakotwiczone w kulturze świeckiej, że z odpoczynku od pracy i okazji do spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo osób innych religii, a także zupełnie niewierzących.
Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi

Jak dbać o własne ciało? Kilka zasadniczych porad.

Są różne szkoły oraz techniki dbania o swoje ciało oraz zdrowie. Także trzeba swobodnie powiedzieć, iż każda jest odpowiednia, ale tylko wtedy, kiedy wprowadzana jest bez ani jednego ustępstwa oraz folgowania sobie.
zdrowa żywność

Zalety i korzyści płynące z używania oleju lnianego, jego wykorzystanie w codziennym żywieniu

Len jest wykorzystywany wszechstronnie w wielu różnych dziedzinach od tysięcy lat. Już w starożytnej Grecji i Rzymie nasiona lnu, znane też jako siemię lniane, były stosowane podczas leczenia najróżniejszych schorzeń, przykładowo takich jak problemy z trawieniem.
Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami

Polubić gotowanie

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z gotowaniem i próbuje dać mu radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci i ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - ugotować dobrą potrawę. Żadna to hańba nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał.
grillowanie jedzenia

Grille gazowe dla zawodowców

Wszyscy uwielbiają grillować. Oczywiście niektórzy lubią zapraszać znajomych na grilla, a inne osoby wolą pójść do kogoś na grilla. Spotykanie się ze znajomymi przy grillu jest czymś rzeczywiście genialnym. Warto kupić, więc jakiś konkretny grill, który doprowadzi do tego, że ogółem proces grillowania okaże się naprawdę wyśmienitą zabawą.
1 2 3