Menu strony
Potrawy
Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami

Polubić gotowanie

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nie ważne jest czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną czy ile lat mamy na karku gdyż cel jest jeden - ugotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze ktoś to robił za nas.

Zrób coś nowego - zacznij gotować

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z gotowaniem i próbuje dać mu radę. Nie ważne jest czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną i ile lat mamy na karku ponieważ cel jest jeden - przygotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Mogła to być opiekuńcza mama, niezastąpiona żona czy też zakochany w gotowaniu mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie rozbijamy się za jedzeniem na dowóz ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który o dziwo nazywa się zupką chińską, to zostaje własnoręczne gotowanie.
święty mikołaj fitness

W jaki sposób bezproblemowo zrzucić zbędne kilogramy po świątecznej przerwie ?

Święta to wspaniała okazja do wielu rzeczy, na jakie nie powinno się pozwolić sobie w pozostałych dniach roku. Istnieją w ciągu roku przynajmniej dwa tego typu święta, szczególnie powiązane z religią chrześcijańską, jednak na tyle silnie zakotwiczone w tradycji świeckiej, że z odpoczynku od pracy i okazji do spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo ludzi innych religii, a także zupełnie niewierzących.
zdrowa żywność

Zalety i korzyści płynące z używania oleju lnianego, jego wykorzystanie w codziennym żywieniu

Len jest wszechstronnie wykorzystywaną rośliną w różnych dziedzinach od wielu lat. Już w starożytnej Grecji i Rzymie nasiona lnu, znane również po nazwą siemienia lnianego, używane były podczas leczenia rożnych dolegliwości, takich jak na przykład problemy z układem trawiennym.
badania w laboratorium

Czemu badanie krwi jest tak niezbędne i jak należy się do tego przygotować? Co jest najbardziej istotne?

Laboratoria medyczne są ulokowane tak naprawdę w w każdym większym mieście. Chyba jest to odpowiedź na konieczność wobec badań, które teraz konieczne są nie tylko do pracy, ale znacznie częściej do szkół.
Wykwintny posiłek

Które restauracje są godne zarekomendowania we Wrocławiu?

Kiedy chcemy dobrze zjeść musimy pamiętać, by znaleźć właściwe miejsce. Nie zawsze można w mieszkaniu przyszykować to, co nam się wymarzy, bo dość często w obecnych czasach jesteśmy w podróży. Ale ogółem nawet, kiedy nie jesteśmy w trasie warto, co jakiś czas iść gdzieś, żeby po prostu smacznie zjeść i w faktycznie fantastycznych warunkach.
aronia

Dobre wyposażenie do kuchni

Dobre wyposażenie kuchni jest niezwykle istotne dla wszystkich mieszkańców. Bardzo pożądanym obiektem w kuchni jest wok. Ta patelnia o wklęśniętym kształcie od stuleci służy Chińczykom do tworzenia rozmaitych potraw jak najmniejszym kosztem.
sałatka makaronowa

Dietetyczny makaron? To możliwe!

Okres letni to najlepszy czas na zmianę menu. Owoce oraz warzywa powinny zajmować czołowe miejsce na naszym stole, wszak zdrowa dieta to 5 porcji warzyw i owoców dziennie.
Nakryty stół

Można wyodrębnić faktycznie bardzo wiele okoliczności, w których catering okazuje się niezastąpiony, a chociażby bardzo przydatny.

Do tego typu momentów zalicza się chociażby organizowanie różnego rodzaju przyjęć rodzinnych, albo zdecydowanie pokaźniejszych świąt. Ale również nie można pomijać pozostałych bardziej, dystyngwowanych przyjęć, takich jak spotkania okolicznościowe dla firm, bądź różne bankiety charytatywne.
ćwiczenia
1 2 3