Menu strony
Potrawy
Nakryty stół

Można wyodrębnić faktycznie bardzo wiele okoliczności, w których catering okazuje się niezastąpiony, a chociażby bardzo przydatny.

Do tego typu momentów zalicza się chociażby przygotowywanie rozmaitych imprez dla najbliższych, lub zdecydowanie pokaźniejszych świąt. Ale także nie można pomijać pozostałych bardziej, dystyngwowanych zabaw, takich jak spotkania okolicznościowe dla korporacji, bądź różne spotkania charytatywne.
Karp panierowany z czerwonym chilli

Dania z karpia są przyrządzane w polskim kraju w okresie świąt

Potrawy z karpia, są powszechne w wielu krajach, gdyż jest to ryba pyszna i zawierająca sporo walorów odżywczych. Przyrządzane są one na bazie różnych przepisów i też z wykorzystaniem ciekawych dodatków. Karp jest rybą potokową, która jak na taki gatunek ryb, jest dosyć wielka. Jest to ryba całkowicie do spożycia, dlatego w wielu krajach jest jednym z istotniejszych artykułów, jakie stosuje się do zup, sałatek, jak również jako pojedyncze danie.
Wykwintny posiłek

Które restauracje są godne zarekomendowania we Wrocławiu?

Kiedy mamy ochotę dobrze zjeść musimy pamiętać, by wybrać właściwe miejsce. Nie zawsze mamy możliwość u siebie upichcić to, co nam się wymarzy, bo dość często w obecnych czasach podróżujemy. Ale ogólnie nawet, jeśli nie jesteśmy w podróży warto, co pewien czas iść gdzieś, żeby po prostu smacznie zjeść i w faktycznie świetnych warunkach.
Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami

Polubić gotowanie

Każdy prędzej czy później staje oko w oko z gotowaniem i próbuje dać mu radę. Nie ważne jest jakiej jesteśmy płci czy ile lat mamy na karku bo cel jest ten sam - przygotować smaczną potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze ktoś to robił za nas.
Kuchnia włoska

Sztuczki włoskiej kuchni przystępne dla każdego konesera dobrego jedzenia

Kuchnia z Italii jest z pewnością niezmiernie smakowita - co do tego zapewne nie mają większych wątpliwości zwłaszcza fani spaghetti i pizzy. Należy zaznaczyć, iż zdecydowana większość rodowitych mieszkańców Italii nie jada pizzy z keczupem. Oczywiście keczup do pizzy to nie wyłącznie nasza domena, lecz fakty są takie, że mamy generalnie nieco odmienne spojrzenie na jedzenie. Cóż, tak naprawdę keczup, jeśli jest pyszny, jest z pewnością w porządku. Jednak nie może w żadnym razie zagłuszać prawdziwego smaku jedzenia.
święty mikołaj fitness

W jaki sposób bezproblemowo zrzucić zbędne kilogramy po świątecznej przerwie ?

Święta to wspaniała okazja do wielu rzeczy, na jakie nie można pozwolić sobie w innych porach roku. Istnieją w ciągu roku co najmniej dwa tego typu dni, szczególnie związane z religią katolicką, jednak tak mocno zakorzenione w kulturze świeckiej, że z odpoczynku od obowiązków i okazji do spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta dużo ludzi różnych wyznań, oraz całkiem niewierzących.
badania w laboratorium

Czemu badanie krwi jest tak niezbędne i jak należy się do tego przygotować? Co jest najbardziej istotne?

Laboratoria medyczne są ulokowane tak naprawdę w każdym mieście. Pewnie jest to odpowiedź na potrzebę wobec badań, które obecnie potrzebne są nie tylko do pracy, ale coraz częściej do szkół.
Pizza

Ciekawe propozycje na oryginalne potrawy

Pizza jest takim daniem, które lubią niemalże wszyscy. Zamawianie jej przez telefon czy Internet jest już rzeczą codzienną w wielu krajach. Nie brakuje również amatorów, którzy pizzę przygotowują własnoręcznie w swym domu. Wbrew temu co by się mogło zdawać nie jest to skomplikowane zadanie.
Krewetki z ryżem curry i limonką

Udana impreza - wykwintne pomysły na przystawki

Podczas cudownej okazji, takiej jak urodziny, zakończenie matury czy parapetówka, dobrze jest celebrować ów istotny moment swojego życia przede wszystkim szampańską zabawą. Jednak w dzisiejszych czasach pośpiech powoduje duży i częsty brak czasu. Z tego powodu źle zorganizowane przygotowania do imprezy może być przyczyną rozmaitych trudności.
Risotto z suszonymi pomidorami

Metody na rewelacyjne risotto

Wskazane jest zwrócić w szczególności uwagę na to, jakie dokładnie produkty będziemy używać do przygotowania naszej zadziwiającej potrawy. O to, jak zrobić risotto, pyta sporo zaciekawionych kuchnią użytkowników sieci. Stawiający na wypróbowane przepisy czy rekomendowane w sieci produkty wiodących marek mogą całkowicie liczyć na strzał w dziesiątkę. Perfekcyjnie przygotowane oferty zachwycą całą rodzinę, która będzie raczyć się wykonanym przez Państwa, krok po kroku, risotto.
1 2