Menu strony
Potrawy
Krewetki z ryżem curry i limonką

Udana impreza - wykwintne pomysły na przystawki

Podczas cudownej okazji, takiej jak urodziny, imieniny czy parapetówka, dobrze jest celebrować ten ważny moment swego życia przede wszystkim szampańską zabawą. Jednak współcześnie pośpiech powoduje znaczny i częsty brak czasu. Z tego powodu źle przygotowane przygotowania do imprezy może być przyczyną olbrzymich problemów.
Risotto z suszonymi pomidorami

Metody na rewelacyjne risotto

Wskazane jest zwrócić szczególną uwagę na to, jakie dokładnie składniki będziemy używać do wykonania naszej znakomitej potrawy. O to, jak zrobić risotto, pyta sporo zainteresowanych gotowaniem użytkowników internetu. Wybierający przetestowane przepisy i rekomendowane w sieci produkty cenionych marek mogą w pełni liczyć na strzał w dziesiątkę. Dobrze przygotowane oferty zadziwią całą rodzinę, która będzie raczyć się zaproponowanym przez Państwa, krok po kroku, risotto.
sałatka makaronowa

Dietetyczny makaron? To możliwe!

Lato to wspaniały moment na zmianę menu. Owoce oraz warzywa ułatwią nam zdrowe odżywianie, wszak zdrowa dieta to 5 porcji warzyw i owoców dziennie.
Pizza

Ciekawe propozycje na oryginalne potrawy

Pizza jest takim daniem, które jest lubiane niemal przez wszystkich. Zamawianie jej przez telefon czy Internet jest już standardem w wielu państwach. Nie brakuje również miłośników, którzy pizzę robią samodzielnie w swoim domu. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie.
restauracja

O czym powinniśmy pamiętać kupując posiłek w restauracji? Które miejsca są najbardziej godne uwagi?

Nie od dziś wiadomo, jak istotną funkcję pełni odpowiednia dieta zapewniająca ważne składniki odżywcze. Przyrządzając posiłki w domu możemy dobrać różne produkty tak, by były one przede wszystkim przyjazne dla naszego organizmu. Chociaż zazwyczaj najsmaczniejsze są dla nas potrawy przygotowane w domu, wiele osób ciągle decyduje się na goszczenie w restauracjach oraz korzystanie z cateringu- kiedy można mieć pewność, iż kupione potrawy spełniają wszystkie standardy?
Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi

Jak dbać o własne ciało? Kilka zasadniczych porad.

Są rozmaite metody oraz techniki dbania o swoje ciało i zdrowie. Również można śmiało powiedzieć, iż jakakolwiek jest odpowiednia, ale tylko wtedy, kiedy stosowana jest bez ani jednego ustępstwa i folgowania sobie.
zdrowa żywność

Zalety i korzyści płynące z używania oleju lnianego, jego wykorzystanie w codziennym żywieniu

Len jest wszechstronnie wykorzystywaną rośliną w różnych dziedzinach od tysięcy lat. Już w starożytności jego nasiona, znane też jako siemię lniane, używane były podczas leczenia najróżniejszych schorzeń, takich jak na przykład problemy z trawieniem.
Wykwintny posiłek

Które restauracje są godne zarekomendowania we Wrocławiu?

Kiedy mamy ochotę dobrze zjeść powinniśmy pamiętać, by wybrać właściwe miejsce. Nie za każdym razem można u siebie przyszykować to, na co mamy ochotę, bo często w naszych czasach jesteśmy w podróży. Ale ogółem nawet, gdy nie jesteśmy w trasie warto, co pewien czas wychodzić gdzieś, żeby po prostu smacznie zjeść i w faktycznie genialnych warunkach.
Pizza

Jedzenie na wynos - sposób na głód

Wkrótce impreza...godzina 16, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na "domówkę" u znajomych, więc 2 godziny czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 minut od momentu wykąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego lokum. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale przynajmniej razy trzy. Przede wszystkim kąpiel może i depilacja, później suszenie włosów, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
aronia

Dobre wyposażenie do kuchni

Stosowne wyposażenie kuchni jest bardzo istotne dla wszystkich mieszkańców. Bardzo wartościowym obiektem w kuchni jest wok. Ta patelnia o wklęsłym układzie od stuleci służy Chińczykom do przyrządzania różnych posiłków jak najmniejszym sumptem.
1 2