Menu strony
Potrawy
grillowanie jedzenia

Grille gazowe dla zawodowców

Wszyscy uwielbiają grillować. Oczywiście niektórzy lubią zapraszać znajomych na grilla, a inne osoby wolą pójść do kogoś na grilla. Spotykanie się ze znajomymi przy grillu jest czymś rzeczywiście genialnym. Warto kupić, więc jakiś konkretny grill, który doprowadzi do tego, że ogółem proces grillowania okaże się naprawdę wyśmienitą zabawą.
święty mikołaj fitness

W jaki sposób bezproblemowo zrzucić zbędne kilogramy po świątecznej przerwie ?

Święta to świetna okazja do wielu rzeczy, na które nie powinno się przyzwolić sobie w pozostałych porach roku. Mamy w ciągu roku co najmniej dwa takie dni, ściśle związane z religią katolicką, ale tak głęboko zakorzenione w kulturze świeckiej, że z odpoczynku od pracy i okazji do spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta wielu ludzi innych wyznań, a także całkiem niewierzących.

Zrób coś nowego - zacznij gotować

Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci czy ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - przygotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Mogła to być opiekuńcza mamusia, pracowita małżonka czy też zakochany w kuchni mąż. Jednak gdy zostajemy sami a nie rozbijamy się za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który o dziwo nazywa się zupką chińską, to pozostaje własnoręczne gotowanie.
aronia

Dobre wyposażenie do kuchni

Stosowne wyposażenie kuchni jest bardzo istotne dla wszystkich domowników. Nadzwyczaj pomocnym przedmiotem w kuchni jest wok. Ta patelnia o wklęśniętym konturze od wieków służy Chińczykom do sporządzania różnorodnych potraw jak najmniejszym kosztem.
sałatka grecka

Jeśli sałatka to jedynie z makaronem

W czasie panowania wysokich temperatur w naszej diecie rządzą dania lekkie a także niskokaloryczne. Spożywamy mniej niezdrowych oleistych potraw, wymieniając je na korzystne dla naszego ciała jarzyny, owoce lub lekkie pieczywo.
sałatka makaronowa

Dietetyczny makaron? To możliwe!

Okres letni to wymarzony czas na zmianę menu. Owoce oraz warzywa powinny zajmować czołowe miejsce na naszym stole, wszak zdrowa dieta to 5 porcji warzyw i owoców dziennie.
Krewetki z ryżem curry i limonką

Udana impreza - wykwintne pomysły na przystawki

Podczas wspaniałej okazji, takiej jak urodziny, zakończenie matury czy parapetówka, dobrze jest celebrować ów ważny moment swojego życia przede wszystkim wspaniałą zabawą. Jednak we współczesnych czasach pośpiech powoduje duży i nierzadki brak czasu. Z tego powodu nieprzemyślane przygotowania do imprezy może być przyczyną niezwykłych niewygód.
ćwiczenia
Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami

Polubić gotowanie

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z gotowaniem i próbuje dać mu radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci czy ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - ugotować smaczną potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż wcześniej zawsze nas ktoś z tego wyręczał.
Karp panierowany z czerwonym chilli

Dania z karpia są przyrządzane w polskim kraju w okresie świąt

Potrawy z karpia, są popularne w różnych narodach, gdyż jest to ryba smaczna i zawierająca sporo składników odżywczych. Przyrządzane są one na bazie różnych przepisów i również z wykorzystaniem rozmaitych składników. Karp to ryba potokowa, jaka jak na taki gatunek ryb, jest dosyć wielka. To ryba w pełni do zjedzenia, dlatego w wielu krajach jest jednym z istotniejszych artykułów, które stosuje się do zup, sałatek, czy też jako pojedyncze danie.
1 2 3