Menu strony
Słońce
wella maska do włosów

Na pomoc włosom zniszczonym po lecie

Okres lata to czas na wakacyjne wyjazdy. Często nad morze. Palące słońce, wysoka temperatura, słona woda w morzu, chlorowana w basenie, wiatr – to wszystko fatalnie wpływa na stan naszych włosów. Najczęściej po okresie lata są przesuszone, spłowiałe, przypominają nieco siano i powinniśmy je poratować
.
dzieci

Kosmetyki do opalania dla dzieci mają mieć dobre rekomendacje

Kosmetyki do opalania dla dzieci okazują się być pozbawione niepożądanej chemii

Skóra dzieci okazuje się być delikatniejsza aniżeli skóra dorosłego, przez to tak ważne jest to, aby dobrze o nią dbać i by używać w tym celu odpowiednich kosmetyków. Dlatego także nabywamy kosmetyki do opalania dla dzieci, które pozbawione są niepożądanych składników chemicznych, które mogłyby drażnić ich skórę, co więcej poszukujemy także takich kosmetyków, które oferują nam najwyższy filtr, ponieważ jedynie wtedy mamy gwarancję, że słońce nie będzie miało dostępu do ich skóry i nie będzie w negatywny sposób na nią działało.

Efektywne kosmetyki pozwalają na przetrwanie urody nawet w starości

Większość mężczyzn dziś uważa, że niewiasty używają zbyt dużej ilości preparatów. Piszemy tu o takich widocznych składnikach makijażu, jak na przykład jaskrawe cienie do powiek. Niestety, kobiety zwykle wiedzą, że uroda kryje się w naturalności. Powodem takiego zjawiska jest to, że teraz większość fotografii celebrytek jest dopieszczana w programach komputerowych.
Klasyczne oprawki