Menu strony
Jedzenie
koktail z kurczakiem

Doskonałe dania przy wykorzystaniu jabłka oraz piersi z kurczaka

Spora ludzi pozostając na diecie bądź też rozpoczynając z nią swoją przygodę dość często działa na swoją rękę. Bez konsultacji z lekarzem dietetykiem. Jak da się zauważyć nie jest to wskazane, jednak w dobie internetu nic już nie zadziwi, w sieci pojawia się bardzo dużo rad dietetycznych. Natomiast nie zawsze trzeba wszystkie te rady brać na poważnie.
warzywa

Czy dobrze jest kupować żywność ekologiczną?

Obecnie wiele debatuje się na temat ekologicznej żywności, ale prawda jest taka, że w czasie gdy jakaś osoba już musi szczególnie sprecyzować i dookreślić, który towar bez problemu wliczyć jest możliwość do tych ekologicznych, to pojawiają się z tego powodu duże kłopoty.
dieta pudełkowa łódź do domu

Dieta na wynos to najznakomitsza rozwiązanie

Współczesny świat kręci się wokół tego jak ludzie wyglądają. Najistotniejsze to posiadać cudowne ciało i uśmiech przylepiony do twarzy. Jednak, gdy naprawdę chcielibyśmy dobrze wyglądać i mieć świetne samopoczucie, to powinniśmy wiedzieć, że tylko ćwiczenia to za mało.
bułeczki robione na oleju lnianym

Zdrowe dodatki do pożywienia na każdy dzień

Kilka dekad temu niemiecka badaczka wymyśliła dietę, która do chwili obecnej przestrzegana jest przez wielu ludzi na całym globie. Chodzi mianowicie o dietę doktor Budwig, której działanie opiera się na spożywaniu oleju lnianego. Jest to dieta zdrowotna, choć czasami można ją również traktować jako dietę na odchudzanie. Jej podstawą, oprócz przyjmowania oleju lnianego, jest spożywanie tylko nieprzetworzonych produktów.
Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami

Polubić gotowanie

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z gotowaniem i próbuje dać mu radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci i ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - ugotować dobrą potrawę. Żadna to hańba nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał.
odchudzanie

Dlaczego odchudzanie się to przewlekły tok?

Każdy wie jak znacząca jest właściwa waga dla naszego zdrowia, nie każdy jednak ma idealną wagę. Odchudzanie się to długotrwały proces wymagający cierpliwości. Nie wolno spodziewać się dużych rezultatów w krótkim czasie. Gubienie po 1-2 kilo miesięcznie w zupełności wystarczy i powinno być uznawane za sukces. Jeżeli odchudzanie przychodzi z mozołem, nie można się poddawać.
chirurg

Problemy z otyłością można rozwiązać, potrzeba jedynie znaleźć dobrego dietetyka, który pomoże w tej sprawie

Coraz więcej pacjentów ma problemy z utrzymaniem dobrej wagi i sylwetki. Życie w biegu nie sprzyja spożywaniu regularnych posiłków, a brak ruchu powoduje, że ciało nabiera tłuszczyku.
Bieganie dla zdrowia

Sklep ze zdrową żywnością online, czyli gdzie możemy kupić zdrowe i ekologiczne jedzenie.

Temat zdrowia jest i zapewne będzie jednym z najpopularniejszych zagadnień występujących w dwudziestym pierwszym wieku. Jakiś czas temu zmieniło się podejście do tematu zdrowia. Zaczęto mówić i pisać bardzo wiele o zdrowym stylu życia czy o prawidłowym jedzeniu. Podkreśla się również znaczenie sportu dla zachowania ładnej figury i kondycji, a także o jego dobrym działaniu na rzecz ogólnego samopoczucia.
Praca przy komputerze

Wizja pójścia do WC jest dla ciebie niemiła? Wypróbuj, w jaki sposób możesz dać temu radę, i ciesz się zdrowiem!

Zapalenie pęcherza to schorzenie tak samo nieprzyjemna, jak częsta. Wynika wskutek zakażenia dróg moczowych bakteriami i chociaż częściej objawia się u kobiet, które posiadają krótszą cewkę moczową, to mężczyźni nie są niestety od niego wolni.
Jak nie dać się chorobie?

Szkodliwość soli w kuchni

Istnieje wiele kwestii, jakich potrzeba dowiedzieć o stosowaniu soli i doprawiania potraw. Sól to inaczej chlorek sodu, który zwyczajowo występuje w życiu częściej niż jakikolwiek odmienny pierwiastek chemiczny. W nowym tysiącleciu warto dowiedzieć się o niej więcej. Wybór odpowiedniego źródła informacji na temat gotowania przy użyciu soli nie jest zazwyczaj sprawą banalną. W tej sprawie wciąż pokutuje wiele mitów. Kto chce dowiedzieć się więcej na temat ich osądu może wpisać w swoją wyszukiwarkę internetową frazę gotowanie bez soli.
1 2 3