Menu strony
Jedzenie
Praca przy komputerze

Wizja pójścia do WC jest dla ciebie niemiła? Wypróbuj, w jaki sposób możesz dać temu radę, i ciesz się zdrowiem!

Zapalenie pęcherza moczowego to choroba tak samo niemiła, jak pospolita. Powstaje na skutek zakażenia dróg moczowych drobnoustrojami i chociaż częściej zachodzi u pań, które mają krótką cewkę moczową, to mężczyźni nie są niestety od niego wolni.
Sushi 2

Wielka popularność sushi w Polsce

Raduję się, że w tym momencie Polska nie jest takim krajem, w którym niepodzielnie rządzą typowe potrawy, ewentualnie pizza oraz turecki kebab. Naturalnie kotlety, smaczna pizza oraz solidny kebab są wyśmienite, ale potrzebujemy jednak odmiany. I właśnie dlatego wzrastająca popularność sushi bardzo mnie raduje. Nigdy nie można uważać, iż sushi to czysty snobizm. Naturalnie polskie gwiazdy w istocie upodobały sobie spożywanie sushi na mieście, lecz zaręczam, że sushi niesamowicie smakuje. Trudno myśleć inaczej - chociaż naturalnie sushi nie jest dla wszystkich. Różne są gusta.

Zrób coś nowego - zacznij gotować

Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci czy ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - przygotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Mogła to być opiekuńcza mamusia, pracowita małżonka czy też zakochany w kuchni mąż. Jednak gdy zostajemy sami a nie rozbijamy się za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który o dziwo nazywa się zupką chińską, to pozostaje własnoręczne gotowanie.
zdrowa żywność

Jak w odpowiedni sposób mamy okazję zatroszczyć się o swoją kondycję zdrowotną?

W trosce o nasze zdrowie najlepiej postawić na naturalne produkty – zarówno na płaszczyźnie żywności, jak i produktów kosmetycznych. Obecnie mamy swobodny dostęp do takiego asortymentu, i dlatego każdy może znaleźć dla siebie właściwe propozycje. Warto nadmienić, że firmy ze zdrową żywnością lub z naturalnymi kosmetykami gwarantują bardzo przystępne ceny.
Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami

Polubić gotowanie

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z gotowaniem i próbuje dać mu radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci czy ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - ugotować smaczną potrawę. Żaden to wstyd nie umieć gotować, gdyż wcześniej zawsze nas ktoś z tego wyręczał.
nakryty stół, kolacja przy świecach

Dokąd zabrać żonę na wystawną kolację? Z pomocą oczywiście przyjdzie internet!

Polacy coraz większą wagę przywiązują do tego, co dokładnie i jak jedzą. Nic zatem nadzwyczajnego, iż coraz częściej wychodzimy także do restauracji i coraz większą uwagę przywiązujemy do jakości podanego nam w nich jedzenia.
dieta pudełkowa łódź do domu

Dieta na wynos to najznakomitsza rozwiązanie

Obecny świat kręci się wokół tego jak ludzie wyglądają. Najistotniejsze to posiadać świetne ciało i uśmiech przyklejony do twarzy. Jednak, kiedy naprawdę chcemy świetnie się prezentować i posiadać dobre samopoczucie, to powinniśmy wiedzieć, że tylko ćwiczenia to za mało.
warzywa

Czy dobrze jest kupować żywność ekologiczną?

Obecnie wiele mówi się na temat prozdrowotnej żywności, ale realia pozostają takie, iż podczas gdy ktokolwiek już ma obowiązek wyjątkowo sprecyzować i określić, który produkt spokojnie zaliczyć można do tego rodzaju ekologicznych, to wyłaniają się w związku z tym duże trudności.
jedzenie

Zdrowo jemy gdy ciepło

Dzisiejszy styl życia bardzo szkodzi naszemu zdrowiu. Zbyt dużo czasu siedzimy w pracy, jesteśmy przemęczeni i rozdrażnieni. Taki stan ma niekorzystny wpływ na nasze kłopoty ze snem. Zmęczenie staramy się zlikwidować wielkimi ilościami napojów energetyzujących. W dodatku, nasza dieta pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy za dużo przetworzonych produktów. Rezygnujemy ze zdrowego, domowego jedzenia na rzecz szybkich posiłków na mieście. W naszym codziennym planie dnia brak czasu na aktywność fizyczną i odpoczynek.
Ekoj

Ekologiczna żywność to tylko moda?

Polacy dopiero przyjrzeli się temu, co kupują. Zaczęli krzywić się na sztuczne ulepszacze i domagają się wysokiej jakości. Bio żywność już nie jest ekstrawagancją i pojawia się w zwykłych domach. Sklepy internetowe, które oferują produkty ekologiczne kojarzą się zwykle z wysokimi i niewytłumaczalnymi cenami.
1 2 3