Menu strony
Jedzenie
odchudzanie

Dlaczego odchudzanie się to przewlekły tok?

Każdy wie jak znacząca jest właściwa waga dla naszego zdrowia, nie każdy jednak ma idealną wagę. Odchudzanie się to długotrwały proces wymagający cierpliwości. Nie wolno spodziewać się dużych rezultatów w krótkim czasie. Gubienie po 1-2 kilo miesięcznie w zupełności wystarczy i powinno być uznawane za sukces. Jeżeli odchudzanie przychodzi z mozołem, nie można się poddawać.
koktail z kurczakiem

Doskonałe dania przy wykorzystaniu jabłka oraz piersi z kurczaka

Spora osób będąc na diecie bądź również rozpoczynając z nią swoją przygodę niebywale często robi to na swoją rękę. Bez konsultacji z lekarzem dietetykiem. Jak wiadomo nie jest to wskazane, jednak w czasie internetu nic już nie zadziwi, w sieci pojawia się wiele rad dietetycznych. Natomiast nie zawsze należy wszelkie te porady brać na poważnie.
chirurg

Problemy z otyłością można rozwiązać, potrzeba jedynie znaleźć dobrego dietetyka, który pomoże w tej sprawie

Coraz więcej pacjentów ma problemy z utrzymaniem dobrej wagi i sylwetki. Życie w biegu nie sprzyja spożywaniu regularnych posiłków, a brak ruchu powoduje, że ciało nabiera tłuszczyku.
Bieganie dla zdrowia

Sklep ze zdrową żywnością online, czyli gdzie możemy kupić zdrowe i ekologiczne jedzenie.

Temat zdrowia jest i zapewne będzie jednym z najpopularniejszych zagadnień występujących w dwudziestym pierwszym wieku. Jakiś czas temu zmieniło się podejście do tematu zdrowia. Zaczęto mówić i pisać bardzo wiele o zdrowym stylu życia czy o prawidłowym jedzeniu. Podkreśla się również znaczenie sportu dla zachowania ładnej figury i kondycji, a także o jego dobrym działaniu na rzecz ogólnego samopoczucia.
Praca przy komputerze

Wizja pójścia do WC jest dla ciebie niemiła? Wypróbuj, w jaki sposób możesz dać temu radę, i ciesz się zdrowiem!

Zapalenie pęcherza to schorzenie tak samo nieprzyjemna, jak częsta. Wynika wskutek zakażenia dróg moczowych bakteriami i chociaż częściej objawia się u kobiet, które posiadają krótszą cewkę moczową, to mężczyźni nie są niestety od niego wolni.
Jak nie dać się chorobie?

Szkodliwość soli w kuchni

Istnieje wiele kwestii, jakich potrzeba dowiedzieć o stosowaniu soli i doprawiania potraw. Sól to inaczej chlorek sodu, który zwyczajowo występuje w życiu częściej niż jakikolwiek odmienny pierwiastek chemiczny. W nowym tysiącleciu warto dowiedzieć się o niej więcej. Wybór odpowiedniego źródła informacji na temat gotowania przy użyciu soli nie jest zazwyczaj sprawą banalną. W tej sprawie wciąż pokutuje wiele mitów. Kto chce dowiedzieć się więcej na temat ich osądu może wpisać w swoją wyszukiwarkę internetową frazę gotowanie bez soli.
Sushi 2

Wielka popularność sushi w Polsce

Bardzo się cieszę, że obecnie Polska nie jest takim krajem, w którym niepodzielnie rządzą polskie potrawy, ewentualnie pizza i turecki kebab. Naturalnie polskie jedzenie, smaczna pizza i porządny kebab są godne posmakowania, ale potrzebujemy mimo wszystko odmiany. I właśnie dlatego rosnąca popularność sushi mocno mnie raduje. Nigdy nie można myśleć, iż sushi to zwykły snobizm. Naturalnie nasze gwiazdy w istocie upodobały sobie sushi na mieście, lecz zaręczam, że sushi niezwykle smakuje. Ciężko myśleć inaczej - chociaż naturalnie sushi nie każdemu musi smakować. Różne są gusta.
Kuchnia włoska

Sztuczki włoskiej kuchni przystępne dla każdego konesera dobrego jedzenia

Kuchnia z Włoch jest na pewno bardzo smakowita - akurat co do tego pewnie nie miewają najmniejszych wątpliwości szczególnie miłośnicy spaghetti oraz pizzy. Trzeba dodać, iż absolutna większość rodowitych Włochów nie jada pizzy z ketchupem. Oczywiście ketchup do pizzy to nie wyłącznie nasza domena, ale fakty są takie, że mamy ogólnie nieco inne spojrzenie na jedzenie. Cóż, w sumie ketchup, jeśli jest pyszny, jest bez wątpienia w porządku. Jednak nie powinien nigdy zagłuszać prawdziwego smaku pożywienia.
nakryty stół, kolacja przy świecach

Dokąd zabrać żonę na wystawną kolację? Z pomocą oczywiście przyjdzie internet!

Polacy coraz większą uwagę przywiązują do tego, co konkretnie i jak jedzą. Nic więc dziwnego, iż coraz częściej wychodzimy również do restauracji i coraz większą wagę przywiązujemy do jakości podawanego nam w nich pożywienia.
Noworoczne zmiany dla zdrowia

Kontakt z dietetykiem w trakcie odchudzania jest bardzo ważny, aby kontrolować wszelakie nietolerancje pokarmowe

Zdrowy tryb funkcjonowania jest obecnie nadzwyczaj modny i coraz więcej ludzi ochoczo modernizuje swoje dzienne nawyki, żeby czuć się korzystniej. Zdrowa dieta, aktywność sportowa lub odstawienie fast foodów to jedne z naczelnych kroków, jakie prowadzą nas do zdrowszego samopoczucia i od razu dłuższego funkcjonowania w pełni sił.
1 2 3