Menu strony
Mężczyzna

Jak dbać o własne włosy?

Generalizując, panowie raczej nie przywiązują większej uwagi do stanu własnych włosów. Oczywiście statystyczny Nowak nie zapomina o regularnym myciu włosów, lecz trudno przyznać, że faceci należą do tego gatunku, który spędza wiele czasu na pielęgnacji włosów. I to jest tak naprawdę jedna z większych różnic pomiędzy kobietami, a płcią brzydką. Bo w końcu trudno natrafić na taką kobietę, która najzupełniej umniejsza znaczeniu prezencji swoich włosów. Chociaż oczywiście to wyłącznie pewna generalizacja - znajdą się tacy mężczyźni, którzy nawet więcej, niż kobiety spędzają czasu na pielęgnacji włosów...
kosmetyki dla mężczyzn

W ostatnim czasie rządzi na świecie kult młodości oraz piękna - dbać o swój wygląd poczynają w końcu też panowie

W kilku kręgach nadal sądzi się, że prawdziwy mężczyzna powinien korzystać tylko z mydła, a inne preparaty to niepotrzebne zbytki. Jednak na szczęście taki przestarzały stereotyp powoli się zmienia.


mężczyzna pozujący do zdjęcia

Mężczyzna na całe życie to marzenie wszystkich kobiet

Zdecydowanie nie powinno się to do najłatwiejszych zadań? Co takiego, zapyta wielu. Jak zdobyć faceta – to właśnie ta kwestia trapi oraz dręczy każdego dnia wiele pań, które są spragnione atencji. Już na początku wskazane jest uświadomić sobie to, że nie da się znaleźć mężczyzny na siłę, na zawołanie. Dla kobiet, jakie twierdzą, że możliwe jest wyszukanie partnera na całe życie na pstryknięcie palców, nie ma rady. Rozwiązań doskonałych jeszcze nikt nie wymyślił, ale kierując się dokładnie pewnymi zasadami, możemy zajść naprawdę daleko.
tajniki zadbanej brody

Męski zarost robi się coraz bardziej popularny pośród panów, żeby prezentował się okazale, trzeba o niego zadbać

W ciągu lat wizerunek mężczyzn często ulegał zmianom. Dosyć długo modne były brody lub wąsy, później stopniowo zarost męski stracił na popularności, a bardziej modne stawały się gładko ogolone policzki. Dziś męski zarost, zatem broda, wąsy i bokobrody wracają do łask i przeżywają swój renesans. W drogeriach z kosmetykami coraz częściej można zakupić środki do pielęgnowania zarostu, jak też odpowiednie narzędzia, aby o zarost zadbać. W wypadku, jeżeli zamierza się zapuścić zarost, potrzeba dowiedzieć się jak dbać o brodę.
pań

Z jakiego powodu profesjonalne kosmetyki do włosów to najlepszy wniosek na prezent dla oblubienicy wszelakiego faceta?

Jeśli mężczyzna pragnie zrobić doskonały upominek dla swej wybranki, to ma przed sobą duży kłopot. Czy kupić jakieś ubranie? Czy zafundować jakąś eskapadę? A być może raczej kupić swojej narzeczonej jakiekolwiek kosmetyki? To może być niezwykle właściwy wniosek.
prezent

Jakie kosmetyki podarować swojemu chłopakowi z okazji imienin albo tak bez szczególnej okazji

Dawanie podarków sprawia nam wielką przyjemność, szczególnie wtedy, gdy obdarowujemy osobę bliską naszemu sercu. I praktycznie nie chodzi tu o to, żeby kupować niesamowicie drogi zegarek bądź wycieczkę do Hiszpanii. Na takie luksusy mogą sobie pozwolić tylko majętni ludzie, a ci przeciętnie zarabiający mogą podarować najbliższej osobie nawet własnoręcznie wykonane przedmioty. De facto przede wszystkim liczy się pamięć, a jeśli ukochany facet nie ucieszy się z niewielkiego upominku, to należy dobrze zastanowić się, czy warto kontynuować taką znajomość.
krem do golenia

Stawiamy na brzytwy oraz kosmetyki dla panów

Decydując się na sprawdzonych producentów, jacy oferują rewelacyjnej jakości kremy do golenia, wybieramy wysoką jakość. W połączeniu ze znakomicie przygotowanymi komplentami mamy do dyspozycji ogromne doświadczenie firmy w tworzeniu znakomitych kosmetyków. Wykonywane są one z wykorzystaniem jedynie naturalnych składników, co przekłada się na najwyższy komfort ich stosowania. Kremy dla mężczyzn powodują, że skóra po goleniu nie jest podrażniona, natomiast twarz jest w rezultacie szczególnie zadbana.
Bezpieczne zakupy przez internet

Nałogowe kupowanie – choroba cywilizacyjna?

Chorobliwe zakupy mogą mieć nie najgorsze efekty: nowe sukienki i sweterki. To niestety łączy się z pustką w portfelu, a także z niewdzięczną przyjaźnią z kartą kredytową. Trzeba się z tego wyleczyć, bo to naprawdę poważna choroba.
brzytwa do golenia 3

Akcesoria dla faceta

Rozwój niesie ze sobą dużo dobrych zjawisk. Nowe technologie, mniej czasochłonne przemieszczanie się, zdrowsze życie. Z drugiej strony pojawia się też wiele złych rzeczy. Jedną z wad obecnych czasów okazało się nieustające zniewieścienie mężczyzn. W tej opinii nie ma znacznej przesady.
ciąża

Kiedy dawca nasienia będzie warunkiem niezbędnym.

Kłopot bezpłodności pośród osób, nie bywa już zagadnieniem nietykalnym. Stało się to za przyczyną chęci bycia rodzicem i sporej ilości informacji na ten temat w mediach. Niejedna para, która chce posiadać dziecko, stara się, by osiągnąć upragniony cel. Jednak co jeżeli okazuje się, iż partner nie jest w stanie zrealizować swojej powinności w stu procentach? Co, jeśli mężczyzna będzie osobą bezpłodną?