Menu strony
Mężczyzna
ciąża

Kiedy dawca nasienia będzie warunkiem niezbędnym.

Kłopot bezpłodności pośród osób, nie jest już tematem tabu. Będzie to z powodu chęci bycia rodzicem i bardzo wielu informacji na ten temat w telewizji,internecie czy radiu. Niejedna para, jaka myśli zostać rodzicem, chce, żeby osiągnąć wymarzony cel. Tymczasem co jeśli okazuje się, że partner nie będzie w stanie zrealizować swojej powinności w stu procentach? Co, jeśli facet jest osobą bezpłodną?
tajniki zadbanej brody

Męski zarost robi się coraz bardziej popularny pośród panów, żeby prezentował się okazale, trzeba o niego zadbać

W ciągu lat wizerunek mężczyzn często ulegał zmianom. Dosyć długo modne były brody lub wąsy, potem stopniowo zarost męski tracił na popularności, a modniejsze robiły się starannie ogolone policzki. Obecnie męski zarost, zatem broda, wąsy oraz bokobrody wracają do łask i przeżywają osobisty renesans. W salonach z kosmetykami coraz częściej można nabyć kosmetyki do pielęgnacji brody, jak też dobre narzędzia, żeby o zarost zadbać. W wypadku, jeśli zamierza się zapuścić zarost, potrzeba wiedzieć jak dbać o brodę.
kosmetyki dla mężczyzn

W ostatnim czasie rządzi na świecie kult młodości oraz piękna - dbać o swój wygląd poczynają w końcu też panowie

W kilku kręgach nadal uważa się, że prawdziwy mężczyzna powinien używać tylko mydła, a pozostałe kosmetyki to bezsensowne wymysły. Jednak szczęśliwie ten przestarzały pogląd pomału odchodzi do lamusa.


mężczyzna pozujący do zdjęcia

Mężczyzna na całe życie to marzenie wszystkich kobiet

Zdecydowanie nie należy to do najprostszych zadań? Co takiego, zapyta wielu. Jak zdobyć faceta – to właśnie ta kwestia męczy oraz dręczy każdego dnia sporo pań, które są spragnione uwagi. Już na początku należy uprzytomnić sobie to, że nie da się znaleźć faceta na siłę, na zawołanie. Dla pań, jakie twierdzą, że możliwe jest wyszukanie partnera na całe życie na pstryknięcie palców, nie ma rady. Rozwiązań doskonałych jeszcze nikt nie wymyślił, lecz kierując się dokładnie określonymi zasadami, możemy zajść naprawdę daleko.
pań

Z jakiego powodu profesjonalne kosmetyki do włosów to najlepszy wniosek na prezent dla oblubienicy wszelakiego faceta?

Jeśli mężczyzna chce kupić znakomity upominek dla swej oblubienicy, to ma przed sobą znaczny kłopot. Może zakupić jakiekolwiek odzienie? Czy zafundować jakąkolwiek eskapadę? A może raczej zakupić swojej narzeczonej jakiekolwiek perfumy? To mógłby być bardzo właściwy wniosek.
brzytwa do golenia 3

Akcesoria dla faceta

Postęp daje wiele pozytywnych zmian. Nowatorskie technologie, mniej czasochłonne poruszanie się, spokojniejsze życie. Jednakże zjawiło się również dużo złych rzeczy. Jednym z błędów nowoczesności stało się postępujące zniewieścienie mężczyzn. W tej opinii nie ma wielkiej przesady.
prezent

Jakie kosmetyki podarować swojemu chłopakowi z okazji imienin albo tak bez szczególnej okazji

Ofiarowywanie prezentów sprawia nam wielką przyjemność, zwłaszcza wtedy, gdy obdarowujemy osobę drogą naszemu sercu. I raczej nie chodzi tutaj o to, aby zamawiać bardzo drogi zegarek a;bo wycieczkę do Hiszpanii. Na takie zbytki mogą sobie pozwolić jedynie majętni obywatele, a ci zwykli mogą podarować bliskiej osobie nawet własnoręcznie wykonane rzeczy. W rzeczywistości nade wszystko liczy się pamięć, a jeżeli chłopak nie ucieszy się z symbolicznego prezentu, to należy porządnie zastanowić się, czy warto kontynuować taką znajomość.
krem do golenia

Stawiamy na brzytwy oraz kosmetyki dla panów

Stawiając na sprawdzonych producentów, jacy oferują znakomitej jakości kremy do golenia, wybieramy wysoką jakość. W połączeniu ze znakomicie przygotowanymi zestawieniami mamy do dyspozycji ogromne doświadczenie firmy w tworzeniu znakomitych kosmetyków. Wykonywane są one z wykorzystaniem jedynie naturalnych składników, co przekłada się na najwyższy komfort ich stosowania. Kremy dla mężczyzn powodują, że skóra po goleniu nie jest podrażniona, natomiast twarz jest w rezultacie nadzwyczaj zadbana.

Jak dbać o własne włosy?

Uogólniając, mężczyźni raczej nie przywiązują większej uwagi do stanu własnych włosów. Oczywiście statystyczny Nowak nie zapomina o myciu włosów, ale trudno rzec, że mężczyźni należą do takiego gatunku, który spędza dużo czasu na pielęgnowaniu włosów. I to jest w sumie jedna z większych różnic pomiędzy kobietami, a mężczyznami. Bo przecież trudno trafić na taką kobietę, która najzupełniej deprecjonuje znaczeniu wyglądu swoich włosów. Chociaż naturalnie to wyłącznie mała generalizacja - znajdą się tacy mężczyźni, którzy nawet więcej, niż kobiety spędzają czasu na pielęgnowaniu włosów...