Menu strony
Zęby
Dentystka

Gabinety dentystyczne i ortodontów i wykonywane w tym miejscu zabiegi

Rozmaite choroby jamy ustnej są aktualnie stosunkowo rozpowszechnione. Wynika to z rozmaitych aspektów, na przykład z niewłaściwych nawyków żywieniowych i higienicznych, jakie rodzice niejednokrotnie przekazują własnym pociechom. U najmłodszych z kolei często obserwowana jest próchnica, i to nierzadko już w bardzo młodym wieku. Dorośli natomiast niejednokrotnie uskarżają się na wrażliwe zęby oraz dolegliwości ze strony dziąseł. Te i wiele innych problemów można rozwiązać udając się do gabinetu stomatologicznego.
pielęgnacja

Jeżeli jesteś dorosłą i pewną siebie kobietą, chcesz jak najlepiej zadbać siebie, bez względu na wiek i profesję - warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat współczesnych opcji pielęgnacyjnych.

Jeżeli jesteś dorosłą i pewną siebie kobietą, chcesz jak najlepiej zadbać siebie, bez względu na wiek i profesję - warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat współczesnych opcji pielęgnacyjnych.

Dwudziesty pierwszy wiek postawił wiele wymagań jednocześnie młodym, jak i dojrzalszym Paniom. Każda wśród Nas, nie zważając na wiek pragnie prezentować się jak gwiazda z okładki i przenigdy się nie zestarzeć. Przypływają do Polski ze świata nowe trendy, możliwości, a równocześnie wytwory do pielęgnacji ciała i twarzy. W obecnym rytmie egzystencji i nadmierności obowiązków, jak aktywnie zawodowo damy, musimy poznać najskuteczniejsze sposoby na polepszenie swojego wizerunku.

Czy potrafisz myć zęby?

Irygator Urządzenie irygacyjne do pielęgnacji zębów

Jeśli naprawdę zależy nam na tym, by mieć wspaniałe zęby musimy o nie zadbać całościowo. W reklamach widzimy, że odpowiednia pasta do zębów sprawi cuda. Widać też reklamy opowiadające o tym, że dodatkowo płyn do płukania jamy ustnej usunie wszystkie niechciane drobnoustroje.
Dentysta

Dentysta musi znać najnowsze sposoby leczenia

Stomatolog musi korzystać z nowoczesnych metod

Dentysta musi znać najnowsze sposoby leczenia

Jeśli idziemy do jakiegoś specjalisty, chcemy mieć gwarancję, że posiada on nie tylko duże doświadczenie, lecz także odpowiednią wiedzę na temat tego jak powinien nam dopomóc.
Gabinet dentystyczny

Jak przywrócić ładny uśmiech? Stomatologia spieszy z pomocą.

To już standard, że w branży dentystycznej wykorzystuje się materiały twarde i wytrzymałe jak diamenty. Muszą wyglądać łudząco podobnie do zębów naturalnych, zapewniać doskonałą estetykę i muszą być nieszkodliwe dla organizmu człowieka (nie powodować żadnych uczuleń i nie emitować szkodliwych substancji). Takimi materiałami są między innymi akryl, porcelana i tlenek cyrkonu.
zęby, zdrowy uśmiech

Jak szukamy dobrego stomatologa bądź renomowanego gabinetu stomatologicznego, kiedy ból zęba staje się bardzo dokuczliwy

Przeszywający ból zęba może tak przekreślić ambitne plany na miłe spędzenie popołudnia w gronie przyjaciół, jak i stać się przyczyną nieprzespanej nocy. Przeważnie Polacy długo zwlekają z umówieniem wizyty u stomatologa, szczególnie jeśli wiedzą, że ubytek jest mały.
Tabletki - młody jęczmień

Czy odpowiedniej jakości implanty Radom oferuje pacjentom dentystów pracujących w tym mieście?

Od czasu do czasu jest tak, że dbamy o nasze zęby, pragniemy zrobić wszystko, żeby prezentowały się jak najlepiej, lecz jednakże rozpoczynają one wypadać.
stomatolog łódź

Najlepszy dentysta – co wziąć pod uwagę wybierając doświadczonego specjalistę?

Każdy musi mieć świadomość tego, że dbanie o zęby jest naprawdę ważne i absolutnie nie można rezygnować z częstych wizyt u stomatologów, w szczególności że dzisiaj leczenie nie musi być już bolesne, podobnie jak usuwanie zębów, gdyż stomatolodzy dysponują zaawansowanym sprzętem i lekarstwami znieczulającymi.
dentysta

Kilka ważnych kroków dzielących nas od pięknego uśmiechu. Jak się przemóc?

W teorii każda osoba ma świadomość, że systematyczne siadanie na fotelu u dentysty jest gwarancją zdrowia nie tylko uzębienia, lecz i całego organizmu. Jama ustna to integralna część organizmu i „bramą” otwierającą drogę do naszego ciała, więc wszelkie zmiany chorobowe, które nie są wyleczone, mogą doprowadzić do rozwoju poważnych schorzeń. Ale w praktyce wygląda to tak, że nawet osoby dorosłe, jakie dbają o swój stan zdrowia i są świadome konsekwencji, jak ognia unikają chodzenia do dentysty i zwlekają do ostatniej chwili, kiedy ząb zaczyna boleć. Czy można polubić się z dentystą?
Ortodonta

Z jakiego powodu już od maleńkości trzeba dbać o zęby, z jakimi konsekwencjami trzeba się liczyć w przypadku zaniedbań.

Większość dzieci słucha codziennie rano i wieczorem, że powinny dokładnie wyszczotkować swoje zęby. I większość z nich niestety nie do końca prawidłowo myje zęby, bo będzie to albo zbyt krótko, albo nie tak jak należy. Niektóre dzieci świadomie zapominają o tym, kładąc się bez ich umycia, co niestety nie jest dobre, bowiem właśnie nocą, gdy nie będzie naturalnego wydzielania śliny ubytki najszybciej się rozwijają.
1 2 3