Menu strony
Zarost
golarka

Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, albo znane Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

Ostatnio powraca moda na widoczny zarost u mężczyzn. Jest nawet konkretna nazwa przeznaczona dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa wywodzi się z angielskiego słowa, które oznacza w naszym języku „drwal”.
tajniki zadbanej brody

Męski zarost robi się coraz bardziej popularny pośród panów, żeby prezentował się okazale, trzeba o niego zadbać

W ciągu lat wizerunek mężczyzn często ulegał zmianom. Dosyć długo modne były brody lub wąsy, potem stopniowo zarost męski tracił na popularności, a modniejsze robiły się starannie ogolone policzki. Obecnie męski zarost, zatem broda, wąsy oraz bokobrody wracają do łask i przeżywają osobisty renesans. W salonach z kosmetykami coraz częściej można nabyć kosmetyki do pielęgnacji brody, jak też dobre narzędzia, żeby o zarost zadbać. W wypadku, jeśli zamierza się zapuścić zarost, potrzeba wiedzieć jak dbać o brodę.
maszynka do golenia

Golenie jako nieodzowny obowiązek zadbanego faceta, jakiego rodzaju akcesoria najlepiej do niego stosować.

Jednym z atrybutów prawdziwego mężczyzny jest zarost na twarzy. Brody i wąsy rosną u mężczyzn w zasadzie od wielu wieku nastoletniego, i praktycznie do końca życia należy o nie dbać. Dzisiaj modny pan to taki, który jest dobrze ogolony, ale wypielęgnowana broda i wąsy także będą dopuszczalne. Jednak nie może to być zarost, który jest niechlujny, tylko przystrzyżony i wypielęgnowany. Czasami jeszcze można wybaczyć męski, kilkudniowy zarost, lecz tylko w nieoficjalnych sytuacjach, na oficjalniejsze okazje warto jednak zadbać o to, aby nie mieć żadnego zarostu.
Już dziś zadbaj o gładkie nogi

Redukcja zbędnego owłosienia

Od dłuższego czasu jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych jest depilacja. W przypadku panów jest to głównie golenie zarostu z twarzy. U pań wyboru okolic do usuwania owłosienia dokonuje się na podstawie osobistych upodobań i rodzaju owłosienia. Jest to w takim razie sprawa osobista.
golenie i kremy

Klienci wiedzą, na którą firmę postawić

Co interesujące, także w ostatnim czasie nadzwyczaj modne stało się noszenie wystylizowanego zarostu. Coraz częściej mężczyźni decydując się na podtrzymywanie minimalnego zarostu, który bez mała dodaje im męskości. Jest to bezsprzecznie jak najbardziej słuszne zjawisko, pomimo tego jego zachowanie w pasującym stanie jest zadaniem wymagającym. Golenie ze swojej natury jest zadaniem trudnym, wobec tego też umiejętne golenie się można porównać w pewnym sensie do sztuki. Jak zatem powinniśmy się skutecznie golić?