Menu strony
Diety
Mleko i jego przetwory-ser żółty

Obchodzimy Światowy Dzień Mleka – już 25 maja

Chcesz mieć zdrowe kości i piękny uśmiech? Włącz do swojej diety nabiał. Okazuje się, że już 2 szklanki mleka lub 30 g sera żółtego wystarczą, aby zaspokoić dzienne zapotrzebowane organizmu na wapń. W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Mleka – 25 maja, przypominamy o bogactwie wartości odżywczych mleka i jego przetworów. Tym, którzy nie mogą lub nie lubią, z różnych powodów, go spożywać, podpowiadamy, jakimi produktami mogą je zastąpić.
warzywa

Zbilansowana dieta dla każdego

Jak powiada polska przypowieść „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Każdy chce czuć się dobrze i nie mieć kłopotów zdrowotnych. Co powinniśmy czynić, aby nasz system biologiczny poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze potomstwo pragnęły jeść smaczne potrawy? Dołożymy starań aby dać odpowiedź na te oraz inne problem dopasowanego trybu żywienia.
Śmiejące się dziecko

Spis posiłków kobiety ,która karmi piersią

Karmienie noworodka piersią to bez wątpienia jeden z najbardziej polecanych sposobów odżywiania. Rodzic nie musi gotować mleka sproszkowanego, co jest ponadto naprawdę komfortowe.
Pobieranie krwi

Badania krwi – podstawa profesjonalnej diagnostyki pacjentów

W dwudziestym pierwszym wieku diagnostyka jest wyjątkowo prężnie rozbudowującą się dziedziną. Czasem z zaledwie kilku mililitrów krwi można dowiedzieć się o człowieku bardzo dużo – na przykład czy jada właściwie, jaki jest jego możliwy stan zdrowia, czy choruje na wybrane długotrwałe choroby. Krew transportuje wszystko, co jest potrzebne dla prawidłowego działania organizmu – to w niej są przenoszone krwinki, tlen , jak również składniki odżywcze – i dlatego też można dzięki niej otrzymać wyjątkowo wiele informacji.

Dobre diety prozdrowotne

Obecnie ludzie często zwracają uwagę na tryb życia, jaki prowadzą. Dawno bowiem odkryto, że to, w jaki sposób człowiek się odżywia, ile ruchu zażywa codziennie i tak dalej ma wielki wpływ na jego stan zdrowia. A co z tym związane, wpływa to również na samopoczucie człowieka. Szuka się więc różnorodnych metod na przedłużenie życia i zachowanie organizmu w zdrowiu.
wakacje w górach

Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które pragną zdrowo wypoczywać

Na odchudzanie najlepsza będzie Ewa Dąbrowska wczasy. Zmagamy się z nadmierną ilością kilogramów a różne treningi ani diety do tej pory nie pomagały na tyle, byśmy mogli zmienić nasz wygląd? Warto przekonać się kim okazuje się być Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą oraz wiedzą na temat odchudzania są proponowane, zatem mamy szansę zrobić właściwie dwa w jednym.
obiad z ziemniaków

Suplementy oraz różne inne dodatki do powszednich ćwiczeń sposobem na szybsze uzyskanie zadowalających efektów

Dobrze dobrana dieta to punkt wyjścia dla powszednich ćwiczeń. Jednak czasem całemu procesowi nabierania właściwej sylwetki można znacznie dopomóc.


Suplementy oraz różne inne dodatki do powszednich ćwiczeń sposobem na szybsze uzyskanie zadowalających efektów

Rozwiązaniami wybieranymi przez coraz szersze rzesze progresywnie zorientowanych konsumentów są różnorodne suplementy Diety.
Sałatka z cieciorką

Co warto wiedzieć o zdrowym odchudzaniu

Na temat odchudzania, zostało zapisane sporo poradników. Jest o nim tak wiele poglądów co ludzi którzy się odchudzają. Każdy ma wyrobione osobiste stwierdzenie. Śniadanie to główny posiłek całego dnia i nie wolno z niego rezygnować. Ustrój potrzebuje energii do funkcjonowania w ciągu dnia, z tej przyczyny absolutnie nie wolno oddawać tego posiłku.
dieta

Olbrzymi krok w nowy sezon letni i atrakcyjne życie w uporządkowanym duchu i ciele

Zimą osuwamy się w pewnego typu sen, każdego dnia myślimy o tym, żeby przeżyć kolejny zimny świt i szybko pojawić się wieczorem w domu pod ciepłym kocykiem. W taki dusimy nasze ukryte marzenia i perspektywy. Jedynie, gdy świat budzi się do życia przywołujemy w pamięci, że wkrótce lato i warto byłoby dokonać analizy naszego ciała.
Zdrowa, czyli jaka dieta?

Diety muszą korzystnie oddziaływać na zdrowie

W obecnych czasach pomimo informacji o szybkim tyciu całego społeczeństwa, wiele jest osób, które próbują dbać o własną figurę i również o jak najlepszy stan zdrowia. Tak naprawdę dzięki sporej wiedzy społeczeństwa i również dostępu do różnych porad specjalistów, nie ma żadnego problemu z odpowiednim dbaniem o figurę i zdrowie.
1 2 3