Menu strony
Diety
Kwiat słonecznika i olej

Zdrowe tłuszcze gwarantem kapitalnego samopoczucia

Dieta rekomendowana przez doktor Budwig łączy się z obowiązująca piramidą żywieniową. Oparta jest na najzdrowszych produktach, a jej zbilansowanie przypomina nieco wytyczne diety śródziemnomorskiej. Jest bogata w antyoksydanty i kwasy omega-3. Właściwe okażą się także posiłki, które mają olej lniany.
Dieta i sport

Warto dbać o odpowiednio zbilansowaną dietę

Każdy zdaje sobie chyba sprawę z tego, że faktycznie odpowiednie odżywianie się jest najzwyczajniej niezbędne do tego, abyśmy cieszyli się zdrowym, nienarażonym na najróżniejsze choroby organizmem. Dość powszechnie wiadomo o tym, że osoby które szczególnie dbają o swoją dietę najzwyczajniej dłużej cieszą się nienagannym zdrowiem, przez co jeżeli sami chcielibyśmy ustrzec swój organizm przed rozmaitymi problemami, to bez wątpienia musimy nieco bliżej zainteresować się całym tym tematem.
szpital

Jak i czy efektywnie można uchronić się przed chorobami oczu? Prezentujemy parę wskazówek dotyczących choroby AMD

Czy wiesz, czym jest AMD? Najczęściej nie mamy zbyt wielkiej wiedzy na temat chorób oczu, chociaż dotyczą one coraz większej ilości ludzi. Zwykle zaczynamy interesować się opcjami leczenia dopiero wtedy, gdy już dopadnie nas schorzenie - jednakże warto zdać sobie sprawę z tego, że czasami wtedy jest już za późno.

porady dietetyków

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to spora ilość wyzwań. Dzięki specjalistom i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak dermatologia estetyczna, droga ta wcale nie musi być zawiła. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być kilka. Sprawdzona recepta na skuteczne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, oraz ruch i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przynosi upragniony efekt, a konsekwentnie stosowana pozwala zapomnieć o problemach z wagą na długie lata.
obiad z ziemniaków

Suplementy oraz różne inne dodatki do powszednich ćwiczeń sposobem na szybsze uzyskanie zadowalających efektów

Zbilansowana dieta to fundament dla powszednich treningów. Jednak czasami całemu procesowi nabierania właściwej sylwetki można znacznie dopomóc.


Suplementy oraz różne inne dodatki do powszednich ćwiczeń sposobem na szybsze uzyskanie zadowalających efektów

Rozwiązaniami wybieranymi przez coraz szersze rzesze postępowo nastawionych odbiorców są różne suplementy Diety.
Mleko i jego przetwory-ser żółty

Obchodzimy Światowy Dzień Mleka – już 25 maja

Chcesz mieć zdrowe kości i piękny uśmiech? Włącz do swojej diety nabiał. Okazuje się, że już 2 szklanki mleka lub 30 g sera żółtego wystarczą, aby zaspokoić dzienne zapotrzebowane organizmu na wapń. W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Mleka – 25 maja, przypominamy o bogactwie wartości odżywczych mleka i jego przetworów. Tym, którzy nie mogą lub nie lubią, z różnych powodów, go spożywać, podpowiadamy, jakimi produktami mogą je zastąpić.
warzywa

Zbilansowana dieta dla każdego

Jak powiada polska przypowieść „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów leczniczych. Jaki tryb życia powinniśmy prowadzić, aby nasz system biologiczny poprawnie funkcjonował? Co zrobić, aby nasze dzieci chciały jeść pełnowartościowe potrawy? Postaramy się dać odpowiedź na te oraz inne problem odpowiedniego trybu życia.
wakacje w górach

Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które pragną zdrowo wypoczywać

Ewa Dąbrowska wczasy z dietą będą nam proponowane. Walczymy z nadmierną ilością kilogramów a żadne treningi ani diety do tej pory nie pomagały na tyle, byśmy mogli przemienić nasz wizerunek? Należy przekonać się kim okazuje się być Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą i doświadczeniem na temat odchudzania są proponowane, zatem możemy zrobić tak naprawdę dwa w jednym.
sałatka makaronowa

Dietetyczny makaron? To możliwe!

Okres letni to świetny moment na zmianę jadłospisu. Owoce oraz warzywa powinny zajmować czołowe miejsce na naszym stole, wszak zdrowa dieta to 5 porcji warzyw i owoców każdego dnia.
Chusteczki do przewijania

Intrygujące funkcje jakie daje leczenie trądziku różowatego

W obecnych czasach wygląd jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Skuteczną przeszkodą w osiągnięciu idealnej aparycji często jest trądzik różowaty.
1 2 3