Menu strony
Diety
Pobieranie krwi

Badania krwi – podstawa profesjonalnej diagnostyki pacjentów

Współcześnie diagnostyka jest wyjątkowo szybko rozbudowującą się dziedziną. Często z zaledwie paru mililitrów krwi można dowiedzieć się o pacjencie wyjątkowo dużo – przykładowo czy jada odpowiednio, jaki jest jego możliwy stan zdrowia, czy cierpi na pewne długotrwałe choroby. Krew transportuje wszystko, co jest potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu – to w niej są niesione krwinki, tlen oraz składniki odżywcze – i dlatego można dzięki niej zyskać bardzo wiele informacji.
Świeże zioła i warzywa pomogą w walce z cellulitem

Co i jak spożywać żeby nie przybrać na wadze - dieta dobrych i złych kalorii

Obecnie wiele osób zaczyna coraz bardziej interesować się zdrowym trybem życia. Zaczynamy zwracać dużą uwagę nie tylko na to, jak wyglądamy, ale również na to, co spożywamy. Zdrowe jedzenie stało się wyjątkową modą, z czego na pewno powinniśmy się wszyscy cieszyć. Oznacza to przecież, że ekologiczna żywność jest nie tylko szerzej dostępna, ale także tańsza. Jeżeli Ty również przykładasz wielką wagę do swojego wyglądu, wówczas kategorycznie niejednokrotnie zastanawiałaś się nad przejściem na dietę.

Jak wspomagać swoją formę

Jeżeli sporo trenujemy, budujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy ogromnie uważać na to co i kiedy jemy. Bardzo ważne jest to, by dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. Bardzo ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są podstawowym źródłem energii w ciele człowieka, stąd powinny stanowić mniej więcej 60-70 procent naszej diety. Na drugim miejscu są białka, wykorzystywane do budowania mięśni, tworzenia odporności i jeszcze innych przemian zachodzących w organizmie. Na koniec mamy tłuszcze także niezbędne choćby do przyswajania pewnych witamin a także właściwego działania mózgu.
Dieta, odchudzanie

Sposoby na utrzymanie idealnej linii przez okrągły rok

Coraz więcej osób zmaga się z problemem zbędnych kilogramów. Spędzają one sen z powiek wielu osób, dlatego wielu z nich szuka inspiracji także w sieci, na tematycznych stronach www. Najskuteczniejszy sposób odchudzania, taki dający spektakularne i szczególnie trwałe efekty, to zmiana diety raz na zawsze oraz wprowadzenie do swego życia systematycznych treningów. Ćwiczenia wpływają nie tylko na naszą fizyczność, lecz także pozwalają nam na niezwłoczne odzyskanie dobrego samopoczucia.
wakacje w górach

Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które pragną zdrowo wypoczywać

Ewa Dąbrowska wczasy z dietą są nam proponowane. Zmagamy się z nadmierną liczbą kilogramów a żadne treningi ani diety do tej pory nie pomagały na tyle, żebyśmy mogli przemienić nasz wizerunek? Trzeba sprawdzić kim jest Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą i doświadczeniem na temat odchudzania będą oferowane, zatem mamy okazję wykorzystać praktycznie dwa w jednym.
Kwiat słonecznika i olej

Zdrowe tłuszcze gwarantem kapitalnego samopoczucia

Dieta rekomendowana przez doktor Budwig łączy się z obowiązująca piramidą żywieniową. Opiera się na najzdrowszych produktach, a jej zbilansowanie przypomina szczególnie zasady diety śródziemnomorskiej. Jest bogata w antyoksydanty i kwasy omega-3. Właściwe okażą się także posiłki, które mają olej lniany.

porady dietetyków

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki poradom specjalistów i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak medycyna estetyczna, droga ta wcale nie musi być skomplikowana. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być kilka. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, oraz ruch i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przynosi upragniony efekt, a konsekwentnie stosowana rozwiąże wiele problemów
sałatka makaronowa

Dietetyczny makaron? To możliwe!

Okres letni to wymarzony czas na zmianę menu. Owoce oraz warzywa powinny zajmować czołowe miejsce na naszym stole, wszak zdrowa dieta to 5 porcji warzyw i owoców dziennie.
warzywa

Zbilansowana dieta dla każdego

Jak powiada polska przypowieść „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie mieć problemów leczniczych. Co powinniśmy robić, aby nasze ciało było zdrowe? Co zrobić, aby nasze dzieci pragnęły spożywać pełnowartościowe potrawy? Postaramy się dać odpowiedź na te oraz inne problem odpowiedniego trybu żywienia.
aminokwasy bcaa

Wspomóż swoją kondycję czyli skuteczne suplementy.

Jeżeli lubisz ćwiczyć musisz bardzo starannie dobierać produkty,,którymi się karmisz. Spalając kalorie potrzebujesz dostarczyć organizmowi więcej makro i mikro składników. Dlatego aby nasze zdrowie nie ucierpiało powinno się przede wszystkim stosować zbilansowaną dietę, która pomoże naszemu przyśpieszonemu metabolizmowi efektywnie wykorzystać to, co mu dostarczamy.
1 2 3