Menu strony
Cera
maska algowa

Jak dać swojej twarzy nieco luksusu?

Czasem cera na naszej twarzy jest bardzo zniszczona. Można jednak zrobić coś dla niej. Jest wiele kosmetyków nie wyłącznie buzi, które gwarantują intensywną pielęgnację skóry np. rąk.
kosmetyki-obrazek

Zdrowa skóra twarzy dzięki profesjonalnym kremom.

Rewitalizacja skóry w okresie letnim.
Przesuszona skóra twarzy to w sezonie letnim najczęstszy kłopot dziesiątek tysięcy kobiet w kraju. Ciepła pogoda wyjątkowo niekorzystnie odbija się na możliwościach do utrzymania pełni optymalnej prezencji, w dowolnej.

Dokąd na leczenie – dermatolog i okulista Kraków

Polecany przez bliskie osoby dermatolog Kraków pomoże zarówno przy niewielkich problemach na skórze, które nie od razu oznaczają chorobę, jak i przy poważniejszych problemach na skórze. Cera z trądzikiem to coś, co dermatolog Kraków pozwoli usunąć w niedługim okresie. Wielu pacjentów, którym dermatolog Kraków już pomógł, rekomenduje go na forach internetowych i specjalistycznych serwisach rankingowych, na których ocenia się kolejnych lekarzy i dodatkowo można podzielić się swoją opinią. Dzięki temu przyszli pacjenci mają pojęcie, gdzie mogą się wybrać, ile zapłacą za wizytę oraz czego mogą się spodziewać. Na szybkie efekty kuracji za nieduże pieniądze oraz zaoszczędzone nerwy i troski dermatolog Kraków pozwoli już od pierwszej wizyty.
Zdrowe jedzenie

Czy nastała przejściowa moda na zdrową żywność? Co można kupić w ekologicznym sklepie?

Zarówno w dużych supermarketach, jak i w mniejszych sklepach pojawiły się półki z ekologiczną żywnością. Nawet w mniejszych miastach pojawił się również jakiś eko sklep z żywnością pozbawioną polepszaczy i produktami kosmetycznymi czy też sklep nastawiony na świeże owoce i warzywa z rozbudowaną półką z jedzeniem paczkowanym.
Opalanie, ochrona skóry

Przygotuj się na wiosnę - o markowych kosmetykach

Nareszcie przyszła do nas wiosna. Czekaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z ochotą wyrzuciliśmy do dużej komody ciepłe kurtki i ciepłe kozaki. W końcu jesteśmy w stanie pokazać trochę ciałka. Jednak zanim to wykonamy, musimy troszkę o nie się zatroszczyć. Po męczącej i niesamowicie zachmurzonym okresie zimowym nasza skóra jest wymęczona i szarawa.
makijaż

Zdrowy i piękny makijaż, dzięki naturalnym kosmetykom|Makijaż BIO - jakie produkty warto wybrać?

Makijaż ma służyć zamaskowaniu niedoskonałości oraz uwydatnieniu zalet. Aktualnie dostępnych jest wiele produktów, które przybliżają nas to tego, by osiągać właśnie takie efekty, ale na szczególną uwagę zasługują kosmetyki naturalne. Co się do tego przyczynia?
badania

Cera trądzikowa u nastolatków, a u dorosłych - czy należy dbać o nią w taki sposób?

Trądzik bywa zmorą dosłownie każdej osoby, u której to się pokaże - nie wygląda przyjemnie, a tym bardziej wcale nie dodaje nam pewności siebie. Spora większość z nas "przeżyło" w swoim życiu chociaż kilka wyprysków, które ukazały się gdzieś na naszej twarzy - większości również ów "proces" przystopował lub nawet i zanikł całkowicie razem z przekroczeniem samego progu pełnoletności.
obiad z ziemniaków

Jakiego typu właściwości ma olej arganowy jak również do czego da się zastosować Mediderm krem?

Aktualnie ludzie spożywają posiłki ubogie w odżywcze składniki. Właśnie wobec tego trzeba sięgać po dobre suplementy diety.
zamykanie naczynek

Czym jest laseroterapia w dermatologii – leczenie trądziku

Każdy kto posiadał kiedykolwiek problemy z cerą doskonale wie, jak kłopotliwą kwestią jest zaawansowany trądzik. Często nie tylko szpeci buzię, ramiona i plecy zmianami skórnymi, ale także pozostawia głębokie ubytki w skórze oraz niełatwe do usunięcia przebarwienia. Niestety, w wielkiej części przypadków bywa on sprawą hormonalną i jest odporny na podstawowe leczenie i niekiedy pozostaje jedynie przeczekać, łagodząc objawy. Wówczas jednak problem pozostaje w postaci ubytków, które są jeszcze cięższe do usunięcia.
polskie kosmetyki naturalne

Czy mamy jakieś polskie kosmetyki naturalne?

Gdy pragniemy, by nasza skóra przez jak najdłuższy czas prezentowała się naprawdę pięknie, to trzeba dobrać do niej najlepsze preparaty
1 2 3 4