Menu strony
Cera
kobieta

Zobacz jak pielęgnować cerę?

Skóra jest niezwykle istotna częścią ciała ludzkiego. Jako warstwa będąca na wierzchu ma za zadanie osłaniać i chronić organy wewnętrzne i kości. Jest także dzięki temu warstwą widzialną dla innych, nie w każdym przypadku zasłoniętą przez odzież. Na przykład skóra twarzy potrzebuje specjalnej pielęgnacji z kilku powodów. Jest ona ciągle odkryta, przez co jest ciągle narażona na oddziaływanie różnych czynników, również tych wiążących się z klimatem i temperaturą. Poza tym twarz jest pewnego rodzaju wizytówką człowieka, istotne jest więc, by była jak najbardziej zadbana.
oleje i ich dobry wpływ na zdrowie

Zacznij stosować olej lniany , a także preparaty wzmacniające włosy, skórę i paznokcie, a rezultaty będą dostrzegalne już po paru dobach!

Aktualnie zdecydowanie więcej pań zwraca nacisk na swoją aparycję. Dbają one nie tylko o image, lecz jednocześnie o swoje zdrowie. Ogromną wagę przykładają do pitraszonych dań, ćwiczeń sportowych oraz suplementów diety, jakie z reguły są niezbędne.
Zdrowe jedzenie

Czy nastała przejściowa moda na zdrową żywność? Co można kupić w ekologicznym sklepie?

Zarówno w większych marketach, jak i w małych sklepach pokazały się półki ze zdrową żywnością. Nawet w mniejszych miastach pojawił się również jakiś eko sklep z naturalną żywnością i kosmetykami i chemią gospodarczą lub też sklep nastawiony na świeże owoce i jarzyny z rozbudowaną półką z jedzeniem w opakowaniach.
Masażystka

W jaki sposób dobierać i używać kosmetyków do pielęgnowania okolic oczu?

Okolice oka to miejsca nastręczające szczególnej pielęgnacji poprzez cały rok.


W jaki sposób dobierać i używać kosmetyków do pielęgnowania okolic oczu?

Skóra pod oczami jest nadzwyczaj cienka, a tym samym bardzo podatna na różne zmarszczki a także uszkodzenia spowodowane nadmiarem promieni słonecznych, złym doborem kosmetyków czy nieumiejętnym ich stosowaniem.
kamienie szlachetne

Jakie mydełko jest wykonywane ręcznie od dwóch tysięcy lat oraz jego skład jest od tego okresu prawie niezmieniony?

Czy wiesz, które mydełko było jednym z początkowych na świecie? Historia jego wyrobu dosięga czasów fenickich, jest wytwarzane manualnie od dwóch tysięcy lat w tym samym miejscu.
Dermatolog

Jak pozbyć się nieładnych przebarwień na twarzy oraz nie lubianego tatuażu?

Przebarwienia na twarzy to problem, jaki dotyka współcześnie dużo ludzi, zarówno kobiety jak i mężczyzn. Mogą one posiadać różne podłoże, czasem są wynikiem trądziku bądź zbyt długiego przebywania na słońcu, zdołają pozostać wywołane także poprzez poniektóre choroby skórne.
fitness

Krem pod oczy dla cery dojrzałej – jaki krem kupić?

Dojrzała cera zazwyczaj boryka się z wieloma kłopotami, takimi jak utrata jędrności i nawilżenia albo pierwsze oznaki starzenia w postaci mimicznych zmarszczek.


Krem pod oczy dla cery dojrzałej – jaki krem kupić?

Większa część z nich zauważalna jest zwłaszcza pod oczami, w którym to miejscu skóra robi się bardziej wrażliwa oraz prędko traci elastyczność.
Delikatny problem, czyli cera naczynkowa

Zaufaj naszym dermatologom - miej idealną cerę

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że faktycznie dobra troska o własną skórę jest niezwykle ważną sprawą dla praktycznie każdego z nas. Przecież może ona mieć ogromny wręcz wpływ na cały nasz wygląd zewnętrzny, przez co jeżeli ktoś chciałby dobrze prezentować się w oczach innych ludzi, to w żadnym wypadku nie powinien nawet odrobinę lekceważyć tych spraw. Nie chodzi tu jednak jedynie o sam nasz wygląd zewnętrzny, bowiem wszelkiego rodzaju choroby skóry mogą być bardzo poważnym zagrożeniem dla całego naszego stanu zdrowia.
zabiegi kosmetyczne

Aplikowanie kwasu hialuronowego - czy jest to skuteczne?

Enzym, jakim jest hialuronidaza obniża lepkość ośrodka, poprzez co uprzystępnia rozprzestrzenianie się zewnętrznych substancji i mikroorganizmów w skórze. Aplikowana jest w medycynie do zapobiegania na przykład wylewom wewnątrzotocznym. Wykorzystanie jej do zabiegów kosmetycznych, nie zawsze jednakże jest bezpieczne.
maska algowa

Jak dać swojej twarzy nieco luksusu?

Czasami skóra na naszej buzi jest bardzo zniszczona. Można wszakże wykonać coś dla niej. Jest niemało kosmetyków nie wyłącznie buzi, jakie zapewniają intensywną pielęgnację skóry np. dłoni.
1 2 3 4