Menu strony
Cera
fitness

Krem pod oczy dla cery dojrzałej – jaki krem kupić?

Dojrzała cera zwykle boryka się z wieloma kłopotami, takimi jak utrata jędrności oraz nawilżenia albo pierwsze oznaki starzenia w postaci zmarszczek mimicznych.


Krem pod oczy dla cery dojrzałej – jaki krem kupić?

Większa część z nich dostrzegalna jest zwłaszcza pod oczami, w którym to miejscu skóra jest bardziej delikatna oraz szybko traci elastyczność.
kosmetyki naturalne

Naturalne kosmetyki do twarzy pomogą ją odmłodzić

Rynek kosmetyczny będzie bardzo rozbudowany. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że to z jakich kosmetyków korzystamy, będzie miało spory wpływ na naszą cerę, zatem niesamowicie ważne będzie to, aby dobierać je właściwie do naszego wieku, ale też i dobierać je do rodzaju naszych schorzeń.
kosmetyki

Każda dama pragnie wyglądać ładnie - z tego powodu szczególnie musi dbać o swoją skórę twarzy

Każda dama pragnie wyglądać młodo - przez to szczególnie musi dbać o swoją skórę twarzy


buty ochronne

Zdrowa cera na co dzień dzięki ogólnie dostępnym produktom

Dobra prezencja w trakcie powszedniego zalatania jest celem na który z trudem – wyjątkowo w czasie lata pracują nowoczesne kobiety.


Zdrowa cera na co dzień dzięki ogólnie dostępnym produktom

Żeby utrzymać wyjątkową cerę nie jest koniecznym często umawianie się na wizyty u kosmetyczki.
obiad z ziemniaków

Jakiego typu właściwości ma olej arganowy jak również do czego da się zastosować Mediderm krem?

Obecnie ludzie jedzą posiłki ubogie w składniki odżywcze. Właśnie z tego powodu trzeba sięgać po dobre suplementy diety.
badania

Cera trądzikowa u nastolatków, a u dorosłych - czy należy dbać o nią w taki sposób?

Trądzik bywa zmorą dosłownie każdej osoby, u której to się pokaże - nie wygląda zbyt przyjemnie, a tym bardziej nie dodaje nam pewności siebie. Spora większość spośród nas "przeżyło" w czasie swojego życia chociaż kilka wyprysków, które pokazały się na naszej twarzy - większości również wspomniany "proces" przystopował albo nawet i zanikł w całkowity sposób razem z przekroczeniem progu dorosłości.
zamykanie naczynek

Czym jest laseroterapia w dermatologii – leczenie trądziku

Każdy kto posiadał kiedykolwiek problemy z cerą ma świadomość, jak kłopotliwą sprawą jest uporczywy trądzik. Często nie tylko szpeci twarz, ramiona i plecy wypryskami, ale także pozostawia głębokie ubytki w skórze , a także trudne do usunięcia przebarwienia. Niestety, w ogromnej części przypadków bywa on kwestią genetyczną i jest oporny na podstawowe leczenie i czasem pozostaje jedynie przeczekanie, łagodząc objawy. Wówczas jednak problem pozostaje w postaci ubytków, które są jeszcze cięższe w usunięciu.
kosmetyki-obrazek

Zdrowa skóra twarzy dzięki profesjonalnym kremom.

Rewitalizacja skóry w okresie letnim.
Wysuszona skóra twarzy to w czasie letnim najczęstszy problem dziesiątek tysięcy kobiet w całym kraju. Wysoka temperatura wyjątkowo negatywnie odbija się na możliwościach do utrzymania pełni należytej prezencji, w dowolnej.
uśmiechnięta kobieta

Co pomoże nam w polepszeniu wyglądu?

Współczesna kobieta stale podąża za ideałem piękna, chcąc być atrakcyjne dla innych, ale również cieszyć się dobrym samopoczuciem. Jakie kosmetyki i akcesoria warto powinniśmy na co dzień, by móc cieszyć się wspaniałym wyglądem?
kosmetyki do twarzy

Dogłębne oczyszczanie skóry buzi

Gruntowne i metodyczne oczyszczanie skóry twarzy to podstawa prawidłowej pielęgnacji, która jest istotna niezależnie od wieku, lub rodzaju cery. Jest nader ważne, ażeby każdego dnia skóra została dogłębnie oczyszczona. Tylko w pełni oczyszczona skóra jest w stanie efektywnie przyjąć i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności produkty pielęgnacyjne. Odpowiednio oczyszczona z wszelakich pozostałości makijażu skóra, to również mniejsze szanse na wypryski.
1 2 3 4