Menu strony
Owoce
Karkówka z grilla

Na kiszenie ogórków warto posiadać przetestowany przepis

Latem potrawy z grila cieszą się wielkim powodzeniem
Jeśli robi się ciepło oraz zaczyna się wiosenny wypoczynek, wielka część osób decyduje się na robienie grilla, przy którym sympatycznie można spędzać czas z familią i znajomymi, i jednocześnie ciągle mamy szansę mieć ciepłe potrawy.
warzywa

Zbilansowana dieta dla każdego

Jak powiada polska przypowieść „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie mieć problemów leczniczych. Jaki tryb życia powinniśmy prowadzić, aby nasze ciało było zdrowe? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę spożywać smaczne jedzenie? Postaramy się dać odpowiedź na te oraz inne zagadnienie dostosowanego trybu żywienia.
jedzenie

Zdrowo jemy gdy ciepło

Dzisiejszy styl życia bardzo szkodzi naszemu zdrowiu. Zbyt dużo czasu siedzimy w pracy, jesteśmy przemęczeni i rozdrażnieni. Taki stan ma niekorzystny wpływ na nasze kłopoty ze snem. Zmęczenie staramy się zlikwidować wielkimi ilościami napojów energetyzujących. W dodatku, nasza dieta pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy za dużo przetworzonych produktów. Rezygnujemy ze zdrowego, domowego jedzenia na rzecz szybkich posiłków na mieście. W naszym codziennym planie dnia brak czasu na aktywność fizyczną i odpoczynek.
warzywa ekologiczne

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Wciąż mało czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie stale przyspiesza i czasem trudno za nim nadążyć. Z drugiej strony zapanowała moda na slow life i powrót do natury. Mnóstwo osób chce móc więcej dać rodzinie azarówno troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend priorytetowo wpisuje się naturalne jedzenie. Jak to pojednać? Wyjściem jest ekologiczny sklep internetowy.
owoc granatu

Jakiego typu dobroczynne właściwości może posiadać owoc granatu? Na co wpływa eliksir z tego typu owocu?

Eliksir z granatu to czysty koncentrat tworzony z miąższu oraz owoców, do tego poddawany częściowej żywej fermentacji przy pomocy bakterii pro biotycznych. Dzięki temu użyciu jest nie tylko łagodny dla żołądka, ale także dość łatwo przyswajalny dla organizmu. Ponadto jest bardzo smaczny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.
Czerwone wino

Żywność liofilizowana jest świetnym pomysłem na długie wędrówki albo gdy mamy ochotę smaczną przekąskę

Liofilizacja sprawia, iż produkty spożywcze zachowują wszystkie swoje korzyści i składniki mineralne i można je dłużej przetrzymywać, są też lżejsze i łatwe do spożycia.
Dieta i sport

Warto dbać o odpowiednio zbilansowaną dietę

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że naprawdę dobre odżywianie się jest po prostu konieczne do tego, abyśmy cieszyli się zdrowym, nienarażonym na najróżniejsze choroby organizmem. Nie jest zresztą żadną tajemnicą to, że osoby które przykładają szczególnie wiele uwagi do swojej diety zwyczajnie dłużej cieszą się nienagannym zdrowiem, więc jeżeli sami chcemy ochronić swój organizm przed rozmaitymi problemami, to na pewno powinniśmy zainteresować się całym tym tematem nieco bliżej.
Jabłka

Jabłka do przetworów

Sezon letni w rozkwicie, a to oznacza, że można rzucić się w wir robienia przetworów. To dowiedzione - żaden kupiony dżem nie będzie dobry tak jak domowy. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze idealne małosolne albo kiszone ogórki - smak raju. Aby zabrać się za domową produkcję słodkości musimy najpierw kupić produkty. Jest wiele sposobów. Możemy udać się na lokalny bazarek, możemy zamówić owoce prosto od rolnika, lecz najprostsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.
Błonnik

Błonnik z ananasem - w jaki sposób dopomaga układ trawienny i czy wskazane jest aby go stosować?

Błonnik i ananas ustanawiają element wielu suplementów diety mających wspomóc proces odchudzania. Stanowią cudowne połączenie tworzące bardzo dobry medykament dla osób zmagających się z otyłością. W czym tkwi jego sekret?
warzywa

Zacznijmy żyć zdrowiej!

Nasz dzisiejszy styl życia ma bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Należy rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu spędzamy w pracy. Po męczącym dniu w robocie , w domu też czekają na nas codzienne obowiązki. Nie możemy znaleźć czasu na odpoczynek, co powoduje, że jesteśmy przemęczeni i poddenerwowani. To nie wpływa dobrze na codzienne relacje z bliskimi, co jest jeszcze jednym powodem naszego sfrustrowania. Nie radzimy sobie również z dietą.
1 2 3