Menu strony
Panowie
sklep z kosmetykami

Nasi przodkowie w linii męskiej golili się zawsze brzytwą i uważają umiejętne jej używanie za kwintesencję męskości

Na starych filmach zawsze możemy dostrzec mężczyzn u golibrody. Był to kiedyś poważany zawód, który w dzisiejszych czasach praktycznie już nie istnieje.
Modelka, fryzura Racoon

Solidny sprzęt i środki przeznaczone do włosów

Różnego rodzaju przyrządy i kosmetyki do pielęgnacji włosów są niezwykle chętnie kupowane i stosowane. Na dzień dzisiejszy na szeroką skalę używają ich zarówno panie, jak i panowie. Jest bardzo dużo tego typu produktów, które są do kupienia w drogeriach i innych tego rodzaju sklepach. Pielęgnacja włosów aktualnie nie ogranicza się jedynie do mycia i czesania, stosuje się wiele zróżnicowanych kosmetyków.
zapachy

Najświeższe trendy w kosmetyce, spa i wellness - fachowe zakłady urody

Nie da się ukryć, że dla dzisiejszych ludzi wygląd ma niesłychanie duże znaczenie. Znaczące jest dla nas, aby na co dzień ślicznie wyglądać i szczególnie czuć się dobrze z samym sobą.
zabiegi odmładzające wrocław

Czy operacje odmładzające mogą poprawić samopoczucie pani?

Dużo kobiet chce wyglądać młodo niezwykle długo. Decydują się na różne zabiegi plastyczne czy operacje regenerujące. Dzisiaj istnieje wiele klinik, które wykonują tego typu operacje u kobiet w jakimkolwiek wieku.
stoliki czekające na klientów

Ogarnięcie bujnego zarostu w czasie letnim

Gorące miesiące to moment swoistej „próby” dla dowolnego współczesnego brodacza. Padający z nieba nie znający litości żar jest zdolny dać się wyjątkowo we znaki mężczyznom dla których bujna broda to coś znaczne więcej niż zwykły zarost.


Ogarnięcie bujnego zarostu w czasie letnim

Dowolny brodacz doskonale zdaje sobie sprawę jak ciężko jest bujny zarost zapuścić, a potem utrzymać.
Pigułki

Co takiego robić, kiedy nie jesteśmy sprawni

Gdy wydaje nam się, że jesteśmy w kwiecie wieku, bywa, że mogą pojawić się problemy. A kłopoty są rzeczywiście wszelakie, jednym z nich jest między innymi erekcja, a raczej jej brak. Dlatego wielu panów stawia na preparaty na potencje.
Brzytwa

Tradycyjne usuwanie zarostu posiada same zalety!

W dzisiejszych czasach człowiek nieustannie za czymś goni i nie dostrzega wielu małych chwil szczęścia, których doznaje codziennie. Czasami warto na moment zwolnić, chłonąc radość z codziennych drobiazgów. Mężczyźni z pewnością będą oczarowani możliwością realizowania wielowiekowych męskich obrzędów.
botoks

Które usługi mógłby zaoferować swoim kuracjuszom każdy właściwy stomatolog Wrocław?

Proszę, oto Twój cukiereczek powiedziała do swojego chorego uprzejma pani stomatolog. Adaś z błyszczącym uśmieszkiem na ustach i z kredowobiałym błyskiem w buzi równie grzecznie podziękował, po czym ponadto dodał z dumą: nic się nie obawiałem, Pani tak leczy zęby, aby nic a nic nie bolało.