Menu strony
Ślub
slub

Poszukiwania fotografa ślubnego w Łodzi

Oto praktyczny artykuł, w którym wyjaśnimy dokładnie, jak wynająć fotografa, który będzie fotografował wspaniały moment w ścieżce życia każdego człowieka - święto przysięgi wierności aż do grobu zakochanych ludzi.

Zadbaj o paznokcie, czyli elegancki manicure na ślub

Ślub bierze się raz na całe życie. Podobno tak jest. Stąd też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego specjalnego dnia odpowiednio przygotować. Sen z powiek panny młodej spędza najczęściej suknia, później wygląd pana młodego i prawidłowe rozlokowanie gości. Wokół głowy chodzą myśli o uczesaniu włosów, weselu. Jak to wszystko zgrać i żeby uroczystość przebiegła dobrze. W zamieszaniu spowodowanymi przygotowaniami nie zapomnijmy o drobnym, ale jakże ważnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej niewygodnego niż moment, w której narzeczony ma włożyć obrączkę swojej wybrance, a w oczy rzuca się nieopiłowany paznokieć.
tort

Tort na ślub - czym wypada kierować się w czasie jego wybierania?

Tort ślubny to nadzwyczaj ważny fragment całego wesela. Podczas jego wyboru na pewno powinno się zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy - jego smak oraz wygląd. Porządnym pomysłem jest umówienie się na degustację paru różnych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, który będzie nam odpowiadać. Wybranie smaku tortu bez degustacji może okazać się błędem, gdyż nawet jeśli zdecydujemy się na tort czekoladowy czy waniliowy może się okazać, że będzie on mdły, za słodki albo zbyt gorzki. Właśnie dlatego degustacja tortu ślubnego jest tak ważka. Dzięki temu odszukamy smak, jaki najbardziej będzie nam podobać się.
widok na Ostrów Tumski we Wrocławiu

We Wrocławiu możesz zrobić prawdopodobnie wszystko - dowiedz się podstawowych informacji

Stolica Dolnego Śląska jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Jeżeli jeszcze tutaj nie byłeś to jak najszybciej musisz zaplanować wyprawę do Wrocławia, bowiem czeka tutaj na Ciebie mnóstwo, różnych niespodzianek.