Menu strony
Zdrowie
Ciepła herbatka

Właściwości lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, choć znana w kraju i Europie od relatywnie niedawna, obecnie znacznie zyskuje na popularności. Rosnąca w Yunnan, jest obecna w junnańskiej tradycyjnej gastronomii od tysiącleci. Jej różne zalety prozdrowotne są w obecnych czasach potwierdzone poprzez wielu naukowców w ciężkich międzynarodowych publikacjach.
Ekoj

Ekologiczna żywność to tylko moda?

Polacy nareszcie przyjrzeli się temu, co jedzą. Zaczęli krzywić się na chemiczne ulepszacze i wymagają jakości. Bio żywność przestaje być ekstrawagancją i pojawia się w zwykłych domach. Firmy, które oferują produkty ekologiczne kojarzą się zwykle z wysokimi i niewytłumaczalnymi cenami.
warzywa ekologiczne

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Wciąż mniej czasu i wciąż więcej na głowie. życie stale przyspiesza i czasem trudno za nim nadążyć. Z drugiej strony zapanowała moda na slow life i powrót do natury. Dużo osób chce mieć możliwość więcej poświęcić bliskim azarówno troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend priorytetowo wpisuje się zdrowe jedzenie. Jak to pogodzić? Odpowiedzią jest ekologiczny sklep internetowy.
Kobieta

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna wciąż cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór jest naprawdę szeroki, praktycznie wszędzie odnajdziemy gabinet lub ośrodek medycyny alternatywnej. Tego typu zabiegi też są wykonywane w zwykłych ośrodkach spa. W tym tekście przyjrzymy się najpopularniejszym typom terapii niekonwencjonalnych.
kobieta

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna alternatywa w odniesieniu do zwykłego papierosa i propozycja dla palaczy, którzy nie potrafią gwałtownie rzucić nałogu, a przy tym ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka związanego z wdychaniem groźnych substancji zawartych w zwykłym papierosie.
Posiłek z rodziną

Doskonałe przepisy na bazie kalafiora każdego dnia

Jeżeli chodzi o mnogość dostępnych dzisiaj na rynku produktów, można w pełni zatroszczyć się o zróżnicowanie przygotowywanych dla całej rodziny dań i o zdrowe odżywianie. Nie musimy wydawać fortuny, by być pewnym rewelacyjnej jakości zastosowanych do skomponowania pełnowartościowych dań składników. Znakomite oraz najzdrowsze produkty można wyszukać w wielu punktach w każdym mieście w kraju, natomiast ceny nie są wysokie. Postaw na swoje zdrowie i ciesz się nim przez długi czas!
Śmiejące się dziecko

Spis posiłków kobiety ,która karmi piersią

Karmienie noworodka piersią to bez wątpienia jeden z najbardziej polecanych sposobów odżywiania. Rodzic nie musi gotować mleka sproszkowanego, co jest ponadto naprawdę komfortowe.
Delikatny problem, czyli cera naczynkowa

Zaufaj naszym dermatologom - miej idealną cerę

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że faktycznie dobra troska o własną skórę jest niezwykle ważną sprawą dla praktycznie każdego z nas. Przecież może ona mieć ogromny wręcz wpływ na cały nasz wygląd zewnętrzny, przez co jeżeli ktoś chciałby dobrze prezentować się w oczach innych ludzi, to w żadnym wypadku nie powinien nawet odrobinę lekceważyć tych spraw. Nie chodzi tu jednak jedynie o sam nasz wygląd zewnętrzny, bowiem wszelkiego rodzaju choroby skóry mogą być bardzo poważnym zagrożeniem dla całego naszego stanu zdrowia.
zdrowa żywność

Moda na zdrowe odżywianie i wiążące się z nią następstwa

W dzisiejszych czasach obserwuje się znaczne narażenie lusności na stres wywołany znacznym tempem życia i rozmaitymi kłopotami. Problemowi temu towarzyszą takie zjawiska jak nadwaga i otyłość oraz zaburzenia psychiczne takie jak depresja. Wszelkie te dolegliwości nazywane są nierzadko dolegliwościami cywilizacyjnymi, ponieważ są bardzo powszechne na dzień dzisiejszy.
Kobieta

Efektywne diety i ćwiczenia sportowe - sposób na wysportowaną figurę

W ostatnich czasach w modzie jest bycie fit – czyli prowadzenie zdrowego stylu życia. Coraz większa ilość osób zwraca uwagę na jakość konsumowanych produktów, samopoczucie, figurę, kondycję. Masowo zapisujemy się na ćwiczenia fitness, a wychodząc wieczorem na spacer, z pewnością spotkamy wielu biegaczy. To zdecydowanie dobra tendencja – dzięki niej stajemy się zdrowsi, bardziej zadowoleni, mamy więcej energii oraz jesteśmy bardziej efektywni w pracy.
1 2 3 4 5 6 7