Menu strony
Przepisy
potrawa z muszli makaronowych

Muszle makaronowe nadziewane – prostota i smak

W trakcie wyjątkowej okazji, takiej jak wakacje czy parapetówka, dobrze jest uczcić ten ważny moment swojego życia przede wszystkim fajną zabawą. We współczesnych czasach rewelacyjnym pomysłem jest urządzenie małej imprezy z okazji przykładowo zakończenia sesji. Podczas wyjątkowej okazji, takiej jak urodziny, ferie zimowe czy po prostu spotkanie towarzyskie, dobrze jest uczcić ten istotny moment swego życia przede wszystkim cudowną zabawą. Jednak w dwudziestym pierwszym wieku pośpiech powoduje znaczny i powszechny brak czasu.

A Ty, lubisz omlet na słono czy na słodko?

Patrząc na częstotliwość pytań o to, jak zrobić omlet, warto przejrzeć parę portali w zakresie kulinariów. Ta niezwykła potrawa z ubitych jaj może być wykonane na wiele rozmaitych sposobów, o czym wielu z nas miało już szansę się przekonać. Pełne inspiracji strony www, gdzie ta smażona na patelni potrawa zdobywa serca użytkowników oraz aktywnych kucharzy, zarówno ekspertów, jak i amatorów, mają dużą liczbę odwiedzin w ciągu miesiąca. Szczególne zdjęcia gotowych już potraw i ozdobionych do podania domownikom mówią same za siebie.
Obiad, kurczak

Polecane pomysły na obiad dla całej rodziny

W większości domów bardzo częstym pytaniem stawianym na co dzień jest kwestia „co na obiad”. Co ciekawe, właściwie w każdym gospodarstwie odpowiedź na tę kwestię będzie brzmiała inaczej. Wszystko zależy bowiem od nawyków pochodzących ze swoich rodzin i tego, co tam się gotowało w razie, gdy należało uzyskać coś na szybko lub zrobić tak zwane coś z niczego.
Risotto z suszonymi pomidorami

Metody na rewelacyjne risotto

Wskazane jest zwrócić dużą uwagę na to, jakich dokładnie produktów będziemy potrzebować do przygotowania naszej imponującej potrawy. O to, jak zrobić risotto, pyta wielu zainteresowanych gotowaniem internautów. Stawiający na przetestowane przepisy oraz rekomendowane w sieci produkty wiodących marek mogą w pełni liczyć na strzał w dziesiątkę. Dobrze przygotowane opcje zadziwią całą rodzinę, która będzie raczyć się zrobionym przez Państwa, krok po kroku, risotto.
gospodyni domowa

Praktyczne porady kulinarne z pamiętnika naszej babci, czyli w jaki sposób prawidłowo się odżywiać

Zdrowe odżywanie się staje się dzisiaj bardzo popularne. A jeśli już mówimy o smacznym jedzeniu, to musimy w tym miejscu wspomnieć o babcinych przepisach kulinarnych, które odszukamy nie tylko w zeszłowiecznych książkach kucharskich.
Tort weselny biało-czarny

Na weselne przyjęcie zamówić tort w piekarni czy u kompetentnej gospodyni? Parę rad dla narzeczonych

Ciasta są nieodłącznym elementem mniejszej lub większej uroczystości rodzinnej. Nikt także nie wyobraża sobie takiego ślubu, na którym zabrakłoby słodkich specjałów, prawie identycznie jak w trakcie biesiady imieninowej. Jednym słowem: słodkości są niezastąpione. Nie każdy wypiek jest jednakże w stanie urzec zaproszonych. Sprawdźmy teraz, jak wygląda tort przygotowany w mieszkaniu przez gospodynię, a jak ten upieczony przez zawodowego cukiernika.
zapiekanka

Ciekawe przepisy oraz rady kulinarne dla miłośników gotowania

Każdy pasjonat gotowania niewątpliwie lubi wynajdować intrygujące przepisy oraz przeróżne porady kulinarne, jakie sprawiają, że jego kuchnia staje się jeszcze lepsza. Gotowanie zdoła sprawiać istotnie nadzwyczaj dużo radości, szczególnie jeżeli mamy kogoś dla kogo możemy gotować.
zupa z kapusty w miseczce

przygotowujemy kapuśniak ze sprawdzonym przepisem

Nim przystąpimy do pełnego gotowania zupy takiej jak kapuśniak, powinniśmy kupić całość niezbędnych do tego celu produktów. Biorąc pod uwagę mięso, rekomendowane jest zwrócić uwagę na jakość dobieranych propozycji. Może to być tak karczek, jak i kość, ale nie najgorsze okazują się, w opinii dużej liczby gotujących osób, także kurze skrzydełka. Kiedy internauci zadają pytanie odnośnie, jak ugotować kapuśniak, odpowiedzi jest wiele. Wrzucający do internetu przepisy podkreślają także fakt, że kiszona kapusta również musi pochodzić ze sprawdzonego źródła.
ciastka z marcepanem

Sieciowe porady na to, w jaki sposób wykonać marcepan na własną rękę

Dla każdego użytkownika internetu, który zdecyduje się na wykonanie marcepanu we własnym zakresie, do dyspozycji jest sporo stron www o tematyce kulinarnej. Pytania dotyczące tego, jak zrobić marcepan w domu, są polecane przez wiele osób z nich korzystających. Masa marcepanowa przygotowywana samodzielnie to nie musi być również masa pracy. Przetestowane przez tak wielu przepisy oceniane są w internecie bardzo wysoko przez zadowolonych w pełni odbiorców. Już nigdy nie powrócą Państwo do gotowego marcepanu.
Krewetki z ryżem curry i limonką

Udana impreza - wykwintne pomysły na przystawki

W trakcie cudownej okazji, takiej jak urodziny, wakacje czy parapetówka, dobrze jest celebrować ten istotny moment swego życia przede wszystkim świetną zabawą. Jednak w nowym tysiącleciu pośpiech powoduje znaczny i nierzadki brak czasu. Dlatego też źle zorganizowane przygotowania do imprezy może być przyczyną licznych trudności.
1 2 3