Menu strony
Ciała
Kremowa zupa z czosnkiem niedźwiedzim i serkiem topionym

Zaczynasz ćwiczyć dyscyplinę sportową? Pamiętaj o zatroszczeniu się o zapotrzebowania swego organizmu!

Każdy, kto uprawia dowolny sport - bez względu na to, czy zawodowo, czy tylko amatorsko - ma świadomość, jak istotne jest dbanie o ogólną kondycję organizmu.
Zabiegi usuwania żylaków

Przepuklina: przyczyny a także przejawy. Jak wygląda leczenie przepukliny?

Przepuklina jest to przesunięcie się organów albo ich części z lokalizacji prawidłowej pod skórę bądź do sąsiednich jam ciała.


Przepuklina: przyczyny a także przejawy. Jak wygląda leczenie przepukliny?

Przepuklinę, przyjmującą postać uwypuklenia można zauważyć oraz zbadać dotykiem.
wzrok

Dlaczego kosmetyki naturalne są tak popularne, jakie plusy ma ich stosowanie.

Przeglądając składniki najróżniejszych kosmetyków, które są dostępne w drogeriach i marketach ciężko będzie trafić na takie, jakie się będzie znać. Rzeczywiście etykiety zawierają jakieś dziwne nazwy, i faktem będzie również to, że duża część ze sprzedawanych kosmetyków jest wytwarzana w fabrykach chemicznych.
Kosmetyczka

W harmonii z urodą

Dbamy o skórę, wygładzamy zmarszczki, niwelujemy niedoskonałości – chcemy by nasza twarz wyglądała jak najpiękniej. Umożliwiają nam to salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej, które darzymy dużym zaufaniem. Nareszcie nadeszły czasy, w których powrót do młodości nie musi kojarzyć się nam tylko chirurgicznym naciąganiem skóry twarzy. Znamy bowiem triki, które spowodują, iż w lustrze zobaczymy swoje młodsze odbicie.
Degażówki

W jaki sposób pomóc swoim włosom

Podejmowanie dużej liczby mniej bądź bardziej istotnych wyborów co do nabycia choćby maszynki do strzyżenia pochłania w nowym tysiącleciu cenny czas, który bardzo wielu osobom ucieka bardzo szybko przez palce. Ciężko odrobić raz stracony czas z takiej przyczyny dobrze jak najlepiej go sobie rozplanować, aby możliwie jak najmniej strwonić na zakupy.
Zdrowa skóra

Tworzy się moda na zabiegi chirurgi kosmetycznej

Polacy zaczynają przykładać coraz większą uwagę do tego jak wyglądają. Właściwie zadbany image jest dzisiaj bardzo istotny element naszej codzienności. Polacy zaczęli zatem dbać o swój organizm, uprawiać sport, zwracać uwagę na to co jemy. Wzrosło także zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej.
Balsam ujędrniający

Olimp I carnitine świetnie wspomoże własne przedsięwzięcia

Gdy pragniemy mieć gwarancję, że nasze wysiłki na siłowni przynoszą dobre efekty, to koniecznie powinniśmy wspierać nasz organizm również od wewnątrz.
piersi

Jak wykonywana będzie depilacja woskiem?.

Powinno się poczytać dane na temat różnorakiego rodzaju depilacji, tak żeby uzyskać świadomość, że wybierzemy tą najlepszą dla nas.
zęby, uśmiech

Pasty do zębów i płyn do soczewek reklamowane w sklepie internetowym w wspólnym zestawie

W drogeriach obsługiwanych przy wykorzystaniu łącza internetowego sprzedawane mogą być różnorakie komplety żeli pod prysznic i płynów do kąpieli oraz dodatków prysznicowych
.
opony samochodowe

Porady w zakresie opieki i pielęgnacji po utworzeniu stomii. Medyczne i psychologiczne aspekty problemu.

Według definicji medycznej stomia, inaczej brzuszny odbyt bądź przetoka to wytworzone w wyniku operacji chirurgicznej połączenie powierzchni ciała z jelitem grubym. Operacja chirurgiczna usunięcia fragmentu jelita grubego jest nierzadko spowodowana nowotworem lub nieodwracalnym uszkodzeniem jelit, moczowodów lub pęcherza.
1 2