Menu strony
Kuchni
Haiku Itamae Suminagashi marki Chroma

Ostrza samurajów w kuchni

Z pewnością każdy widział filmy z Dalekiego Wschodu, w których skośni rycerze walczą na charakterystyczne miecze. W rękodziele z tego wyspiarskiego państwa mocno rozwinęła się sztuka wyrabiania najznakomitszych ostrzy. Do chwili obecnej da się dostrzec to w kuchni - noże japońskie są znane na całym świecie.
Jaki nóż do kuchni wybrać?

Jaki nóż do kuchni

Popularne jakiś czas temu w naszym kraju stało się spędzanie wieczorów ze znajomymi na grupowym przygotowywaniu posiłków. To fajny zwyczaj i cudownie, że ciągle zyskuje na popularności. To doskonała alternatywa dla wspólnych wypadów do knajpki, a przy okazji pozwala na pochwalenie się swoimi umiejętnościami. Aby jednak samo przygotowywanie posiłków było przyjemnością należy mieć w kuchni odpowiedni zestaw przyborów. Najistotniejszy jest nóż. Na przykład dobry nóż ceramiczny wcale nie musi być drogi! Więcej o wyborze noży w artykule.
Idealny nóż kuchenny

Jaki nóż do kuchni

Popularne jakiś czas temu w naszym kraju stało się spędzanie czasu z przyjaciółmi na wspólnym gotowaniu. To fajny zwyczaj. To dobra alternatywa dla wspólnych wypadów do knajpki, a ponadto pozwala na pochwalenie się swoimi umiejętnościami. Aby jednak samo przygotowywanie posiłków było przyjemnością warto posiadać w kuchni odpowiedni zestaw przyborów. Najważniejszy jest dobry nóż do kuchni. Dzięki temu ułatwimy sobie przyrządzanie naszych potraw.
Nóż japoński Deba

Idealny nóż do kuchni

Atrakcyjne swego czasu także w Polsce zrobiło się spędzanie wieczorów ze znajomymi na grupowym gotowaniu. To fajny zwyczaj. To dobra alternatywa dla wspólnych wyjść do restauracji, a przy okazji pozwala na pochwalenie się swoimi umiejętnościami. By jednak samo przygotowywanie posiłków było przyjemnością powinniśmy posiadać w kuchni odpowiedni zestaw przyborów. Najistotniejszy jest nóż. Na przykład solidne noże do steków wcale nie muszą być drogie! A każdy kucharz wie, że dobry nóż do krojenia steków jest niezastąpiony.
Lód, chłodnie

Anatewka - czyli, najwspanialsza żydowska knajpka znajdująca się w miasteczku Łódź

Uwielbiasz kuchnię żydowską? Mieszkasz na obszarze Łodzi lub w jakimś miejscu niedaleko? Zajrzyj do knajpki Anatewka, a z całą pewnością nie będziesz utyskiwać swojej decyzji!