Menu strony
Kuchni
Nóż japoński Deba

Idealny nóż do kuchni

Atrakcyjne swego czasu także w Polsce zrobiło się spędzanie wieczorów ze znajomymi na grupowym gotowaniu. To fajny zwyczaj. To dobra alternatywa dla wspólnych wyjść do restauracji, a przy okazji pozwala na pochwalenie się swoimi umiejętnościami. By jednak samo przygotowywanie posiłków było przyjemnością powinniśmy posiadać w kuchni odpowiedni zestaw przyborów. Najistotniejszy jest nóż. Na przykład solidne noże do steków wcale nie muszą być drogie! A każdy kucharz wie, że dobry nóż do krojenia steków jest niezastąpiony.
Idealny nóż kuchenny

Jaki nóż do kuchni

Atrakcyjne jakiś czas temu także w Polsce stało się spędzanie weekendów z przyjaciółmi na wspólnym przygotowywaniu posiłków. To bardzo miły zwyczaj. To doskonała alternatywa dla wspólnych wypadów do knajpki, a przy okazji umożliwia pochwalenie się swoimi talentami kulinarnymi. Aby jednak samo przygotowywanie posiłków było przyjemnością warto mieć w domu dobry sprzęt. Najistotniejszy jest dobry nóż do kuchni. Dzięki temu ułatwimy sobie przyrządzanie naszych potraw.
Haiku Itamae Suminagashi marki Chroma

Ostrza samurajów w kuchni

Z pewnością znasz filmy z Kraju Kwitnącej Wiśni, w których skośni rycerze biją się na charakterystyczne miecze. W rękodziele z tego odległego kraju świetnie prosperuje umiejętność wytwarzania wspaniałych ostrzy. Do dzisiaj można zauważyć to w kulinariach - noże japońskie są znane na całym świecie.
Lód, chłodnie

Anatewka - czyli, najwspanialsza żydowska knajpka znajdująca się w miasteczku Łódź

Uwielbiasz kuchnię żydowską? Mieszkasz na obszarze Łodzi lub w jakimś miejscu niedaleko? Zajrzyj do knajpki Anatewka, a z całą pewnością nie będziesz utyskiwać swojej decyzji!
Jaki nóż do kuchni wybrać?

Jaki nóż do kuchni

Popularne jakiś czas temu także w Polsce zrobiło się spędzanie wieczorów z przyjaciółmi na grupowym gotowaniu. To bardzo miły zwyczaj i cudownie, że wciąż zyskuje na popularności. To dobra alternatywa dla wspólnych wyjść do knajpki, a dodatkowo umożliwia pochwalenie się swoimi talentami kulinarnymi. By jednak samo przygotowywanie posiłków było przyjemne warto mieć w domu odpowiedni sprzęt. Najistotniejszy jest nóż. Na przykład dobry nóż ceramiczny wcale nie musi być drogi! Więcej o wyborze noży w artykule.