Menu strony
Kuchni
Lód, chłodnie

Anatewka - czyli, najwspanialsza żydowska knajpka znajdująca się w miasteczku Łódź

Lubisz kuchnię żydowską? Pomieszkujesz na terenie Łodzi albo gdzieś niedaleko? Zajrzyj do restauracji Anatewka, a z calutką pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji!
Nóż japoński Deba

Idealny nóż do kuchni

Atrakcyjne jakiś czas temu w naszym kraju stało się spędzanie wieczorów ze znajomymi na wspólnym gotowaniu. To bardzo miły zwyczaj. To doskonała alternatywa dla wspólnych wyjść do restauracji, a dodatkowo pozwala na pochwalenie się swoimi umiejętnościami. By jednak samo gotowanie było przyjemne warto posiadać w kuchni dobry sprzęt. Najistotniejszy jest nóż. Na przykład solidne noże do steków wcale nie muszą być drogie! A każdy kucharz wie, że dobry nóż do krojenia steków jest niezastąpiony.
Haiku Itamae Suminagashi marki Chroma

Ostrza samurajów w kuchni

Założę się, że znasz filmy japońskie, w których żółtoskórzy wojownicy walczą na charakterystyczne miecze. W kulturze tego dalekiego kraju świetnie rozwinęła się umiejętność wytwarzania najznakomitszych ostrzy. Do chwili obecnej widać to w gastronomii - noże japońskie są doceniane na całym globie.
Jaki nóż do kuchni wybrać?

Jaki nóż do kuchni

Atrakcyjne jakiś czas temu w naszym kraju zrobiło się spędzanie weekendów z przyjaciółmi na wspólnym gotowaniu. To fajny zwyczaj i wspaniale, że ciągle zyskuje na popularności. To świetna alternatywa dla wspólnych wyjść do knajpki, a ponadto pozwala na pochwalenie się swoimi talentami kulinarnymi. Żeby jednak samo przygotowywanie posiłków było przyjemne należy mieć w domu odpowiedni sprzęt. Najistotniejszy jest nóż. Na przykład dobry nóż ceramiczny wcale nie musi być drogi! Więcej o wyborze noży w artykule.
Idealny nóż kuchenny

Jaki nóż do kuchni

Popularne jakiś czas temu w naszym kraju stało się spędzanie czasu z przyjaciółmi na wspólnym gotowaniu. To fajny zwyczaj. To dobra alternatywa dla wspólnych wypadów do knajpki, a ponadto pozwala na pochwalenie się swoimi umiejętnościami. Aby jednak samo przygotowywanie posiłków było przyjemnością warto posiadać w kuchni odpowiedni zestaw przyborów. Najważniejszy jest dobry nóż do kuchni. Dzięki temu ułatwimy sobie przyrządzanie naszych potraw.