Menu strony
Nadwaga
zdrowe śniadanie

Porady specjalistów dotyczące otyłości

Kłopoty powiązane z nadwagą dotykają teraz dużo ludzi. Czy można ich prosto uniknąć? Wybór świetnych metod odchudzania, nie jest zazwyczaj sprawą banalną. Aby doskonal dokonać wyboru choćby konkretnego sposobu odchudzania i odpowiedzieć sobie chociażby,najbezpieczniej na pytanie: Jak schudnąć, trzeba zapoznać się bliżej z samą kwestią.
Ciepła herbatka

Właściwości lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, choć znana w kraju i Europie od relatywnie niedawna, obecnie znacznie zyskuje na popularności. Rosnąca w Yunnan, jest obecna w junnańskiej tradycyjnej gastronomii od tysiącleci. Jej różne zalety prozdrowotne są w obecnych czasach potwierdzone poprzez wielu naukowców w ciężkich międzynarodowych publikacjach.
Sałatka z cieciorką

Jakim sposobem zaplanować zdrową dietę?

Każdy z nas pożąda porządnie wyglądać. W dniu nowoczesnym nasz indywidualny wizerunek w szeregu przypadków jest niezwykle ważnym elementem. Niemniej pomimo tego odpowiedna umiejętność żywienia dla wielu przez cały czas pozostaje zagadką.
wakacje w górach

Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które pragną zdrowo wypoczywać

Na odchudzanie najlepsza będzie Ewa Dąbrowska wczasy. Zmagamy się z nadmierną ilością kilogramów a różne treningi ani diety do tej pory nie pomagały na tyle, byśmy mogli zmienić nasz wygląd? Warto przekonać się kim okazuje się być Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą oraz wiedzą na temat odchudzania są proponowane, zatem mamy szansę zrobić właściwie dwa w jednym.
dermatologia

Minimalizacja nadmiaru tłuszczu, dermatologia estetyczna

Nadmiar tkanki tłuszczowej, to w zasadzie kłopot estetyczny, który dotyczy zarówno niewiast jak i panów. U mężczyzn miejsca nagromadzenia tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej zlokalizowanie bywa zależne od genów i mimo odchudzania reszty sylwetki, w owych lokalizacjach nie widzimy większej poprawy. Uprawianie sportu też nie pomniejsza zgromadzonej tkanki, co jest skutkiem jej słabego metabolizmu.
otyłość

Czy współczesne społeczeństwa mają problem z nadwagą? Negatywny wpływ otyłości na kondycję fizyczną i psychiczną człowieka

Jeżeli rozejrzymy się dookoła, to zauważymy, iż spora część społeczeństwa zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi. Niestety, lecz mimo tego, że światowa medycyna idzie do przodu w godnym podziwu tempie, to ciągle mnóstwo ludzi nie może sobie poradzić z dotykającymi ich schorzeniami. Jak się okazuje, mnóstwo jednostek chorobowych jest nadzwyczaj trudno zdiagnozować, ponieważ symptomy są skomplikowane do wychwycenia, a czasami nawet mylące.

Udręka z otyłością – jak się za nią zabrać

We współczesnych czasach coraz więcej ludzi zmaga się z kłopotem nadwagi i otyłości. W wielu przypadkach może to być spowodowane schorzeniami, ale przeważnie wynika to z naszego lenistwa, niewłaściwego odżywiania oraz szkodliwych nawyków, których nie umiemy się pozbyć. Jest dużo sposobów, aby móc sobie z tym radzić, dlatego zamiast żalić się nad sobą, powinniśmy podjąć walkę oraz postarać się coś zmienić.