Menu strony
Woda
czysta górska woda

Woda alkaliczna poznaj podstawowe fakty na ten temat

Wiele jest aktualnie przedsiębiorstw, jakie zajmują się dostarczaniem wody pitnej. Oczywiście nie ma się jakiegoś szerokiego wyboru, bo w zależności od tego, kto zaopatruje dany teren w wodę, należy wybrać tę firmę i korzystać z takiej wody. Lecz jest znacznie większa liczba firm, jakie próbują wodę jonizować, dlatego że jest ona wtedy korzystna dla człowieka. Jonizacja pozwala przecież zniszczyć sporo bakterii, jakie w wodzie występują i po dostaniu się do ludzkiego organizmu, powodują różnorodne sytuacje, co zazwyczaj wiąże się z różnorodnymi chorobami, niekorzystnym samopoczuciem itp.
filtr wody

Czemu coraz częściej tak bardzo popularny jest bidon z filtrem węglowym?

W dzisiejszych czasach świetnie wiadomo, iż zwiększa się ilość ludzi żyjących na całym globie. Dla licznych osób jest to informacja wyjątkowo wyśmienita. Jakkolwiek bywają takie stowarzyszenia, które uważają, że na nieszczęście przyrost ilości ludzi na całym świecie może mieć także bardzo niedobre rezultaty.

Żyj eko - dowiedz się do czego zbierać deszczówkę w gospodarstwie domowym

Woda deszczowa to oszczędność, a również działanie przychylna ochronie środowiska, dlatego też pożądane byłoby skorzystać z tego dobrodziejstwa dla dobra własnego również przyszłych generacji.
porada

Jak żyć oszczędnie? Istnieje kilka prostych trików, które sprawią, iż będziemy zużywać mniejszą ilość energii

Koszty związane z używania energii elektrycznej przedstawiają się jako jedno z podstawowych obciążeń naszych domowych wydatków. Czy jest możliwe je zredukować nie obniżając jednocześnie komfortu życia? Oczywiście, że tak!
sałatka grecka

Jeśli sałatka to jedynie z makaronem

W okresie lata w naszej diecie rządzą posiłki lekkie oraz z niską zawartością kalorii. Konsumujemy mniej niekorzystnych dla zdrowia tłustych potraw, wymieniając je na korzystne dla naszego ciała warzywa, owoce czy delikatne pieczywo.

Wartość czystej wody

Mieszkanie w miastach jest komfortowe, gwarantuje wygodę, dostęp do prądu, gazu, wody, usług i towarów – generalnie wszystko znajduje się na wyciągnięcie ręki. My, ludzkość, musimy jednak pilnować tej równowagi jak oka w głowie, w przeciwnym razie obecność tak ogromnej ilości ludzi na tak niewielkiej przestrzeni sprawi, że życie i zdrowie będą w wielkich tarapatach.
badanie czystości wody

Jak polepszyć wyniki zdrowego odżywiania?

Nowoczesny tryb życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Chodzimy przemęczeni, większość naszego czasu przeznaczamy na pracę. Nie odpoczywamy, zbyt mało sypiamy. Na dodatek, nieprawidłowo się odżywiamy. Jemy cokolwiek i gdziekolwiek. W rzeczywistości, chodzi nam tylko o zaspokojenie uczucia głodu. A przecież, nasz organizm do prawidłowego działania potrzebuje zbilansowanej ilości substancji odżywczych. Niezbędna jest również woda.
butelki wody mineralnej

Siła tkwi w alkalicznej wodzie. Dlaczego powinniśmy pić wiele napojów?

Z pewnością wszyscy doskonale orientujemy się, że nasze ciało to w większości woda. Stanowi ona nawet 70 % naszej masy. Stąd też tak ważne jest stałe picie wody. Być może nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej poddają się procesom starzenia i są łatwym celem do atakowania dla niebezpiecznych dolegliwości i wirusów.
pompa ciepła

Ciepło z gruntu, powietrza oraz wód - w jaki sposób je pozyskać

Artykuł tenże ma za zadanie objaśnić, czym istotnie jest pompa ciepła, których miejscach dobrze jest ją zastosować, jak też czy opłaci się jej montaż oraz używanie. Te urządzenia grzewcze zyskują ostatnio na popularności przede wszystkim dzięki obniżeniu ich cen, lecz także przez wzrost cen paliw do ogrzewania.
grunty rolne - slider

Certyfikaty związane z bezpieczeństwem, zdrowiem i ochroną środowiska

Jednym z określeń z którym można się często spotkać w ostatnich latach, jest certyfikacja. Wiąże się ono bezpośrednio z nadawaniem certyfikatów produktom przez określone organizacje. Najbardziej znane skróty nazw organizacji to ISO, GMP oraz TCO. Nadanie konkretnemu towarowi certyfikatu jest gwarancją jego bezpieczeństwa oraz spełniania przez niego konkretnych wymagań.
1 2