Menu strony
Witaminy
fotel obrotowy

Dzisiaj sporo środków oraz leków można zakupić w sieci, co okazuje się dogodne i korzystne cenowo

Internet oferuje zupełnie inne okoliczności dokonywania sprawunków – dziś prawie wszystko można kupić praktycznie bez opuszczania domu. W ten wygodny sposób można nabywać również lekarstwa doraźne, jak również mnogie kosmetyki i suplementy. Propozycja aptek online jest niesamowicie zróżnicowana oraz bogata.
Dietetyczny posiłek

Sposoby na powabne ciało

Wielu facetów pragnie posiadać ciało jakiegoś greckiego Boga, zamiast jednak skoordynowanych ćwiczeń biorą oni udział w starym jak świat zajęciu: siedzą przed telewizorem, chleją piwo, zajadając się chipsami.
Pokrzywa

Najlepszy napój pokrzywowy - zobacz również inne zdrowe soki!

Pokrzywa to nie jedynie zielsko. Od wieków stosowana jest z uznaniem ze względu na przymioty medyczne i zalety odżywcze. Sok z pokrzywy mieści mnóstwo wartościowych witamin, mikroelementów i soli mineralnych korzystnych w wielu chorobach. Od dawna stosowana jest w medycynie ludowej.
twarz

Co stosować do ochrony skóry twarzy w okresie zimowym? Dbamy o cerę w ujemnych temperaturach.

Nadchodzi jesień i zima, czyli czas dość kłopotliwy dla odsłoniętych części ciała, głównie skóry na twarzy i rękach. Poza wzmacnianiem jej od wewnątrz warto postawić na produkty chroniące ją od środka i zabezpieczające przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi. Niestety, ciepłe i suche powietrze w miejscach, w jakich na co dzień przebywamy i amplituda temperatur między tą, która jest na zewnątrz a tą, która jest w środku, też może zaszkodzić naszej cerze.
wzrok

Dlaczego kosmetyki naturalne są tak popularne, jakie plusy ma ich stosowanie.

Sprawdzając składniki rozmaitych kosmetyków, które są dostępne w drogeriach i marketach trudno będzie trafić na takie, które się będzie znało. Rzeczywiście etykiety mają jakieś dziwne nazwy, i faktem będzie także to, że zdecydowana większość z oferowanych kosmetyków produkowana jest w chemicznych zakładach.
Górnik Zabrze

Czynne rodzaje wypoczynku jako relaks i odpoczynek

Dzięki czynnym rodzajom odpoczynku można nie tylko się zrelaksować i wypocząć od codziennego przesiadywania za biurkiem, ale też usprawnić swoją formę.


Czynne rodzaje wypoczynku jako relaks i odpoczynek

Spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu oddziałuje na pracę naszego organizmu.
cynamonowe bułeczki

Metoda zdrowe przekąski

Chcesz przekąsić coś smacznego? Wtedy zapewne zazwyczaj bierzesz batona, cukierki albo podobne słodycze. Jednocześnie możesz do sprawy podejść zupełnie inaczej. Świetnym przysmakiem są też słodyczne na bazie owoców. W dodatku niektóre z nich możesz przyrządzić sama. Z jakiego powodu opłaca się wybrać owoce?
zielona herbata

Herbata zielona i białanie cenionym przez społeczeństwo trunkiem

Czy to u cioci na imieninach, czy u rodziców na obiedzie - z reguły jesteśmy raczeni czarną herbatą. Od czasu do czasu wskazane jest jednakże podmienić ten pospolity napój na coś bardziej wyszukanego i zbawiennego dla organizmu.
Apteka

Suplementy diety - jakim produktem są jak również jakie występują ich warianty?

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest wzbogacenie normalnej diety. Tworzą skoncentrowane źródło witamin, elementów mineralnych lub pozostałych substancji , które wykazują skutek odżywczy albo odmienny fizjologiczny. Najczęściej występują w formie pastylek, kapsułek, proszków lub płynów. Używanie ich może przyczynić się do poprawy zdrowia wielu osób.
Strój kąpielowy

Jak spowodować, by poprawić swoją urodę? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać? Jak to robić?

Każdy planuje jakoś się prezentować, może nie od razu jak gwiazda filmowa, ale porządnie, schludnie, od stóp do głów zatroszczony. Wydaje się to nie za bardzo ciężkie, po prostu powinniśmy regularnie zatroszczyć się o swój wygląd.
1 2