Menu strony
Wzrok
srebrna bransoletka

Srebrna albo wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Jak Cię widzą, tak Cię malują. Tak powiada staropolskie zdanie


Srebrna albo wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

i wielokrotnie jest to prawda. Dążymy do tego żeby dobrze się prezentować. Nie ma w tym nic złego, wprost przeciwnie, iż pragniemy się podobać płci przeciwnej.


Srebrna albo wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Na pomoc przybywają ludziom biżuteria i zegarki, dodatki odzieżowe i wiele, wiele innych drobiazgów.
Okulary

Czy praktyka laserowych zabiegów zastąpi soczewki i okulary? Skuteczność zabiegu naświetlania wiązkami

Przyczyny pogorszenia wzroku bywają różne. W kontekście słabnięcia widzianego przez nas „obrazu” świata wykładamy na okulary (często coraz mocniejsze) i soczewki setki jak nie tysiące złotych. Warto wiedzieć, że można zapewnić oczom poprawę widzenia bez potrzeby inwestycji w szkła i soczewki.
kobiece oko

Operacje zeza – wybór właściwego specjalisty jako gwarancja powodzenia

W dzisiejszych czasach znacząca część z nas pracuje przed ekranem. Praca rozmaite sprawia, że rośnie prawdopodobieństwo zróżnicowanych chorób. Jest to związane z faktem, że niebywale sporo osób mających pracę przed komputerem nie troszczy się odpowiednio o swoje zdrowie.

Nowe zabiegi kosmetyczne o czym warto pamiętać przed wizytą w punkcie specjalistycznym

Coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn cieszą się różne zabiegi kosmetyczne. Dla wszystkich jednak najważniejsze jest wybieranie tych znakomitej jakości, które nie zaszkodzą w żadnym stopniu zdrowiu, natomiast efekty będą niesamowicie satysfakcjonujące.
zaćma

Problemy ze wzrokiem rozwiązujemy skutecznie i szybko

Wśród propozycji profesjonalistów z Krakowa każdy znaleźć może coś w pełni zgodnego z ze swoimi wymaganiami czy oczekiwaniami. Szeroka gama propozycji, z czym wychodzą dziś nasi profesjonaliści do każdego z Państwa, spotyka się z satysfakcją na rynku. Patrząc na leczenie zeza Kraków wyróżnia się znacząco na tle innych miast w naszym kraju. Zagwarantowana jest wysoka jakość usług oraz leczenie na rewelacyjnym poziomie. Pozytywne opinie osób po zakończonej kuracji są niezwykle motywujące.
Badanie wzroku

Zwyrodnienie plamki żółtej - powody, objawy i wartości leczenia

Zwyrodnienie plamki żółtej, zwane też "AMD" jest schorzeniem siatkówkowym złączonym z wiekiem, powodującym stratę spostrzegania centralnego. Stanowi główną przyczynę pogorszenia ostrości widzenia u osób po 50 roku życia w krajach dobrze rozwiniętych. Plamka żółta jest odpowiedzialna za nasze widzenie centralne. Z powodu jej działania wykonalne jest czytanie, rozpoznawanie twarzy, oglądanie telewizji i jazda autem. Dzięki niej widzimy też kolory.
oko

Wada wzroku – jakie są wykorzystywane na chwilę obecną sposoby leczenia?

Zmysł wzroku, czyli umiejętność odbierania bodźców , które wywołane zostały przez światło o spektrum widzialnym, jest jednym z kluczowych zmysłów ludzkiego organizmu. To właśnie z tego powodu musimy dbać o oczy i w razie potrzeby poddawać się specjalistycznemu leczeniu, które sprawi, że przez długie lata będziemy mogli cieszyć się doskonałą jakością widzenia. Do najpoważniejszych wad wzroku należą różnego rodzaju schorzenia siatkówki, dalekowzroczność, krótkowzroczność czy astygmatyzm.
skóra - selfie

Naturalne kosmetyki - czy dobrze jest je nabywać?

Adekwatnie ze wszędobylskim trendem eco, raz po raz większą modą cieszą kosmetyki stworzone na prostych składnikach. Jak na przykład odróżnić de facto naturalne kosmetyki od tychże prawdziwych wyłącznie z nazwy?