Menu strony
Auto
samochód na złomowisku

Jak pozbyć się starego samochodu?

Niektóre samochody obecne na polskich drogach to stare graty, które powinny trafić do kasacji. Wielokrotnie są one niesprawne, w związku z tym ich właściciele nie mogą liczyć na korzystną transakcję sprzedaży. Poza tym, liczba przysłowiowych „czterech kółek” stale wzrasta z każdym rokiem. Po pewnym czasie przesiadamy się do nowszych modeli, a według przepisów prawa, stare modele muszą być złomowane w należyty sposób.
Złomowanie samochodu

Jak najlepiej da się pozbyć starego albo rozbitego pojazdu, jak wygląda złomowanie aut.

Każdy samochód w pewnej chwili w jakiś sposób zakończy swoje życie. Nie jest istotne, czy to będzie w skutek zestarzenia się, czy ktoś zdecyduje się więcej do niego nie dokładać, czy też ulegnie zniszczeniu w wypadku. Za każdym razem takie auto należy wyeliminować z ruchu, ale nie da się tego zrobić tak, jak się będzie chciało, gdyż istnieją w tym zakresie odpowiednie przepisy.
Złomowisko samochodów

Fachowe złomowanie pojazdów, czyli z jakich względów powinieneś oddać swoje stare auto do auto złomu?

Zniszczone pojazdy nikomu nam nie służą. Na ogół stoją w garażu do chwili, aż zdecydujemy się ich pozbyć. Niestety nie każdemu przychodzi to łatwo, ponieważ z upływem lat przyzwyczailiśmy się do naszego Forda lub Audi i nie mamy zamiaru się z nim rozstawać, choćby dlatego, aby przejechać się naokoło miasta.