Menu strony
Kuchnia

Zrób coś nowego - zacznij gotować

Każdy prędzej czy później staje oko w oko z gotowaniem i próbuje dać mu radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci czy ile lat mamy na karku gdyż cel jest ten sam - ugotować dobrą potrawę. Żadna to hańba nie umieć pichcić, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Mogła to być opiekuńcza mamusia, niezastąpiona żona czy też zakochany w kuchni mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na dowóz ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to zostaje samodzielne gotowanie.
Wrocław nad Odrą

Mapa restauracji i knajp Wrocławia czyli w jakich miejscach można smacznie i tanio zjeść w tym popularnym mieście.

W każdym dużym i małym mieście można znaleźć kultowe miejsca, które serwują świetne jedzenie. Często ukrywają się one za niepozornymi szyldami, a o tym, jak tam jest smacznie wiedzą jedynie wtajemniczeni. Bardzo podobnie będzie we Wrocławiu, jednym z najpopularniejszych wśród turystów miast w Polsce, a jednocześnie także jednym z największych. Na stałe we Wrocławiu mieszka więcej niż 600 tysięcy ludzi, następne sto pięćdziesiąt tysięcy uczy się na stacjonarnych i zaocznych studiach.
Potrawa na przyjęcie

Znajdź sprawdzony przepis na kolację w gronie znajomych

Przy planowaniu interesującego i obfitego w atrakcje przyjęcia z koleżankami ważną rolę pełnią posiłki. We współczesnych czasach wielorakie kłopoty powoduje wielki pośpiech i nierzadki brak czasu. Te czynniki powodują, że takie zagospodarowanie czasu, które pozwala zarazem radować się przyjęciem, jak i wypełni wszystkie potrzebne obowiązki, staje się autentycznym wyzwaniem.
kuchnia

Jak łatwo i niedrogo odmienić kuchenne królestwo?

Jak wiele rzeczy, tak i moda na wystrój kuchni zmienia się co parę lat. Dodatkowo, cena remontu do najniższych nie należy, że nie każdy może sobie przeprowadzić prywatne „kuchenne rewolucje”. Nasze kuchenne królestwo może jednak odzyskać dawną świeżość. Niezbędna jest tylko odrobina kreatywności oraz wolnego czasu.
garnki

Czemu wskazane jest gotować warzywa i inne towary na parze?

Współcześnie sporo mówi się o gotowaniu na parze, bowiem gotowanie na parze jest dziś najzdrowsze - o wiele lepsze niż typowe gotowanie w wodzie bądź smażenie. Co więcej gotować na parze można w dzisiejszych czasach sporo rzeczy - różne warzywa, ryż oraz makaron, a nawet ryby.
kuchnia

Podstawowe elementy wyposażenia kuchni w naszych mieszkaniach, znaczenie rozmaitych akcesoriów w codziennym ich użytkowaniu

Kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w domu, gdyż to właśnie tam przyrządza się wszystkie posiłki, a często jest także miejscem codziennych spotkań i rodzinnych rozmów.

Dzięki poświęceniu każdego dnia paru chwil na segregację odpadów, będziemy mogli ograniczyć ich ilość

Segregacja śmieci to poważny problem w dzisiejszych czasach. Każdy z nas wytwarza każdego roku około 350 kg nieczystości. Niestety, nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że tę pokaźną liczbę można zmniejszyć stosując się jedynie do paru zasad. Zacznijmy od własnego domu! Dzięki codziennej segregacji śmieci, jesteśmy w stanie zmniejszyć ich ilość nawet o połowę.
garnki

W jaki sposób urządzić kuchnię, żeby chociaż trochę swoją prezencją nawiązywała do przeszłości

Nasze mieszkanie jest polem do popisu. Wnętrze każdego pomieszczenia musi zostać ze szczegółami przemyślane, aby później nie trzeba było niszczyć ściany na dodatkowe gniazdko elektryczne. Podobne przemyślenia pozostają obowiązkowe w przypadku doboru poszczególnych elementów wyposażenia naszego lokum. Dzisiaj ogromną uwagę przywiązuje się do designerskiego wnętrza. A do niego niekoniecznie będą pasować przedmioty odziedziczone po rodzicach. Ten fakt jednakże nie przesądza jeszcze o tym, że w urządzonym na nowoczesną modę domu nie wolno umieszczać niegdysiejszych bibelotów. Jeżeli tylko posiadacze znają i szanują zasadę złotego środka, to wnętrze nigdy nie będzie odstraszać gości ani domowników.
termos w koszyku

Termosy i garnki dobrych, polecanych fabrykantów

Zestaw garnków i patelni na pewno jest niezbędną rzeczą w każdej kuchni. Na rynku mamy dziś okazały wybór różnorodnych garnków, które wykonywane są z różnego typu materiałów. Zdołamy wyróżnić garnki ceramiczne, garnki kryte warstwą teflonu czy także garnki metalowe.
BergHOFF Szybkowar Eclipse

Akcesoria kuchenne do zdrowego gotowania

Sklepy internetowe ze sprzętem oraz dodatkami do kuchni są właściwie wyposażone. Korzystanie z usług i propozycji sklepów internetowych wydaje się aktualnie niezwykle wygodne. Kupujący lubią robić zakupy w swoich czterech kątach. Decydując się na akcesoria kuchenne takie jak np. szybkowary czy też wybierając akcesoria jak np. patelnia grillowa sprawiają sporą radość sobie oraz bliskim. W pełni wyposażona kuchnia to marzenie każdej gospodyni oraz gospodarza. Wygoda użytkowania stoi na pierwszym miejscu, jeśli pod lupę weźmie się ofertę sklepu internetowego.
1 2