Menu strony
Kuchnia
kuchnia

Jak łatwo i niedrogo odmienić kuchenne królestwo?

Jak większość rzeczy, tak i styl naszych kuchni ulega zmianie co pewien czas. Cóż, cena remontu do najniższych nie należy, toteż zważając na ten fakt nie każdy może sobie pozwolić na „kuchenne rewolucje”. Nasza kuchnia może mimo wszystko nadal zachwycać. Wymagana jest tylko szczypta kreatywności i wolnego czasu.
filiżanka herbaty

W jaki sposób panie lubią spędzać wolne sobotnie popołudnia, jeżeli w tygodniu pracują zawodowo

Panie muszą łączyć pracę zawodową z obowiązkami pozazawodowymi, czyli sprzątaniem czy robieniem zakupów. Do tego wszystkiego trzeba byłoby jeszcze dopisać wychowanie dzieci, co przecież wiąże się też z obowiązkową obecnością na wywiadówkach.
akcesoria do kuchni

Domowe frykasy, które wyglądają prawie jak z piekarni

Kto nie kocha lodów! A kto dodatkowo ceni sobie zdrowe jedzenie, własnoręczne wyroby jak też piękny design z pewnością polubi też markę ZOKU - specjalistę od zamrażania domowych lodów. Wesołe foremki do przyrządzania lodów na patyku o fantazyjnych kształtach, wykonane zostały z silikonu i mocnego polipropylenu.
Chrupiące rogaliki z żółtym serem

W Dniu Dziecka odkryj przed maluchem tajemnicę kuchni!

Lada moment Dzień Dziecka i z pewnością już zastanawiasz się, jak sprawić, aby Twoja pociecha poczuła się z tej okazji wyjątkowo. Jeżeli na co dzień jesteś zabiegany, masz dość kupowania kolejnych zabawek, a słodycze nie robią już na dziecku wrażenia, zadbaj o wspólne spędzenie czasu. Bez pośpiechu i zobowiązań zaaranżuj kącik kulinarny. Razem przygotujcie zdrowe przekąski, którym nie oprą się nawet uparte niejadki.
kuchnia

Podstawowe elementy wyposażenia kuchni w naszych mieszkaniach, znaczenie rozmaitych akcesoriów w codziennym ich użytkowaniu

Kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w domu, ponieważ to właśnie tam przygotowuje się wszystkie posiłki, a często jest również miejscem codziennego spotykania się i rodzinnych rozmów.
Kuchnia włoska

Sztuczki włoskiej kuchni przystępne dla każdego konesera dobrego jedzenia

Kuchnia z Włoch jest na pewno bardzo smakowita - akurat co do tego pewnie nie miewają najmniejszych wątpliwości szczególnie miłośnicy spaghetti oraz pizzy. Trzeba dodać, iż absolutna większość rodowitych Włochów nie jada pizzy z ketchupem. Oczywiście ketchup do pizzy to nie wyłącznie nasza domena, ale fakty są takie, że mamy ogólnie nieco inne spojrzenie na jedzenie. Cóż, w sumie ketchup, jeśli jest pyszny, jest bez wątpienia w porządku. Jednak nie powinien nigdy zagłuszać prawdziwego smaku pożywienia.
Wrocław nad Odrą

Mapa restauracji i knajp Wrocławia czyli w jakich miejscach można smacznie i tanio zjeść w tym popularnym mieście.

W każdym z dużych i małych miast są kultowe miejsca, które serwują świetne jedzenie. Niekiedy ukrywają się one za zwykłymi szyldami, a o tym, jak tam jest smacznie wiedzą tylko nieliczni. Nie inaczej jest we Wrocławiu, jednym z najbardziej popularnych wśród turystów miast w Polsce, a równocześnie jednym z najliczniejszych. Na co dzień we Wrocławiu mieszka ponad 600 tysięcy ludzi, następne sto pięćdziesiąt tysięcy studiuje na stacjonarnych i zaocznych studiach.
chleb

Ty również możesz zrobić własnoręcznie chleb

Domowe pieczywo to coś, co dokładnie pamiętają starsze pokolenia. Aktualnie mamy czasy, w których tego rodzaju pieczywo jest powszechne i nikt nawet nie myśli o pieczeniu chleba. Z praktycznej perspektywy nic dziwnego. W końcu wszędzie dostaniesz parę rodzajów chleba, z jakie powodu mamy sami męczyć się w kuchni? Jednak są i argumenty za tym, by mimo wszystko spróbować zdziałać coś w pieczeniu.

Dzięki poświęceniu każdego dnia paru chwil na segregację odpadów, będziemy mogli ograniczyć ich ilość

Segregacja śmieci to znaczący problem w dzisiejszych czasach. Każda osoba wytwarza każdego roku około 350 kg odpadów. Wielka szkoda, że, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że tę ogromną liczbę można zmniejszyć i to bez wielkich nakładów energii. Zacznijmy od domowego zacisza! Dzięki poświęceniu każdego dnia paru chwil na segregację śmieci, jesteśmy w stanie zminimalizować ich ilość nawet o połowę.
Potrawa na przyjęcie

Znajdź sprawdzony przepis na kolację w gronie znajomych

Przy planowaniu interesującego i obfitego w atrakcje przyjęcia ze znajomymi niemałą rolę pełnią posiłki. Współcześnie liczne trudności powoduje wielki pośpiech i nierzadki brak czasu. Te czynniki powodują, że takowe zagospodarowanie czasu, które pozwala zarazem cieszyć się przyjęciem, a także załatwi wszystkie niezbędne obowiązki, staje się realnym wyzwaniem.
1 2