Menu strony
Mydło
Lody

Nadzwyczaj prosty zestaw i antybakteryjne własności mydła Aleppo

mydło Aleppo nie jest barwnym, czarującym kosmetykiem, jednakże jego własności wynagradzają wizerunek. Posiada brązowy kolor, a w środku intensywną zieleń. Jest twardsze od normalnego mydła i najczęściej występuje w bardzo dużych wielkościach, które należałoby po kupieniu pokroić gorącym ostrzem.
ubiór

Pielęgnacja skóry - niezbędna - konieczne w każdym wieku

Spora ilość kobiet wie, jak istotna jest regularna higiena oraz troska o dobrostan naszej skóry. Dla nich codzienny demakijaż oraz wklepanie ulubionego kremu do zupełna podstawa.
pedzel do makijazu

Najświeższe reformy i niekonwencjonalnie rozwiązania w przemyśle artykułów kosmetycznych.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kolekcja kosmetyków ograniczała się praktycznie, jedynie do szarego mydła oraz proszku do prania. Jednak w ostatnim dziesięcioleciu do Polski sprowadzono cud zachodniej cywilizacji, czyli drogerie z wszystkimi produktami z zakresu kosmetycznego, których ktoś mógłby potrzebować. Ostatnie lata przywiodły jednak ze sobą kolejne reformy, bazujące na ekologicznych i przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach.
mężczyzna

Jak pielęgnować swoją skórę? Garść praktycznych porad dla mężczyzn.

Przeświadczenie, że troska o to jak wyglądamy jest mało męska, szczęśliwie już dawno odeszło do historii. Jakie kosmetyki i akcesoria powinni wybierać mężczyźni, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew obiegowej opinii nie tylko panie wymagają pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. Ciągłe golenie i warunki klimatyczne wywołują podrażnienia i przesuszenie cery. Żeby temu przeciwdziałać, powinniśmy wybrać specjalistyczne kremy męskie. Regularnie aplikowane, głęboko odżywią skórę i nadadzą jej zdrowy wygląd.
biznesmen

Wyczerpująca oferta kosmetyków niezbędnych każdemu dżentelmenowi

Swoją trwałą sławę marka zawdzięcza troskliwie pilnowanej tradycji używania sporej ilości abstraktów roślinnych w swoich kosmetykach dbając, ażeby zawartość była jak najbardziej naturalna i wolna od zbędnej chemii.