Menu strony
Mydło
pedzel do makijazu

Najświeższe reformy i niekonwencjonalnie rozwiązania w przemyśle artykułów kosmetycznych.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu oferta kosmetyków ograniczała się praktycznie, tylko do szarego mydła oraz proszku piorącego. Jednakże w ostatniej dekadzie do Polski dotarł cud zachodniej ideologii,a mianowicie drogerie z wszelkimi produktami z zakresu kosmetycznego, których ktoś mógłby zapragnąć. Ostatnie lata przywiodły jednak ze sobą następne zmiany, oparte na ekologicznych i miłych dla środowiska rozwiązaniach.
mężczyzna

Jak pielęgnować swoją skórę? Garść praktycznych porad dla mężczyzn.

Przeświadczenie, że dbanie o to jak wyglądamy jest niemęska, na szczęście już dawno przeszło do historii. Jakie specyfiki i akcesoria mogą wybierać panowie, którzy przykładają wagę do tego, jak wyglądają?Wbrew obiegowej opinii nie tylko panie wymagają ochrony wrażliwej skóry na twarzy. Systematyczne golenie i warunki klimatyczne powodują podrażnienie i przesuszenie cery. Aby do tego nie dopuścić, warto sięgnąć po fachowe kremy męskie. Regularnie wklepywane, dogłębnie odżywią cerę i nadają jej zdrowy wygląd.
biznesmen

Wyczerpująca oferta kosmetyków niezbędnych każdemu dżentelmenowi

Własną bezustanną sławę marka zawdzięcza rzetelnie pilnowanej tradycji stosowania obfitej ilości wyciągów roślinnych w swoich kosmetykach dbając, ażeby kompozycja była jak najbardziej naturalna i wolna od zbytecznej chemii.
Lody

Nadzwyczaj prosty zestaw i antybakteryjne własności mydła Aleppo

mydło Aleppo nie jest barwnym, czarującym kosmetykiem, jednakże jego własności wynagradzają wizerunek. Posiada brązowy kolor, a w środku intensywną zieleń. Jest twardsze od normalnego mydła i najczęściej występuje w bardzo dużych wielkościach, które należałoby po kupieniu pokroić gorącym ostrzem.
ubiór

Pielęgnacja skóry - niezbędna - konieczne w każdym wieku

Spora ilość kobiet wie, jak istotna jest regularna higiena oraz troska o dobrostan naszej skóry. Dla nich codzienny demakijaż oraz wklepanie ulubionego kremu do zupełna podstawa.