Menu strony
Mydło
mężczyzna

Jak pielęgnować swoją skórę? Garść praktycznych porad dla mężczyzn.

Przeświadczenie, że troska o to jak wyglądamy jest mało męska, szczęśliwie już dawno przeszło do historii. Jakie specyfiki i akcesoria mogą wybierać panowie, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew obiegowej opinii nie tylko panie wymagają ochrony wrażliwej skóry na twarzy. Ciągłe golenie i warunki atmosferyczne wywołują podrażnienie i suchość naskórka. Żeby temu zapobiec, powinniśmy sięgnąć po specjalistyczne kremy męskie. Regularnie stosowane, głęboko odżywią skórę i nadadzą jej blask.
Lody

Nadzwyczaj prosty zestaw i antybakteryjne własności mydła Aleppo

mydło Aleppo nie jest kolorowym, urzekającym kosmetykiem, ale jego własności wynagradzają wygląd. Ma brązowy odcień, a w środku ciemną zieleń. Jest bardziej twarde od normalnego mydła i zazwyczaj występuje w bardzo dużych wielkościach, które należałoby po nabyciu pokroić gorącym ostrzem.
pedzel do makijazu

Najświeższe reformy i niekonwencjonalnie rozwiązania w przemyśle artykułów kosmetycznych.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu oferta kosmetyków ograniczała się praktycznie, tylko do szarego mydła oraz proszku piorącego. Jednakże w ostatniej dekadzie do Polski dotarł cud zachodniej ideologii,a mianowicie drogerie z wszelkimi produktami z zakresu kosmetycznego, których ktoś mógłby zapragnąć. Ostatnie lata przywiodły jednak ze sobą następne zmiany, oparte na ekologicznych i miłych dla środowiska rozwiązaniach.
biznesmen

Wyczerpująca oferta kosmetyków niezbędnych każdemu dżentelmenowi

Własną bezustanną sławę marka zawdzięcza rzetelnie pilnowanej tradycji stosowania obfitej ilości wyciągów roślinnych w swoich kosmetykach dbając, ażeby kompozycja była jak najbardziej naturalna i wolna od zbytecznej chemii.
ubiór

Pielęgnacja skóry - niezbędna - konieczne w każdym wieku

Spora ilość kobiet wie, jak istotna jest regularna higiena oraz troska o dobrostan naszej skóry. Dla nich codzienny demakijaż oraz wklepanie ulubionego kremu do zupełna podstawa.